Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz

Reeder
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3008012

Türkiye’nin en önemli teknoloji markaları arasında sayılan Reeder, elektronik kitap okuyucu ithalatı ile başladığı sektör yolculuğuna 2017 yılında Samsun’da kurduğu fabrikada ürettiği akıllı cihazlarla devam ediyor. Akıllı cep telefonu ve tabletleri ile özellikle kısıtlı bütçeli teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanan marka, 2018 yılının ortalarında, Türkiye’nin en çok satan tableti konumundaki modelin yenilenmiş sürümüyle kullanıcıların karşısına yeniden çıkıyor. Başta, uzaktan eğitim sürecine katılan küçükler olmak üzere herkesin keyifle değerlendirebileceği Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, gerek tasarımı gerekse teknik özellikleriyle güncel ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Kablosuz bağlantı olanakları, geniş kapasiteli bataryası, IPS ekranı ve tatmin edici performans gösteren donanım bileşenleriyle öne çıkan ürün, en güncel mobil işletim sistemlerinden biri olan Android 9,0 ile kullanıcılarını karşılıyor.

İletişim ve Eğlence İçin İdeal Modellerden Biri

 • Modelin geniş ekranı sayesinde Android işletim sisteminin derinliklerini keşfe çıkabilir, dilerseniz internette ve sosyal ağlarda gezinti yapabilir dilerseniz multimedya içerikleri ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.
 • Yüksek kapasiteli batarya ile donatılan ürünü uzun süre şarj etmeden kullanabilir, cihazın bataryası azalmaya başladığında, kutu içerisinden çıkan güç adaptörü ve USB kablosunu kullanarak modelin bataryasını kısa sürede tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.
 • Enerji verimliliği odaklı olan ancak yine de yeterli seviyede bir performans sergileyen dâhilî donanım bileşenlerinden destek alarak temel düzeyde dijital içerik üretimi gerçekleştirebilir, fotoğraf çekebilir, iletişim uygulamalarını sorunsuz kullanabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz Bluetooth destekli; kulaklık, hoparlör, bilgisayar çevre birimi ve diğer ürünleri, aygıtın Bluetooth desteğinden yararlanarak tabletle eşleştirebilir, gerek çalışma gerekse eğlence sürecinde verimliliğinizi kolayca artırabilirsiniz.
 • Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz modelini, ev ya da iş yerinizdeki kablosuz ağlara kolayca dâhil edebilir, yüksek hızda internetin keyfini, Reeder farkıyla çıkarabilirsiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuz uygulama ve araçları, üründe bulunan Google Play Store üzerinden kolayca indirip yükleyebilir, uygulamaların izin ve bildirim gibi detaylarını, Android 9,0 işletim sisteminin çizdiği çerçevede kolayca şekillendirebilirsiniz.
 • Gün içerisinde karşılaştığınız ilginç anların fotoğraflarını ya da videolarını, Reeder tablet ile ölümsüzleştirebilir, yeterli düzeydeki çözünürlüğe sahip kameraların sunduğu imkânlarla, yükleyeceğiniz uygulamalardan destek alarak görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürünün, yerleşik depolama alanına; uygulama, oyun ve gereksinim duyduğunuz diğer tüm dijital içerikleri depolayabilir, dilediğiniz takdirde modele en fazla 64 GB kapasiteli hafıza kartı takarak cihazın depolama alanını genişletebilirsiniz.

Kendi Segmentinin En İddialı Üyeleri Arasında

Teknoloji tutkunlarının, öğretmenlerin ve öğrencilerin bir tabletten neler beklediğini başarıyla tespit ederek ürün gamını şekillendiren Reeder, M10 Go özelinde etkileyici özellikler sunuyor. Geniş ekranda Android tecrübesinin bambaşka bir verimlilik kazandırdığını bilen marka, Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz modelinde, kendi segmentinde öne çıkmasını sağlayan kaliteli ve geniş bir ekrana yer veriyor. Yalnızca ekranıyla değil sahip olduğu diğer donanım bileşenleri ve bağlanabilirlik olanaklarıyla da beklentilere yanıt veren akıllı cihaz; eğitim faaliyetlerini tableti ile sürdürmeyi hedefleyen öğrencilerin, uygun fiyatlı bir tablet arayışındaki kullanıcıların, pek çok teknoloji tutkununun ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

 • Ekran: 10,1 inç IPS
 • Yonga Seti: SpreadTrum SC7731Ei
 • Batarya Kapasitesi: 5000 mAh
 • RAM/Dâhilî Depolama: 1 GB/8 GB
 • Kamera Çözünürlükleri: 2 MP arka ve 2 MP ön kamera

