Motosiklet giyim ve aksesuarları alanında 1995 yılından bu yana üretim yapan Revit, dünyanın pek çok ülkesinde ürünleri beğeni toplayan markalar arasında yer alıyor. Markanın yenilikçi bir anlayışla dizayn ettiği tasarımlar, motosiklet kullanıcılarının konfor ve güvenlik bakımından beklentilerini karşılıyor. Revit imzasını taşıyan ve motosiklet kullanıcıları için özel olarak geliştirilen mont, eldiven, pantolon, balaklava, sırtlık, içlik, yağmurluk gibi ürün çeşitleri, yüksek kalitede malzemeler ile hazırlandığı için uzun süre kullanım imkânı tanıyor.

İngiliz markası Revit, motosiklet kullanıcılarına çeşitli ürün kategorilerinde oldukça zengin model çeşitliliği sunuyor. Hem önceliklere hem de ihtiyaçlara yönelik tercih yapmayı kolaylaştıran bu unsur, aynı zamanda motosiklet kullanıcılarının kendi stillerini oluşturmalarına da olanak tanıyor. Her yıl yeni ürün kreasyonları ile kullanıcılara seslenen marka, yenilikçi bir anlayışla sektöre farklı tasarımlar kazandırmayı sürdürüyor.

"Engineered Skin" Metoduyla Daha Dayanıklı Montlar

Adını teknik yeniliklerle duyuran marka, 2001 yılında geliştirdiği özel bir metotla ürün çeşitlerinin kullanım ömrünü uzatıyor. "Engineered Skin" metoduyla geliştirdiği tasarımlar, motosiklet kıyafetlerinin özellikle ek yerlerinde meydana gelen yıpranmayı önemli ölçüde azaltıyor. Motosiklet montu üretimlerinde bu özel tekniği kullanan marka, kullanıcılara daha uzun vadede yıpranan ve kaza durumunda daha az hasar gören mont modelleri sunmayı başarıyor.

Markanın geliştirdiği bu yöntem, montların yanı sıra yağmurluk, pantolon ya da eldiven gibi farklı ürün gruplarında da kullanılıyor. Mont modelleri; yazlık, kışlık ve dört mevsim olmak üzere üç farklı kategoride değerlendiriliyor. Enduro, racing, touring, street, commuter ve scooter gibi farklı motor tipleri ile kullanıma uygun olan motor montlarında kaza anında vücudun en çok hasar gören bölgelerinde ultra koruma bulunuyor. Yüksek güvenlik özelliğine odaklanarak mont modelleri tasarlayan bu markanın ürün çeşitleri, şık dizaynlarıyla da beğeni topluyor.

Reflektör Şeritli ve Kabuklu Eldivenlerle Ultra Güvenlik

Motosiklet kullanımında en önemli aksesuarların başında eldivenler geliyor. Kaza anında yere ilk temas eden avuç içi olduğundan, Revit tarafından geliştirilen eldivenlerin iç bölümü, ekstra dolgu malzemesi içeriyor. Sıkı kavrama ve kaymama bakımından beklentileri tam olarak karşılayan ürün modelleri, sert kabuklu olarak dizayn edildiğinden kaza durumunda yüksek düzeyde koruma sağlıyor. Markanın eldiven grubunda kışlık, deri, mevsimlik, yazlık, enduro touring ve yarış eldivenleri de yer alıyor. Bazı tasarımlar, reflektör şerit de içerdiğinden gece sürüşlerinde motosiklet kullanıcısının daha kolay fark edilmesini sağlıyor.

Motosiklet pantolonlarında yüksek dayanıklılık özelliği sergileyen kevlar iç astar kullanan Revit, özellikle bacaklar ve diz bölgesini koruyan ürün tasarımları hazırlıyor. Diz ve kalça korumalarında CE onaylı malzemelere yer veren marka, soğuğa karşı dayanıklı, termal astarlı, yazlık fileli, havalandırma cepli ya da mevsimlik pantolon modelleri dizayn ediyor. Markanın motosiklet pantolonu kreasyonu içerisinde hem deri hem de cordura kumaşlı ürün seçenekleri yer alıyor.

Vücut Isısını Muhafaza Eden Yağmurluk ve İçlikler

Yağmurluk koleksiyonunda da geniş model seçeneği sunan marka; alt, üst, takım ve yağmurluk aksesuarları arasından ihtiyaca yönelik seçim yapma imkânı tanıyor. Ürün modelleri, su geçirmeyen kumaşlar ve sürüş esnasında herhangi bir rahatsızlık vermeyecek kalıplarla hazırlanıyor. Aynı zamanda motosiklet kullanıcılarını rüzgârdan ve soğuk havadan da koruyan ürün modelleri, hafif oluşları ile benzerlerinden ayrılıyor. Marka, bu ürün koleksiyonunda geniş beden seçeneği de sunuyor.

İçlik üretiminde termal kumaşlara yer veren marka, sadece soğuk havadan koruma değil; sıcak havalarda vücut ısısını dengede tutma özelliğini de kullanıcılara sunuyor. Markanın ürün koleksiyonu içerisinde termal yelek, alt ve üst içlikler, takım içlik modelleri, balaklava, çorap ve dizlikler de yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Revit

1.031 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön