Razer, tasarım söz konusu olduğunda belirli bir çizgiden sapmayı doğru bulmaz. Elbette bunun en büyük sebebi hali hazırda bulunan tasarım çizgisinin kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğenilmesi ve sektöründe öncü konumda yer almasıdır. Kulaklıklı mikrofon seti, hoş, hafif bir his ve örgülü bir kablo sağlayan bir boksit alüminyum çerçeveye sahiptir. Razer oyuncu kulaklıkları modeline göre farklılık gösterse de geniş sürücülere ve ses jakına sahiptir. Razer, ayrıca dâhili ses denetleyicisini ve mikrofonun sesini kapatmasını sağlar, böylece mikrofonu kapatmak ve sesi kontrol etmek her zaman elinizin altındadır.

Her Zaman Beklentileri Karşılar

Razer kulaklıkları sadece kafa bandı boyunca daha kalın dolgulara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kulakların etrafında daha iyi bir dolguya sahiptir. Kulak yastıklarının boyutu herhangi bir kafa boyutu için yeterince büyüktür ve başınız için yastıklı köpük içerir. En yeni Razer modellerinde kulaklıklara soğutma jeli eklenmesi sayesinde ürünler sizin için mümkün olduğunca serin hale gelir.

Razer, beklentileri karşılar derecede hafiftir ve uzun süre kullanılmak üzere üretilir. Gözlükler için kulak yastıkları boyunca, özellikle görme engelliler için genel rahatlığa yardımcı olan girintili kanallarla birlikte gelirler. Kafa bandının alüminyum (modele göre değişebilir) bir çerçeve kullanması, kulaklıkları başınıza takarken daha dayanıklı ve güçlü bir his elde etmenizi mümkün hale getirir.

Razer oyuncu kulaklıkları yazılım uyumluluğu açısından etkin bir performans almanızı sağlar. Razer Synapse programının THX Audio DAC ile hayata geçireceği birliktelik bu performansı elde etmenizin en kesin yöntemidir. Bir başka yol ise bu programları desteklemeyen modelleri tercih etmeniz durumunda ortaya çıkar. Bu yönde USB Ses Geliştirici temin ederek kolaylıkla sonuca ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, tüm Razer cihazları için geçerli olan Razer Surround yazılımı ile surround ses deneyimini simüle etmek için kullanılabilirsiniz.

İleri Adım Atmaktan Vazgeçmeyin

Razer üst seviye bir oyun kulaklığıdır. Geri çekilebilir mikrofon ve sıralı ses kontrolünün yer alması Razer’i fark yaratan bir marka haline getirir. Kulaklığın mikrofonu, geri çekilebilir ve dayanıklıdır, bu nedenle kullanmadığınızda kayması kolaydır. Ses, bütün zorlu koşullarda bile nettir. Bu durum Razer’in oyuncu kulaklıkları özelinde, kulaklık üzerindeki mikrofonunun gözle görülür bir şekilde seviye atladığına dayanak oluşturur. Arka plan seslerini engelleme konusunda gösterdiği güçlü performans şaşırtıcı derecededir.

Ses tekerleği, düzgün bir kullanım kolaylığı özelliği olan gövdesinin her iki tarafından da ses çıkarır ve mikrofonda sessiz düğmesi de yer alır. Kulaklığa iyi bir uzunlukta oturur, bu yüzden ürünü kullanırken mikrofonu yüzünüzle bütünleştirmenize gerek yoktur.

Aradığınız Her Şey Razer Farkıyla Burada

 • Soğutma teknolojisine sahip konforlu kulaklıklar
 • Bütün ses düzeylerinde ortalamanın üzerinde geri bildirim sağlayan modeller
 • Kaliteli bas performansı
 • Şık ve sağlam tasarım
 • Özel ayarlı sürücüler
 • Geri çekilebilir mikrofon
 • Soğutma Jeli İnfüzyon Yastıkları
 • Geniş konsol uyumluluğu
 • "Underglow" aydınlatma teknolojisi
 • THX Spatial Audio, yazılım odaklı surround

Güncellenen Haliyle Değerine Değer Katar

Yeni ve geliştirilmiş Razer oyuncu kulaklıkları iyi bir oyun arkadaşıdır ve aksiyon oyunları, atıcılar ve çok fazla gürültü olan her şey için size son derece iyi hizmet verecektir. Başta bas performansı olmak üzere tüm ses aralığında daha fazla güç sağlaması, sadece oyun için değil aynı zamanda film izlerken ve özellikle müzik dinlerken eşsiz bir hazza erişmenizi mümkün kılar.

Kulaklıkların dışındaki Razer amblemlerini çevreleyen bal peteği ızgaraları ve dikkat çekici parlak renkli kaplama, kişiliğinizi yansıtma anlamında önemli bir iş çıkarır. Özellikle de yeşil renk hayranı iseniz Razer oyuncu kulaklıkları ve diğer bütün donanımlarını tecrübe etme fikrini göz önünde tutmalısınız.

Kulakların içinde başka bir değişiklik var: soğutma jeli. Razer’ın jel içeren kulak yastıkları, modele göre değişen süre ile ısı birikimini azaltmaya yardımcı olur. Soğutma etkisi dakikalarca sürer ve yeniden soğutma özelliğini kullanmak istemiyorsanız standart çalışma performansına geri dönüş yapabilirsiniz. Ancak, kulaklığı ilk kez taktığınızda jelin güçlü soğutma etkisini fark edebilir ve ferahlatıcı yönüyle uzun süreli oyun oturumları için yararlanabilirsiniz. (Her zamanki gibi, soğutma etkisinin süresini artırmak için jel pedlerini buzdolabına koyabilirsiniz.)

İletişim Konusunda Dert Etmenize Gerek Yok

Razer, ayrıca iyileştirilmiş ortam gürültüsü reddi ile mikrofonda bir güncelleme gerçekleştirdi. Bu güncelleme, arka plan gürültüsünü görmezden gelmenin daha iyi olacağı anlamına gelir, bu nedenle yakındaki bir sokakta ortaya çıkan gürültülere maruz kalmanızın önüne geçer. Razer, mikrofonu için yüksek kaliteyi korur. Sesler net, keskin ve oldukça yüksek, bu yüzden komutlarınızın duyulduğundan emin olmak için sesinizi yükseltmeniz gerekmeyecektir.

Razer mikrofonu için kayıt yapmak ve bu kaydın ses anlamında geri bildiriminde karşınıza çıkan kaliteye ulaşabilmek zor olmayacaktır. Kayıtta veya Discord çağrılarında netlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir. Sesli aramalar için üretilen bir mikrofon için oldukça tipik olan yüksek sesleri artıran son teknolojiyi destekler. Konuşma sesini doğal hale getirmek için önemli olan daha ince sibilant sesleri (“F,” “S” ve “SH” sesleri) üst uçta oturur. Mikrofon aynı zamanda oldukça güçlü basları da vurgular.

Bütün Platformlar İçin Geçerli

Razer, oyun bilgisayarları, PS4, Xbox One, Switch ve cep telefonlarıyla (kulaklık jakı olanlar) ve her platformdaki oyunlarla uyumludur. Razer oyuncu kulaklıkları, çeşitli platformlardaki oyunlarda yer alan karakter çipleri gibi ses çalışmalarının yanı sıra arka plan vuruşları gibi müzikle de tam uyum gösterir. Kulaklıkları, bütün konsollarda tecrübe ettiğiniz takdirde tamamıyla bir bütün halinde uyum sağladığını ve yüksek performans seviyesine ulaştığını görmeniz doğaldır.

Yastıklı Alüminyum Bant Rahat ve Hafiftir

Razer, yuvarlak (genel itibarıyla) kulaklıklar, geri çekilebilir mikrofon ve kendi serisine özgü köpük kaplı alüminyum bant ile oldukça dikkat çekici bir kulaklık markasıdır. Bununla birlikte, birçok Razer ürünü gibi canlı ve göz kamaştıran LED'ler ve parlak renkli vurgular söz konusudur. Ayarlanabilir kafa bantları esnektir ve sağlamdır. Kulaklıklar yeterince hafif ve bant baskı yapmaz. Böylece sağlığınızı tehdit eden bir durumla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Kafa bandının uçlarında yer alan menteşeler, kulaklıkların performansını önemli ölçüde etkiler. Kulaklıkları kafa bandına bağlayan metal halka, tercih edeceğiniz modele göre çok daha az ya da geniş bir hareket aralığı sunar. Böylelikle kafa bandı daha geniş boyutlardaki kafalara uyacak şekilde uzanır. Kulaklık pedlerinin kafanızın kenarlarında düz şekilde durması için ekstra çaba harcamanıza gerek yoktur. Kulaklıklar, kalın deri pedlerle büyük, hafif oval ve derindir. Çok rahatlar ve uzun mesafeler için kulaklık takmayı çok daha kolay hale getirirler.

Ses Kalitesinde İlkleri Yaşayın

Razer’ın stereo miksi, enstrümanların üst üste karışmasına neden olmadan modern kulaklık anlayışına uygun şekilde gelir. Herhangi bir ortamda tipik olarak daha az gürültü kaynağı oluşturur hatta gürültü kaynağını görmezden gelmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır.

Bir süre sonra daha fazla bas ekleyerek sesi yumuşatmak sizi şimdiye kadar tanışmadığınız bir kulaklık kalitesiyle tanıştırır. Razer oyuncu kulaklıkları yalnızca bas kalitesi olarak değil aynı zamanda tiz aralığında da verimlidir. Bu durum Razer’ın ayak sesleri, silah sesleri ve tercih ettiği diğer bütün sesleri başarıyla ortaya çıkarabileceği anlamına gelir. Bütün bunların hepsi daha iyi hizmet alabilmeniz içindir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Razer Oyuncu Kulaklıkları

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Razer Oyuncu Kulaklıkları
  2. SteelSeries Oyuncu Kulaklıkları
  3. Logitech Oyuncu Kulaklıkları
  4. MF Product Oyuncu Kulaklıkları
  5. GAMEMAX Oyuncu Kulaklıkları
  6. GameBooster Oyuncu Kulaklıkları
  7. HP Oyuncu Kulaklıkları
  8. Sennheiser Oyuncu Kulaklıkları
  9. Asus Oyuncu Kulaklıkları
  10. MSI Oyuncu Kulaklıkları
  11. Bloody Oyuncu Kulaklıkları
  12. Classone Oyuncu Kulaklıkları
  13. Gamepower Oyuncu Kulaklıkları
  14. Thermaltake Oyuncu Kulaklıkları
  15. Trust Oyuncu Kulaklıkları
  16. HyperX Oyuncu Kulaklıkları
  17. Pusat Oyuncu Kulaklıkları
  18. Redragon Oyuncu Kulaklıkları
  19. Turtle Beach Oyuncu Kulaklıkları
 4. Kullanım Tipi
 5. Mikrofon
 6. Renk
 7. Kulaklık Modeli
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Razer
DSACategoryId/2147483646/86008/499/1196/razer
Başa dön