Konforlu Kullanım Sağlayan Tasarım Detayları

İnce sayılabilecek ekran çerçevesi ile kullanıcıların, ekranın tamamından yararlanabilmelerine olanak tanıyan Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, ekran genişliği dikkate alındığında kompakt sayılabilecek ölçülerle geliyor. 510 gram ağırlığındaki ürün; 250 mm’lik uzunluğu, 150 mm’lik genişliği ve 10 mm’lik kalınlığı ile taşınabilirlik sınırlarında kalan tablet modellerinden biri oluyor. Cihazın ön yüzünde ve ekranın üst kısmında, dikey kullanım esnasında değerlendirilebilecek ön kamera yer alıyor. İşletim sistemi ve uygulamaların kontrolü için fiziksel ana ekran tuşu yerine kapasitif formda bir tuş ise ekranın alt kısmında konumlanıyor. Daha kapsamlı bir kullanım gerçekleştirilebilmesi için Android işletim sisteminin ekran içerisinde yerleştirdiği ana ekran, uygulama geçiş ve geri tuşlarından yardım almak gerekiyor. Tabletin ekran kilit tuşu ve ses seviye butonları, kasasının sağ yanında bulunuyor. Cihazın arka kapağında simetrik şekilde yerleştirilen arka kamera ve kameranın sağında, LED flaş boy gösteriyor.

Ürünü dikey kullanırken avuç içlerinin ekrana yanlışlıkla değerek uygulama ve benzeri içerikleri etkilemekten endişe eden teknoloji meraklılarının rahatlıkla tercih edebilecekleri ürün, böylesi olumsuz senaryolara meydan vermiyor. Benzeri şekilde ekranın alt ve üst kısmının çerçevesinin daha kalın oluşu, tableti yatay konumda oyun oynarken ve video izlerken daha konforlu tutmak isteyenleri memnun ediyor.

Göz Alıcı Görüntülere İmza Atan IPS Ekran

Akıllı cihaz kullanıcılarının edindikleri ürünlerde öncelikle dikkat ettikleri donanım bileşenlerinin başında, ekran geliyor. Kullanım deneyimini tepeden tırnağa değiştirebilen ekran kalitesi, aynı zamanda çalışma ve eğlenceye yönelik içeriklerin kontrolü esnasında da farkını belli edebiliyor. Özellikle mobil uygulamalardan destek alarak temel fotoğraf ve video düzenleme işlemleri gerçekleştirmeyi hedefleyenler, renk doğruluğu gibi konulara azami derecede önem veriyor. Bu noktada, Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, 10,1 inç genişliğindeki ekranının, IPS panelli oluşuyla artı puan kazanıyor. Hem renk doğruluğu hem de geniş görüş açısı konusunda özel beklentileri olan teknoloji tutkunlarının gereksinimlerini karşılayan ekran, multimedya içeriklerinin ve oyunların takibinde de yüz güldürüyor. Parlaklık seviyesi tatmin edici düzeydeki ekran, 1280x800 piksellik çözünürlüğü sayesinde renk karışım hataları ile karşılaşılmadan, keskin ve etkileyici görüntüler eşliğinde Android deneyimi yaşatıyor. Ekran çözünürlüğünün HD seviyesinde tutulması, oyun ve multimedya içeriklerinin görüntülenmesi esnasında dâhilî donanım bileşenlerinin daha az yorulması ve cihazın, genel olarak daha az enerji tüketmesine yardım ediyor.

Gerekli görüldüğü takdirde modelle uyumlu ekran koruyucu gibi aksesuarların takılabilmesine imkân tanınıyor. Bunun yanında ürünün ekranı, çoklu dokunma fonksiyonuyla yeni nesil uygulamaların ve oyunların, sorunsuz şekilde tecrübe edilebilmesine olanak veriyor.

Dört Çekirdekli İşlemci ile Android Dünyası, Ellerinizin Altında

Android 9,0 işletim sisteminin en iyi şekilde deneyimlenebilmesi adına, kendi sınıfı içinde güçlü sayılabilecek donanım bileşenleriyle kullanıcılarını selamlayan Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, gücünü SpreadTrum SC7731Ei yonga setinden alıyor. 28 nm üretim teknolojisiyle geliştirilen dört çekirdekli işlemciye ev sahipliği yapan çipset, her bir çekirdeği 1,3 GHz frekansında çalışabilen işlemcisiyle uygulama ve diğer tüm dijital içeriklerin, sorunsuz şekilde kullanılabilmesine zemin hazırlıyor. Enerji tasarrufu ve performans sunması için özel olarak optimize edilen ARM Cortex-A7 işlemci, aynı anda birden fazla sayıda uygulamanın arka planda çalışmasına imkân veriyor. Yonga seti aynı zamanda, 2D ve 3D hızlandırıcı özelliği de sunuyor. Böylece oyunlardaki grafik hesaplama işlemleri ve Full HD (1080p) çözünürlüklü videoların çözümlenmesi, grafik işlem birimi üzerinden gerçekleşerek işlemciye fazla yük bindirilmemiş oluyor.

Ürünün bellek kapasitesi 1 GB olarak belirleniyor. Gündelik yaşantıda, internet gezintilerinde, iletişim araçlarının kullanımında ve daha pek çok senaryoda, ilgili bellek kapasitesi birçok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılıyor. Uygulama, oyun ve işletim sisteminin yer aldığı dâhilî depolama alanı ise 8 GB kapasiteyle geliyor. Google Play Store üzerinden indirilip yüklenen uygulamaların verileri, bu alana depolanıyor. Şayet kullanıcılar, uygulama marketi üzerinden çok sayıda yazılım indirirlerse, depolama alanı kısa sürede dolabiliyor. Bunun önüne geçmek için modele, hafıza kartı takılabiliyor. En fazla 64 GB kapasiteli hafıza kartlarını destekleyen akıllı cihaz, çeşitli uygulamalarla hafıza kartını, depolama alanı şeklinde kullanabiliyor.

İletişim sürecinde etkin görev alan bağlantı olanaklarını da beraberinde getiren Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, Bluetooth 4,1 ile kablosuz aksesuarların cihazla eşleştirilebilmesine ortam hazırlıyor. Telefonuyla birlikte değerlendirdiği kulaklık ve hoparlörleri tabletiyle eşleştirmeyi arzu eden teknoloji meraklıları, aygıtın Bluetooth özelliğini etkinleştirip gerekli yolları izlediklerinde, eşleştirme işlemini kolayca tamamlayabiliyor. Aynı bağdaştırıcı sayesinde Wi-Fi 4 teknolojisine kavuşarak sahiplerini internetle buluşturan cihaz, yüksek hızda internetten yararlanılabilmesine olanak tanıyor.

Ekran ve diğer tüm donanım bileşenlerinin sorunsuz çalışmasını sağlayan ise 5000 mAh kapasiteli batarya oluyor. Tam şarj sonrasında tabletin, uzun saatler boyunca kesintisiz kullanılabilmesine imkân veren batarya, bekleme süresiyle dikkat çekiyor. 210 saate kadar bekleme süresi vadeden batarya, tabletin Micro USB portu aracılığıyla kolayca şarj edilebiliyor.

Uzaktan Eğitim Süreçleri İçin Yeterli Kamera Özellikleri

Sahip oldukları Android işletim sistemli tablete, popüler iletişim araçlarını yükledikten sonra uzaktan eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla katılmak isteyen çocuklar ve gençler, Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz modelinin sunduğu kamera olanaklarından memnun oluyor. Hem ön hem de arka yüzünde birer kamera bulunan tablet, etkileşimli eğitim süreçlerinin vazgeçilmez bir parçası hâline geliyor. 2 megapiksel çözünürlüklü ön kamera, kullanıcıların görüntülü görüşmelerde ve uzaktan eğitim oturumlarında, görüşmeye katılan diğer kişilere net ve anlaşılır görüntüler sunulmasında önemli rol oynuyor. Bulunulan ortamın aydınlatma seviyesi ve türüne bağlı olarak gayet yeterli görüntülere imza atan ön kamera, selfie çekimleri ve 720p çözünürlüklü videoların kaydında da görev alabiliyor. Kamera arayüzüne eklenen çeşitli görüntü iyileştirme mekanizmaları, yakalanan kare ve videoların kalitesini artırabilirken dileyen kullanıcılar, Google Play Store üzerinden özel kamera uygulamaları indirip yükleyebiliyor. Bu sayede çeşitli çekim modları ve filtreler, Reeder M10 Go ile birlikte değerlendirilebiliyor.

Cihazın arka kısmındaki kamera da yine 2 megapiksel çözünürlükte görüntülere hayat veriyor. Günün her saatinde etkileyici fotoğraf çekimleri yapmak arzusundaki teknoloji meraklılarının etkinleştirebilecekleri arka kamera, karanlık ortamlarda ve günün ilerleyen saatlerinde başarılı çekimler yapılabilmesi için LED flaş ile destekleniyor. Kamera arayüzü aracılığıyla açılıp kapatılabilen flaş özelliği, gerekli görüldüğü takdirde daimi aydınlatma olarak video çekimlerinde de çalıştırılabiliyor. Haricen yüklenecek kamera yazılımları, arka kameranın da daha verimli kullanılabilmesini sağlıyor.

Kutusundan çıkarıldığında belirli oranda şarj edilmiş durumda olan Reeder tablet, temel yapılandırma işlemlerinin ardından etkin kullanıma hazır hâle geliyor. İnternet bağlantısının kurulması, güvenlik özelliklerinin tanımlanması, gerekiyorsa hafıza kartı takılması gibi adımlar, ürünün daha verimli çalışmasına yardım ediyor. İnternetle ilk defa buluşan Reeder M10 Go 8GB Wi-Fi IPS 10.1" Tablet Beyaz, işletim sistemi ve uygulama güncellemeleri alabiliyor. Şayet ekrana bu yönde bir bildirim geliyorsa, güncelleme işlemi sonrasında cihazın yeniden başlatılması gerekiyor.

M serisi tablet modelleriyle Türkiye’deki teknoloji tutkunlarının takdirini kazanan Reeder, geleneğini bozmuyor ve Reeder M10 Go ile yine başarılı bir model ortaya çıkarıyor. Güncel özelliklerle donatılan, verimlilik artıran işletim sistemiyle yapılandırılan ürün, öğrencilerle ve teknoloji tutkunlarıyla buluşmayı bekliyor.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön