Remixon kamış ve olta takımları son derece dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Özellikle iri balıkların avında büyük avantaj sağlayan dayanıklılık özelliği sayesinde dilediğiniz balık cinsini rahatlıkla avlayabilirsiniz.

Remixon Kamış ve Olta Takımları

Remixon kamış ve olta takımları farklı avlanma tarzlarına, balık cinslerine ve avlanma alanlarına yönelik olarak dizayn edilir. Böylece farklı ihtiyaçları karşılayan ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız ekipmanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Remixon kamış ve olta takımları dayanıklılık özelliği ile öne çıkar. Atar değeri yüksek olta kamışları ve çeker değeri yüksek olta makinelerini tercih ederek iri ve büyük balıkların avında avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca av esnasında iğne ve olta kamışına darbe uygulayan iri balıkların hasarlarını önlemek için de mutlaka dayanıklı kamış modelleri tercih edilmeli. Küçük göl balıklarının avında ise hafif ve esnek yapıdaki Remixon olta kamışlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan sporculara tavsiye edilen hafif modeller son derece rahat kullanım özelliklerine sahiptir. Kolay hâkimiyet imkânı sunan hafif yapıdaki Remixon olta kamışı modelleri avcıyı daha az yorar. Yüksek hassasiyet oranı sayesinde balık avı sporcularının bir numaralı tercihi haline gelen Remixon kamış ve olta takımları sayesinde oltanıza takılan balıkları anında yakalayabilirsiniz.

Son derece düzgün hizalanan kılavuz halkalar ise Remixon olta kamışlarının önemli avantajlarındandır. Misina kullanımında büyük fayda sağlayan simetrik kılavuz halkalar yeni başlayanlar için ideal kullanım özelliklerine sahiptir. Hem amatör hem de profesyonel avcılara hitap eden Remixon ürün gamı içerisinde yer alan olta kamışı ve setlerden dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme

Son derece dayanıklı yapıdaki Remixon kamış ve olta takımları uzun ömürlü kullanım imkânı sunarak tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda güneş ışığı, deniz suyundaki yüksek tuz miktarı, iri balık darbeleri, çarpma veya düşme gibi hasarlara karşı dayanıklı hale getirilen Remixon kamış ve olta takımları kullanım esnasında rahatça hareket etmenize olanak tanır. Aracınızın bagajında rahatlıkla taşıyabileceğiniz Remixon kamış ve olta takımları doğal alanlara yaptığınız seyahatlerde daima yanınızda olabilir. Teleskopik yapısı sayesinde kolay taşınan Remixon kamış ve olta takımlarını kendi taşıma çantası ile taşıyabileceğiniz gibi, farklı şekillerde de muhafaza edebilirsiniz.

Remixon olta kamışı ve setlerinin öne çıkan avantajları ise şu şekildedir:

 • Remixon kamış ve olta takımları hafif tasarımları sayesinde kullanıcıyı yormaz. Bu sayede av aktivitesinden daha fazla zevk alabilirsiniz.
 • Remixon kamış ve olta takımları son derece dayanıklı malzemelerden imal edildiği için uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.
 • Uzun vadede tasarruf etmenize yardımcı olan Remixon kamış ve olta takımları geniş fiyat aralığında sunulur. Böylece her türlü bütçeden kullanıcı Remixon balık avı ekipmanlarını tercih edebilir.
 • Düzgün hizalanmış kılavuz halkalar özellikle yeni başlayanlar için önemli derecede avantaj sağlar çünkü misina kullanımı oldukça rahattır.
 • Yüksek atar ve çeker değeri sayesinde büyük balıkların avında zorlanmadan av faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.
 • Ergonomik yapıda tasarlanan Remixon olta makineleri kolay kavranabilir dizayna sahiptir.

Remixon Kamış ve Olta Takımları Fiyatları

Remixon kamış ve olta takımlarının fiyatları oldukça geniş bir aralıkta sunulur. Remixon kamış ve olta setlerinin fiyatını belirlemede ürün özellikleri etkilidir. Örneğin ürünün atar ve çeker değeri, dayanıklılık seviyesi, kalitesi, görsel tasarımı, ağırlığı, boyutları ve kullanım rahatlığı gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki eder. Avlanma tarzınız, avlayacağınız balık cinsi ve avlanma alanınız gibi etmenlere göre önceliklerinizi belirleyerek Remixon kamış ve olta takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Remixon kamış ve olta takımları arasında karar verdikten sonra Hepsiburada.com’dan kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Remixon Olta Takımları

48 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Remixon Olta Takımları
  2. Okuma Olta Takımları
  3. Shimano Olta Takımları
  4. Daiwa Olta Takımları
  5. Lineaeffe Olta Takımları
  6. Discovery Olta Takımları
  7. BAUER Olta Takımları
  8. Savage Gear Olta Takımları
  9. Dam Olta Takımları
  10. Abu Garcia Olta Takımları
  11. AlbaStar Olta Takımları
  12. Spro Olta Takımları
  13. Captain Olta Takımları
  14. Kudos Olta Takımları
  15. Fujin Olta Takımları
  16. Effe Olta Takımları
  17. Cormoran Olta Takımları
  18. D.A.M Olta Takımları
  19. Eurofish Olta Takımları
  20. Trabucco Olta Takımları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Remixon
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1308748/remixon
Başa dön