Remixon, profesyonel ve amatör avcılık faaliyetlerinde kullanılan tüm malzeme çeşitlerini kullanıcılara sunabilen bir markadır. Remixon’ın ürünleri arasında balıkçılık araç ve gereçleri de yer alır. Birçok kişinin hobisi olan balık tutma etkinliği, olta ve misina gibi aletlere sahip olmayı gerektir. Amatör balıkçılar için geliştirilen pratik kullanımlı modern misina, olta ve diğer malzemeler sayesinde keyifle balık tutabilirsiniz. Remixon misina serileri; monofilament misina, ip ve örgü misina çeşitlerinden oluşur. Cazip Remixon misina fiyatları ile sunulan ve ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanan misinalara kolayca sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Remixon Misina Seçenekleri

Spider, fusion, platinum, excellent, samurai ve silk pro serisi ürün çeşitlerinden oluşan Remixon misina seçenekleri, profesyonel ve amatör balıkçıların kullanımına uygun özelliklerle üretilir.

 • Markanın monofilament misina modelleri üstün düğüm mukavemetine sahip ürünlerdir. Misinanın düğüm yerlerinde sorun yaşamanıza izin vermez.
 • Remixon monofilament misinaların her biri 100 metrelik birbirine bağlı ve düğümsüz 10 makaradan oluşur. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Çeşitli kalınlık ölçülerinde ve 100 metre uzunluğunda üretilen Remixon ip olta misinalarının çektikleri ağırlık ölçüleri farklıdır. Tutmak istediğiniz balık türüne uygun ip misinaları tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
 • Markanın ip misina seçenekleri arasında tuzlu su kullanımına uygun olarak tasarlanan modeller de yer alır.
 • Remixon ip misina modellerinin hepsi özel kaplama ile üretilir. Misinaların güçlü kaplamaları ürünün sürtünme direncini artırır ve daha dayanıklı hâle gelmesini sağlar.
 • Markanın fusion serisi 300 metrelik ip misina modelleri, hafızasız misina olup yüzey sızdırmazlık özelliğine de sahiptir. Ürünler 4 katlı özel liflerden örülerek üretilir. Bu nedenle sürtünmelere karşı çok dayanıklıdır.
 • Fusion serisine ait örgü misina seçenekleri, farklı kalınlık ölçüleriyle üretilir ve 100 metre uzunluk değerine sahiptir.

Misina Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Ayrıntılar

Balık tutan kişilerin ihtiyacı olan malzemeler, tutacakları balık türlerine göre çeşitlilik gösterir. Tutmak istediğiniz balık çeşidine uygun misinalar alarak işe başlayabilirsiniz. 0.1mm'den başlayıp 1mm kalınlığa kadar ulaşan misina seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

 • Tatlı su balıkçılığı yapmak isterseniz koyu renkli ya da çok renkli misina seçeneklerine yönelebilirsiniz.
 • Deniz balıkçılığını tercih ederseniz yüksek mukavemeti olan yumuşak ürünleri kullanmanız daha avantajlı olur.
 • Örgü misina seçenekleri kıyı balıkçılığı yapanlar için daha idealdir. Örgü misinalar ince ve esnemeye karşı dirençli oldukları için bazı balık türlerini kolayca avlamanıza yardımcı olur.
 • Misina çeşitlerinizi alırken yüksek esneme kabiliyeti ve çekme kuvveti olan, düğüm direnci güçlü, yıpranmaya karşı dayanıklı ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Misinanızın taşıyacağı kütle ağırlığını da göz önünde bulundurmanız gerekir.
 • İp misinalar naylon misinalara göre daha avantajlı olmakla beraber yarı organik ip türleri zamanla aşınabilir. Silikon ve plastik esaslı ip misinalar ise sürtünmeye karşı daha dayanıklı ürünlerdir.

Remixon misina çeşitleri ihtiyacınız olan tüm modelleri size sunar. Tutmak istediğiniz balık türüne uygun Remixon misina seçenekleri ile bereketli avlar yapabilirsiniz.

Remixon Misina Fiyatları

Çeşitli balık türlerinin avlanması için farklı detaylarla tasarlanan Remixon misina seçenekleri, ürünlerin özelliklerine uygun fiyat alternatifleri ile sunulur. Direnç gücü ve esnekliği yüksek, kopmaya, güneşin zararlı ışınlarına ve küflenmeye karşı dayanıklı ürünler, standart misinalardan biraz daha yüksek fiyatlıdır. Balıkların yakalanma anında kendi ağırlığının 7 ila 8 katı oranında direnç gösterdiklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Güçlü, esnek ve yumuşak yapılı misina modellerini tercih ederseniz emeğinizi boşa harcamış olmazsınız. Balık avının başarılı olmasını sağlayan önemli faktörlerin başında doğru misina ve yem seçimi gelir. Remixon misina seçenekleri size bu fırsatı tanır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Remixon Misina Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 240 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1307788/remixon