ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Reeder
Reeder M7 Go 8GB 7" IPS Tablet

Reeder M7 Go 8GB 7" IPS Tablet

Reeder
%16 indirim 499,00 TL 418,00 TL
SEPETTE % 3
405,88 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/3008012

Çeşitli kullanım özelliklerine sahip olan tablet modelleri, küçültülmüş PC görünümü ile dikkat çeker. Ergonomik boyuta sahip tabletler, akıllı telefonların sahip olduğu pek işlevi yerine getirebilir. Aynı zamanda tabletlerin geniş kullanım olanakları vardır. Bu sayede birçok fonksiyonu gerçekleştirebilirsiniz. Reeder markasının sunmuş olduğu tabletler, herkesin kullanabileceği ölçülerdedir. Dokunmatik ekran özelliğine sahip Reeder tabletler, birçok yönden kolay kullanım imkânı oluşturur. Reeder tabletlerin sahip olduğu dokunmatik yüzey, ekran üzerinde uygulanacak işlemin pratik bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanır. Dokunmatik ekran özelliği, tablet üzerinde yer alan sayfanın tuş veya mouse gerektirmeden yönlendirilmesine imkân sağlar. Reeder M7 Go 8 GB IPS Tablet, sahip olduğu teknolojik özellikleri ile bilgisayarların sunduğu tüm fonksiyonlara sahiptir. Akıllı telefonlardan boyut olarak büyük olan Reeder tablet, kolay taşınabilir özelliktedir. Böylelikle ürünü hemen her ortamda yanınızda bulundurabilir ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Reeder tablet, Personal Digital Assistant (PDA) özellikleri ile de dikkat çeker. Kişisel dijital asistan özelliğine sahip olan tablet, verilerinizi muhafaza eder. Aynı zamanda kullanım sıklığına göre tablet içerisine çeşitli yazı ve görsel verilerinizi de depolayabilirsiniz.

Reeder tabletin kullanımını konforlu ve güvenli bir hale getiren çeşitli aksesuarlar bulunur. Bu aksesuarlar sayesinde ürününüzü uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Tablet ekranlarına takılabilen şeffaf kaplar ile düşme ve benzeri hasar alma durumlarının önüne geçilmiş olur. Kullanım sırasında Reeder M7 Go 7 IPS tabletin üzerine su ve kahve gibi sıvı maddelerin dökülmesini riskine karşı koruma kabını takabilirsiniz. Tabletlerin rahat bir şekilde taşınabilmesi için tablet çantaları, kılıfları ve benzeri aksesuarlar bulunur. Bu ürünleri kullanırken Reeder tablete uyum sağlamasına dikkat etmek gerekir. Marka, sunmuş olduğu tablette ergonomik boyutlar sunar. Bu sayede kullanım sırasında ürünü çantasına veya kılıfına rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Tabletin arka panelini korumak için imal edilmiş özel kaplar ve kılıflar da mevcuttur. Bu kaplar ön ekranı da muhafaza edecek şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle ekranın önemli donanımlarının bulunduğu kısımlar korunur. Kullanım sırasında tabletin arka panelinin hasar görmemesine dikkat edilmesi tavsiye edilir. Dolayısıyla Reeder tabletin arkasına boyutu ile uyumlu olan kapları takmak güvenli bir kullanım için önemlidir. Tabletlerde bulunan dokunmatik yüzeyi kalem yardımıyla kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle çizim ve benzeri teknik işlemlerin yapılması sırasında kullanılan ekran kalemlerini, Reeder tabletinizle aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Reeder Tablet Kullanımı

Gelişen teknoloji ile beraber tablet kullanımlarının yönelimi de değişiklik gösterir. Özellikle rahat taşınabilir olması ve boyutunun büyük olması sayesinde birçok alanda tablet kullanılmaktadır. Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet modeli, hobi, iş ve benzeri amaçlar dahilinde kullanılabilir özelliktedir. Tabletin içerisinde yer alan mağaza uygulaması ile istediğiniz içerikleri pratik bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamaların kullanılabilirliği tablet ekranında gösterilir. Böylelikle tercihiniz doğrultusunda gerekli uygulama yönlendirmelerini yapabilirsiniz. Tabletin sahip olduğu bağlantı ayarları neticesinde okulda veya iş yerlerinde ürünü kullanabilirsiniz. Bağlantı özellikleri sayesinde projeksiyon ekranına sunum yansıtabilirsiniz. Tablet içerisine indirebileceğiniz mail uygulamaları ile çeşitli elektronik postaları hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Aynı şekilde okul için gerekli olan belgeleri indirebilir ve çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Tabletin içerisinde yer alan birçok fonksiyonu kullanım durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. İş için gerekli olan dokümanların yazdırılmasını ve yönlendirilmesini pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Özellikle mimari ve mühendislik çizimlerinde gerekli olan uygulamaları pratik bir şekilde tablet üzerinden yapabilirsiniz. Mimari çizimlerin yapılabilmesi için tablet içerisinde çeşitli uygulamaları indirebilirsiniz. Tabletin üzerinde kalem aracılığı ile veya dokunmatik ekran üzerinden çizim ve yönlendirmeleri yapabilirsiniz. Reeder markası, gelişen teknoloji ile beraber tablet üzerinde çizimlerin dijital aktarımını pratik bir şekilde yapabilme imkânı sunar. Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet sahip olduğu özellikleri sayesinde çizimler ve mühendislik sunumlarını çeşitli platformlara yansıtabilir. Aynı zamanda üç boyutlu görsellerin ağırlık gösterdiği sunuları ekran üzerinden sergileyebilirsiniz. Söz konusu tablette yer alan çeşitli donanım özellikleri kullanım sırasında kaliteli bir görsel sunum sağlar.

Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet modelini, çocuklara özel fonksiyonları ile kullanabilirsiniz. Çocukların oyun oynaması, çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmesi ve çizgi film izlemesi bu ürünle mümkün olur. Özellikle çocuklara özel uygulamaları ile dikkat çeken tablet modeli, eğitici ve keyifli uygulamalar sunar. Çocukların zeka ve görsel hafızasını güçlendirici aktiviteler bulunur. Aynı zamanda bu tablet, çocukların el becerilerini artırabilen fonksiyonları ile dikkat çeker. Çocuklara keyifli dakikalar sağlayan çizgi filmleri, tablet üzerinden pratik bir şekilde izleyebilirsiniz. Ebeveyn kontrolü ile ayarlanan tablet, çocukların izleme durumlarına göre yönlendirilebilir. Çocukların yanı sıra yetişkinler de oyun oynama, dizi ya da film seyretme ve benzeri aktiviteleri tablet üzerinde gerçekleştirebilir. Tabletin ekranının büyük olması ve uygulama sırasında dokunmatik yüzeye sahip olması pratik ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunar. Tablette yer alan çeşitli macera, gerilim ve benzeri oyunlar, tablet ekranında üç boyutlu görsel sunumu ile seyir zevkini yeni bir boyuta taşır. Aynı zamanda dizi ya da film izleyebileceğiniz tablet modeli, ekran tutma yönünüze göre şekillenir. Tabletinizi yan veya dik konumu ile kullanabilirsiniz.

Tablet Bakımı ve Özellikleri

Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet modelini uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanmak için birtakım hususlara dikkat etmek yerinde olur. Günlük hayatta oldukça sık kullanılan ürün, bu esnada kirlenebilir, tozlanabilir ve benzeri durumlarla karşılaşabilir. Bunların önüne geçmek için tabletin temizliğine ve bakımına dikkat edilmesi tavsiye edilir. Özellikle birden fazla kişinin aynı anda kullandığı tabletler, hızlı bir şekilde kirlenebilmektedir. Bu durumu önlemek için belirli periyotlarda bakım işlemlerini yapabilirsiniz. Tablet, elektronik donanıma sahip bir cihaz olduğu için bakım ve temizlik uygulamalarının hassas bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Islak veya nemli bırakılan tablet yüzeyleri, çeşitli hasarlara yol açabilir. Bunun için geliştirilen tablet temizleme kitleri bulunur. Tabletin bölümlerine göre farklı türlerde aparatlar yer alır. Tabletin en önemli kısmı olan arka panelin kuru veya hafif nemli bezle temizlenmesi gerekir. Arka panelde yer alan batarya, donanım ve teknik birimlerin hasar almaması için kuru bez uygulaması yapabilirsiniz. Tabletin üzerinde yer alan tozların alınması yeterli olmaktadır. Tabletin arka panelini çeşitli aparatlar ile açabilir, içinin tozunu temizleyebilirsiniz. Uzun soluklu bir işlem olan arka panel temizliği, yılda bir kez yapılabilir. Bu uygulama sayesinde tabletin hızlı ısınması ve yavaşlaması durumlarının önüne geçilir. Tabletin arka panelini de kuru bir bez ile temizleyebilirsiniz. Söz konusu tabletin ekranı dokunmatik olduğu için çeşitli parmak izleri oluşur. Özellikle çocukların kullandığı tabletlerde yemek kırıntıları ve benzeri cisimler yer alabilir. Bu durumların önüne geçmek için ekran temizleme kitleri bulunur. Sprey formundaki temizleme suyu, ürünün kusursuz görünüme kavuşmasına imkân sağlar. Temizleme sırasında ekranın kapalı olmasına özen gösterilmelidir. Ekran üzerine bir iki kez sıkılan sprey sonrası mikrofiber bez ile kurulayabilirsiniz. Ekranın nemli kalmaması için birkaç farklı açıdan temizleyebilirsiniz.

Tableti kullanırken birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Kulaklık takma alanı bulunan tablet ile müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. Kulaklık ve şarj takma bölmelerinin sık takılıp çıkarılması sonucunda birtakım tozlar ve küçük partiküller oluşabilir. Bu durumların meydana gelmesi dolayısıyla kulaklık bölmesi ve şarj alanı faaliyet gösteremez. Kulaklı takıldığı sırada sesin cızırtılı geldiği görülebilir. Aynı şekilde şarj olmamak gibi durumlar meydana gelebilir. Bu durumların önüne geçmek için batarya ve kulaklık ucunun sık periyotlarda temizlenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda kulaklık ve batarya bölmesini nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Kulaklık ve batarya kablolarının kullanım ömrünü arttırmak için çeşitli temizleme tekniklerini uygulayabilirsiniz. Tabletin uzun ömürlü kullanılabilmesi için çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklı olması gerekir. Tabletin üzerine su dökülmesi durumunda ekran hasar görebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için su geçirmez koruma bantları kullanabilirsiniz. Tabletin kullanım ömrünü artırmak için birtakım aparatlar bulunur. Bu aparatları kullanarak ürünü, rahat bir şekilde aktifleştirebilirsiniz.

Reeder M7 Go 8GB 7” IPS Tablet Genel Özellikleri

Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet modelini, 3G özelliğine sahip olmamakla birlikte, toplam 260 gram ağırlığındadır. Tablet modelinin genel boyutları ise 107,8 x 188 x 10 mm değerlerindedir. Ürünün ekran, fiziksel, hafıza ve işlemci özellikleri olmak üzere çeşitli kategorilerde nitelikleri bulunur. Çeşitli fotoğraf ve video çekimleri yapabilmek için yüksek bir kaliteye sahip iki adet kamerası bulunur. Ön kamera ile selfie modunda fotoğraf ve video çekimi yapabilirsiniz. Aynı şekilde arka kamera ile birçok farklı çekim gerçekleştirmeniz mümkün olur. Tabletin kamera çözünürlüğü ise 2,0 MP değerindedir. Kaydetmiş olduğunuz görselleri, tabletin gelişmiş hafıza özelliği ile muhafaza edebilirsiniz. Ürünün hafıza kartı tipi Micro SD’dir. Ayrıca Reeder tablet modeli 32 GB’a kadar arttırılabilir hafıza özelliği sunar. Dokunmatik tabletteki toplam dahili hafıza ve disk kapasitesi 8 GB değerindedir. Tablet ile SIM kartı bağlama özelliği aktifleşmemektedir. Kullanım sırasında çeşitli uygulamaları yapabilme imkânı sağlayan ürün, iletişim aracı olarak faaliyet göstermez. Ancak ürünün birçok farklı fonksiyona sahip bağlantı detayları bulunur. Çeşitli bağlantı özellikleri ile ürünün kullanımını konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth bağlantı detayına sahip Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet ile birçok cihaza bağlanabilir ve belge aktarımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda bluetooth ile doküman paylaşımı, yazıcıdan çıktı alma gibi çeşitli fonksiyonları gerçekleştirmek mümkündür. Üründe USB bağlantı özelliği de mevcuttur. Bu sayede bilgisayar veya televizyona bağlanarak görsel sunum oluşturulabilir. Söz konusu üründeki USB tipi ise Micro USB’dir. WiFi bağlantısı bulunan Reeder tablet, 802.11 b/g/n düzeyinde kablosuz ağ sunar. Dokunmatik ekran ve kalem kullanımına imkân tanıyan tabletin çeşitli ekran özellikleri bulunur. Ekranın boyutu 7 inç düzeyindedir. Kapasitif ekran modeline sahip olan tablet, TN ekran tipi donanımına sahiptir. Tablette yer alan maksimum ekran çözünürlüğü ise 1024 x 600 piksel seviyesindedir. Tabletin fonksiyonlarını yerine getirmesi için büyük önem taşıyan işlemci donanımı dört çekirdeklidir. Reeder tablet modeli, işlemci markası MTK, işletim sistemi tabanı Android ve işletim sistemi Android 7.0 (Nougat) olarak kullanıcılara sunulur. Ürünün temel işlemci hızı 1,3 gHz düzeyindedir. Ürünün RAM kapasitesi ise 1 GB değerindedir. Tablet, kullanım sırasında ya da aktif olarak kullanılmadığı zamanlarda 2200 mAh gücünde pil seviyesine sahiptir. Ürünü tercihiniz doğrultusunda istediğiniz zaman aralığında şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok faaliyeti gerçekleştirebileceğiniz Reeder M7 Go 8GB 7” IPS tablet modelini hemen sipariş ederek konforlu kullanımın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Reeder M7 Go 8GB 7" IPS Tablet

