1996 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Rich, İstanbul’da kurulan bir firmadır. İnşaat, boya ve kimya sektörüne hizmet veren Rich, 2000 yılında aldığı karar ile birlikte tekstil sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Tekstil kimyasalları ve tekstil emprime baskı yardımcı malzemeleri sunan Rich, imalat ve ithalatları ile sektörün malzeme tedariki konusundaki öncü firmaları arasındadır.

Hobi craft sektörüne 2001 yılında giriş yapan Rich, kısa süre içerisinde iç pazarda da dikkat çekmeyi başarmıştır ve hızla büyümeye başlamıştır. Firmanın ürün ve hizmet kalitesi ile birlikte geniş ürün yelpazesi, en dikkat çekici özellikleri arasındadır. Eğitmenlere yönelik olarak düzenlenen teknik seminerler, Rich’in hobi craft sektörünün de öncü markası olabilmesini sağlamıştır.

İran’ın Tahran şehrinde de faaliyetlerine başlayan Rich, 2007 yılında kendi sektöründe yer alan ve en geniş bayi ağına sahip olan Arian Art Craft şirketi ile %50 ortaklık payı anlaşmasını yapmıştır. Bu anlaşma ile yapılan büyük yatırım kapsamında 1500 m² kapalı alana sahip Rich fabrikalarında en son teknolojiden yararlanılarak üretimler yapılmaya başlanmıştır. Rich tarafından üretilen ürünler arasında akrilik boya, sünger rulo, set malzemeler, kremler, stencil ve vernik gibi ürünler yer almaktadır.

Dolum, etiket ve paketleme aşamasında da tamamen kendi üretim fabrikasında çalışmalarını sürdüren Rich, günlük olarak 55.000 adetlik üretim kapasitesine sahiptir. Hobi craft ve sanatsal boyaları ile dikkat çeken Rich, İran tekstil sektörü içerisinde de son derece ünlü ve başarılı bir marka olarak değerlendirilmektedir.

Kaliteli ürünleri, özverili desteği ve geniş bayi ağı ile büyümeye devam eden Rich tarafından üretilen akrilik boyalar, su bazlı yapıya sahip oldukları için yağlı boyaların inceltilmesinde kullanılan zararlı ve yoğun kokuya sahip olan sentetik tiner gibi inceltici malzemelere ihtiyaç duymadan sadece su ile inceltebileceğiniz ürünler olarak sunulmaktadır.

Esnek pigment yapısına sahip olan akrilik boyaları ile ön plana çıkan Rich, pigmentli boyaları ile darbe, sürtünme, silinme ve deformasyon gibi çevresel faktörlere karşı dayanıklı çözümler sunmaktadır. Kokusuz boyalar üreten Rich, aynı zamanda çabuk kuruyabilen boyalarını da seçenekler arasında bulundurmaktadır. Rich akrilik su bazlı boyalar, kaliteli pigmentlerden oluşan yapıları ile uygulama kolaylığı da sağlar.

Mükemmel tutuş ve yüzeylere iyi bir şekilde yapışma sağlayabilen boyalar, pek çok farklı malzemenin yenilenmesinde ve renklendirilmesinde de kullanılır. Ahşap dolap, masa ve çekmece gibi geniş yüzeylerin boyanmasında da kullanabileceğiniz Rich akrilik su bazlı boyaların yanı sıra cam, plastik, deri ve kumaş gibi farklı yüzeylerin renklendirilmesi için de akrilik su bazlı boyalar üretilmektedir. Ahşap türü bir malzemenin üzerine eskitme görünümü vermek istiyorsanız Rich tarafından üretilen eskitme kremleri ile birlikte akrilik boyaları kullanabilirsiniz.

Boyama işleminde en yüksek performansı ve dayanıklılığı alabileceğiniz Rich akrilik boyaları, istediğiniz yüzeylere daha iyi bir şekilde uygulayabilmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun Rich zemin fırçalarını veya sünger rulolarını da tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı ve tamamen zararsız içerikli ürünler sunmaya özen gösteren Rich, herkesin güvenebileceği boyaları ile takdir edilen bir markadır. Hobi olarak ilgilendiğiniz bütün çalışmalarınızı renklendirebilmek ya da eserlerinize farklı desenler katabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz malzemelere Rich güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Güvenilir ve pratik bir kullanım imkanı sağlayan ürünler sunan Rich, dilediğiniz tüm yüzeylerde çalışmalarınızı sergileyebilmenizi sağlar. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürebilmenize imkan tanıyan Rich, aynı zamanda yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz ürünleri de sizlere sunmaktadır. Boya uygulamalarında en yüksek verimliliği elde edebileceğiniz Rich boya malzemeleri arasında yüzey renklendirme, parlatma, matlaştırma ve yeni efektler katabilme gibi farklı özelliklere sahip olan boyalar da yer almaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...