1999 yılı ile birlikte sektördeki büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla faaliyet göstermeye başlayan Perpa Ticaret, İstanbul’un Şişli ilçesinde kurularak; teknolojik anlamda oldukça eskimiş, kullanılabilme özelliğini yitirmiş, ikinci el durumundaki, arızalı ya da atıl özelliğine sahip bilgisayar ve bilgisayar ile ilgili tüm yan ürünlerin yenilenerek, tekrardan kullanılabilir hâle getirilmesi ve satışa sunulması için kurulmuş bir firmadır.

İki binli yıllarda büyük bir büyüme gerçekleştiren marka, notebook sektöründe talep edilmekte olan bakım/onarım hizmetlerinin gerçekleştirilmesini sağlarken, aynı zamanda notebook yedek parça satışı da yapmaktadır.

2009 yılına gelindiğinde ise ülkenin ilk notebook batarya ithalatçısı olan Retro Notebook’u tüm haklarıyla satın alarak Retro markasını kendi bünyesi altında yaşatmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk notebook batarya markası olarak faaliyet göstermiş olan Retro, Perpa Ticaret çatısı altında faaliyet göstererek batarya ürünleri konusunda ilk kez iki yıl geçerlilik garantisi ile satışa sunulmuştur.

Uzun ömürlü geçerlilik ayrıcalığı sayesinde oldukça büyük bir ilgi bulan Retro, batarya üretimi konusunda iki binli yılların en çok tercih edilen markası hâline gelmiştir. Retro markası, piyasanın ihtiyacını en özel şekilde karşılayarak satış rekorlarına imza atmış durumdadır.

Retro bataryaları,  uzun saatler bitmek bilmeyen bir pil ömrü sunarken; sizleri asla yarı yolda bırakmamaktadır.

Notebook batarya, şebeke elektriğinin olmadığı durumlarda veya dış çevre koşullarında sizlere uzun saatler eşlik edebilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz elektrik enerjisi, sizlere en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Elektik kesintilerinin yaşandığı anlık durumlarda sahip olduğunuz cihazınızın kaldığı yerden sorunsuz olarak devam edebilmesine olanak sağlayan Notebook batarya pilleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İhtiyaç duyacağınız her batarya, kullandığınız cihazın özelliklerine eş değer olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Notebook batarya kapasiteleri, sizler için farklı farklı özelliklere sahiptir. Daha uzun süren bir pil ihtiyacı için sizler de yüksek kapasiteli bir Retro tercihinde bulunabilirsiniz.

Retro ürün stoklarında birbirinden farklı özelliklere sahip marka ve model notebook pili bulunmaktadır.

Retro garantisi ile satışa sunulmakta olan ürün seçenekleri arasında farklı markalara ait bilgisayar pili, notebook pil ve bataryaları, sizlere sunulmaktadır.

Yaşam içerisinde kullanmış olduğunuz elektronik cihazların ve elektronik parçaların her biri, zamanla işlevini yitirebilmektedir. Bu gibi istenmeyen durumlarda satıcı firma konumunda yer alan Retro, sizlere özel zengin bir seçim alternatifi sunmaktadır. Retro markası, üretimini yapmakta olduğu tüm notebook ve laptop bataryaları için 2 yıl süren bir garanti imkanı da vererek kullanıcılarında güven uyandırmaktadır.

Retro, vermiş olduğu garantinin tam anlamıyla arkasında durabilmektedir. Kurumsal altyapısı ile sürekli olarak taleplere en uygun şekilde ürünlerini geliştirmektedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne değin tam bir kullanıcı dostu marka olarak hizmet vermekte olan Retro, ekonomik fiyat alternatifleri ile müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşımayı bir amaç hâline getirmektedir.

Retro ürün grupları, oldukça zengin bir ürün yelpazesi ile gelişmiş teknolojiye uyum sağlayan en dayanıklı bataryaları üretme hizmetlerini daima daha ileri seviyelere taşımaktadır. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına dünyanın her bir noktasına kaliteli hizmet ağını ulaştırmaktadır. Hizmet sonrası yaygın servis imkanlarıyla da tüm kullanıcıların memnuniyetinin sağlandığı eşsiz bir hizmet sunmaktadır..

Bünyesinde yer alan uzman teknik personel, yeni gelişmeleri en yakından takip ederek yeniliklere uygun bir envanter oluşturmanın adımlarını atmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan seçeneklerin yanı sıra birbirinden özel fiyat alternatiflerinin de bir arada bulunduğu benzersiz ürün gamına sahip olan Retro firmasında her müşteri, aradığı özelliğe sahip bataryayı kolayca bulabilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Retro

3.087 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Yurt Dışından Ürünler
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön