Dünyanın en önemli ve en güvenilir müzik enstrümanları markalarından olan Roland, hem amatör hem de profesyonel müzisyenler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Profesyonel sahne performansları için benzersiz müzik enstrümanlarına sahip markanın ürün gamında dijital sahne piyanoları, elektronik davullar, kulaklık ve yardımcı ürünlerin yanı sıra gitar gibi farklı ürün seçenekleri de yer alıyor. 

Roland Hangi Ülkenin Markası?

1970'li yılların başında Japonya Osaka'da kurulan Roland, günümüze kadar geçen süreçte başta Avrupa'nın en büyük ülkeleri olmak üzere Uzak Doğu ve dünyanın birçok ülkesinde satış ofisleri bulunan dev bir marka hâline gelmiş bulunuyor. Markanın sahip olduğu gelişime açıklık ve özgün fikirlilik vizyonu, modern teknolojilerin avantajlarından ideal ölçülerde yararlanmayı da beraberinde getiriyor. "Çoklu marka stratejisi" uygulayarak farklı ürün kollarında değişik markalarla iş birliğine giden Roland, bu strateji ile sürdürülebilirlik konusunda başarılı bir grafik çiziyor.

Roland Modelleri Hangileridir?

Profesyonel sahne performanslarında müzisyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Roland markalı ürünler, geniş seçeneklerle sunuluyor. Dijital sahne piyanoları, hem canlı performanslar hem de stüdyo kayıtları için koşulsuz memnuniyeti de beraberinde getiriyor. Çok yönlü kullanım avantajları, bu ürünleri kompakt tasarımlara dönüştürmeyi başarıyor. Dijital piyanolar, hem ritm hem de klasik piyano sesleri elde etmede oldukça etkili oluyor. Gitar odaklı ürün grubunda yer alan ve en iyisini isteyen profesyonel gitaristler için tasarlanmış amfiler, efekt prosesörleri ve gitar synthesizer modelleri, kusursuz tasarımlardan oluşuyor. Profesyonel sahne ürünlerinin yanı sıra ev müzisyenleri için tasarlanmış dijital piyanolar, elektronik org ve dijital akordeonlar, amatör ev müzisyenleri için benzersiz bir müzik yapma keyfi sunuyor. 

Roland Fiyatları Nasıldır?

Gelişmiş teknolojiler üreten bir marka olan Roland, uzun ömürlü ses ve müzik sistemleri ile öne çıkıyor. Ürünlerin kaliteli ve üstün nitelikler taşıyan şık tasarımları, teknolojiyi yakından takip eden kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Markanın ürünleri arasında yer alan ve yüksek kaliteli ses transferi yapmayı sağlayan modeller, müzik yaratıcıları için benzersiz özellikler taşıyor. Profesyonel video, audio ve müzik ekipmanları tasarlayan Roland, USB ses arayüzü gibi bilgisayar bazlı müzik donanım ekipmanlarını da ürün gamında bulunduruyor. Dünyanın en çok tercih edilen müzik enstrümanlarını üreten Roland markası, yaratmış olduğu ürünlerin fiyatlarında da müzik severlerin yüzünü güldürecek stratejiler izliyor. Fiyat ve kalite dengesinde Roland ürün fiyatları, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 

Roland Markalı Yardımcı Ürünler Nelerdir?

Ana müzik enstrümanlarının dışında Roland markasının geniş ürün yelpazesinde bu enstrümanlarla birlikte kullanabileceğiniz aksesuar ve yardımcı ürünler de yer alıyor. Profesyonel kullanıma uygun olarak tasarlanan kulaklıklar, DJ kullanımı ve stüdyo müzik kayıtlarında kusursuz bir performans sergilemeyi başarıyor. Markanın üretmiş olduğu amfi modelleri, müzik severlerin peşinde olduğu en net ve kusursuz ses performansını sağlıyor. Bireysel kullanıma uygun ve profesyonel orkestraların ihtiyacı olan davul pedleri, zil stantları, pedallar, synthesizer ve mikser gibi farklı ürünler de Roland tarafından özenle tasarlanıyor. Dijital davullar ve drum kit modelleri için tasarlanan pedallar da markanın ürettiği diğer ürün çeşitlerinden birkaçını oluşturuyor. Elektronik ve dijital müzik sistemlerini aktif hâle getirmede ihtiyaç duyulan midi kablolar da Roland kalitesiyle üretiliyor. Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu çalışan arabirim kabloları, yüksek veri aktarım hızı ve kalitesiyle yüksek performans sergiliyor. Dijital keyboard ve müzik aksesuarları için tasarlanmış özel taşıma çantaları, müzik aletlerinizi güvenli bir biçimde taşımanıza ve korumanıza önemli katkılar sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Roland

137 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler