Römork

Romörk Fiyatları

Römorklar günümüzde bir araç tarafından çekilen kasa biçiminde araç olarak bilinir. Tekne römork ise belirli bir düzeneğe sahip olan römork çeşitlerindendir. Tekneyi kara yolu üzerinde taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız araçtır. Tekne römorku fiyatları ebadına, kalitesine, römorkun malzemesine göre değişir. Suyun üzerinde tekneler ile geniş zaman geçiren bireyler teknelerini karayolu üzerinden farklı bir bölgeye taşımak istediklerinde ihtiyaç duyarlar. Tekne çeşitlerine göre üretilen römorklar değişkenlik gösterir. Bu durumda tekne romork fiyatlari de değişir. Lüks yatlar için tasarlanan römorklar daha yüksek fiyatlıdır. Çoğunlukla göllerde ve denizlerde balıkçılık ile uğraşan bireylerin ihtiyaç duyduğu araçlardandır. Metal ve çelik malzemeler kullanılarak römork tasarlanır. Basit bir düzeneğe sahip olan bu römorklar geniş fiyat aralığına sahiptir. Sizler de teknenizin türüne ve büyüklüğüne uygun bir römork satın alabilirsiniz. Tekne romork malzemesi satan yerlerden tüm ekipmanlara sahip olarak kendi üretiminizi de yapabilirsiniz. Uzun yıllar boyu eskimeden kullanabilirsiniz. Motorlu taşıtınız tarafından çekerek istediğiniz bölgeye taşıyabilirsiniz. 

Römork Tekne Modelleri

Gün geçtikçe daha büyük öneme sahip olan tekne römorkları farklı model ve ebatlarda üretiliyor. Standart GR 450, 500, 550, 600, 650 gibi geniş modeller vardır. Uzun yol ya da kısa yola gitme durumuna göre değişiyor. Uzun yola gidecek olan tekneler için daha kaliteli malzemelerden üretim yapılır. Bir tekne römorkunda olmazsa olmaz pek çok malzeme vardır. Tekne ön dayama mekanizması, römork vinci, makara, yan tekerlek, çelik kol gibi materyaller tekneyi römorka yüklemek için gerekli mekanizmanın yapılmasını sağlar. Ağırlığına göre sınıflandırılan römorklar arasından teknenize göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda modellere göre tekne römorku fiyatı değişir. Modelin kalitesi ve uzunluğu arttıkça fiyatında da artış yaşanır. Teknenin denize kolay inmesini sağlayan römorklar suya karşı dayanıklılık gösterir. Nakliyesi yapıldıktan sonra araçtan ayrılan römork el ile çekilebilir. Tekne römork malzemeleri arasında mutlaka çelik kancalı vinç ve emniyet kilidi yer alır. Mekanizması için en gerekli malzemelerdir. Römorku park haline aldığınızda fren mekanizması devreye girerek otomatik durmasını sağlar. 

Römork Tekne Seçerken ve Sürerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Teknelerinizi karada taşımak için ihtiyacınız olan tekne römorku satın almadan önce dikkat etmeniz gereken pek çok nokta mevcuttur. Ürün seçerken profesyonel destek aldığınızda daha doğru seçim yapabilirsiniz. Römorklar taşınacak olan aracın özelliğine göre üretilebilir. Trafikte daha rahat çekmek istiyorsanız çekici araçta çeki demiri mutlaka yer almalıdır. Satın almadan önce römorkların fiyat listesine göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun tercih yapabilirsiniz. Tekne römorkunu sürmek için ehliyetinizin olması gerekir. Çekici araç ile denge halinde tutarak sürmeniz gerekir. Ticari olmayan tekne romörkları sahipleri tarafından kullanılabilir. Tüm hususları değerlendirdiğiniz taktirde doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Tekne kullanıcılarına hitap eden tekne römork fiyatları indirimli olduğunda daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Satın aldığınız tekne römorkunu düzenli olarak bakım yaptırabilirsiniz. Sık sık suyun içinde yer alacağından elektrik donanımı bakım gerektirebilir. Kullanımına ne kadar önem verirseniz ömrü de o kadar uzun olacaktır. 

Tekne Römork Malzemeleri Kaliteli midir?

Sıradan römorklara oranla daha dayanıklı üretilmesi gereken tekne römorklarının malzemeleri son derece kalitelidir. Güvenle satın alabilirsiniz. 

Tekne Römork Ekipman Malzemeleri Pahalı mıdır?

Tekne Römorklarının yapımında kullanılan malzemeler geniş fiyat aralığına sahiptir. Materyalin kalitesi arttıkça fiyatında da artış meydana gelir. 

Tekne Römorkları Suya Dayanıklı mıdır?

Tekne römorkları suya karşı dayanıklılık gösterir. Özellikle deniz suyuna karşı üzerinde keçe koruması yer alır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Romörk Fiyatları

111 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 51 / 111 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?