M7 GO

Türkiye’nin 1 numaralı tabletiyle zirveyi keşfet!

Türkiye’nin en çok satan tableti M7 Go, kendi sınıfında pazar lideri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’nin favorisi reeder M7 Go, her zaman daha iyisini hak edenler için tasarlandı.

Lider olmak için tasarlandı

Sadece 260 gr ağırlığıyla M7Go; kendini unutturacak kadar hafif, hiç unutulmayacak kadar güçlü. 1GB RAM ve 8GB dahili hafızasının yanı sıra microSD kart desteğiyle de hafıza sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Gizli özne: Yüksek performans

MT8167 işlemcisi ve 1.3 Ghz işlemci hızıyla dört çekirdekli M7 Go yüksek performans standartlarını kendi belirliyor. Artık tüm işlemleri tek dokunuşla akıcı ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz yeni nesil bir yardımcınız var. Onun görünmeyen gücü yüksek performansı


3G Yok
Ağırlık 260 gr
Arttırılabilir Hafıza 32 GB'a kadar
Bluetooth Var
Boyutlar 107,8 x 188 x 10 mm
Dahili Hafıza 8 GB
Disk Kapasitesi 8 GB
Ekran Boyutu 7,0 inç
Ekran Modeli Kapasitif Ekran
Ekran Panel Tipi TN
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
HDMI Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı Dört Çekirdekli İşlemci
İşlemci Markası MTK
İşletim Sistemi Tabanı Android
İşletim Sistemi Android 7.0 (Nougat)
Kalem Uyumluluğu Evet
Kamera Çözünürlüğü 2,0 MP
Kamera Çift Kamera
Max Ekran Çözünürlüğü 1024 x 600
Mobil Bağlantı Yok
Pil Gücü (mAh) 2200 mAh
Ram Kapasitesi 1 GB
Sim Kart Uyumu Hayır
Temel İşlemci Hızı 1,3 GHz
USB Tipi Micro USB
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BBMCD
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
TikTok Eba Zoom gibi uygulamaları kullanabilir miyiz?
Cevap
Evet, uygulamaları kullanabilirsiniz.
NartekAVM satıcısı cevapladı
24 Ağustos
19 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Apple iPad 9. Nesil 64GB 10.2" WiFi Tablet - MK2K3TU/A Uzay Grisi
Lenovo M10 TAB TB-X306F 4 GB + 64 GB 10,1" Tablet ZA6W0026TR
Casper Via S48 8" 32GB IPS Tablet
Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 32 GB 10.4" Tablet
4.139,00 TL
%20
2.499,00 TL 1.998,82 TL
Sepette %15 indirimli fiyat
1.699,00 TL
%20
1.110,00 TL 889,00 TL
%17
2.239,00 TL 1.849,00 TL
Satıcı
Buy It 9,9
BOZDAN Teknoloji 10
Hepsiburada
Evonline 9,7
Değerlendirmeler
(25)
(347)
(172)
(4661)
Ekran Boyutu 10,2 inç 10,1 inç 8,0 inç 10,4 inç
Ekran Modeli IPS Ekran TDDI IPS Ekran TFT
İşletim Sistemi Tabanı iOS Android Android Android
Kamera Var - Var Çift Kamera
Max Ekran Çözünürlüğü 2160 x 1620 1280 x 800 1280 x 800 2000 x 1200
Mobil Bağlantı 4G Yok Yok Yok
Ram Kapasitesi 64 GB 4 GB 3 GB 3 GB
Dahili Hafıza - 64 GB 32 GB 32 GB
Wi-Fi - - 802.11 a/b/g/n/ac 802.11 a/b/g/n/ac
Başa dön