Royal Canin kedi ve köpek mamaları, evcil hayvanlarınızı beslemeniz için size detaylı formüller hazırlar. Onların her tür ihtiyaçlarına cevap veren markanın ürünleri canlının tüm ayrıntılarına özel seçeneklerle karşınıza çıkarak sizi maksimum oranda tatmin eder. Kedinizi veya köpeğinizi sadece kilosuna, yaşına ırkına göre değil birkaç özelliğine göre beslemenize olanak tanıtan ürünlerle canlı hayvanlarınız hissedilir biçimde gelişme gösterecektir. Markanın ürün seçkisinde kilolu İran kedisinden, yaşlı ve hassas ciltli köpeklere, yavru ve kilolu köpeklerden hamile kedilere kadar her cins, kilo ve özellikteki dört ayaklı canlılara uygun mama seçeneğini bulabilirsiniz.

Kedileriniz Tok ve Mutlu Olsun

Kedileriniz ister yavru ister yetişkin ister yaşlı olsun fark etmez, Royal Canin mamalar onları hem lezzet hem besin değeri açısından memnun edecektir. İştahlı oluşlarıyla bilenen kedileriniz için çok sayıda ürün seçeneğini bulabileceğiniz Royal Canin'de onların özel ihtiyaçlarına için de çözüme kavuşursunuz. Örneğin yavru kedilerin ikinci dönemlerinde besin ihtiyaçları çok önemlidir. Zira organizmaları yavaş yavaş güçlenecektir. Onların sağlıklı büyümeleri için düzenli olarak uygun vitamin, mineral ve besin kaynaklarını tüketmeleri büyük önem taşır. Yavru kediler, yaşlı kediler, hamile kediler ve benzeri özel durumlara sahip olanlar için de benzer durumlar söz konusudur. 

Royal Canin mamalarla ilgili detaylı bilgiler size yardımcı olur. 

 • Royal Canin mamalar içerdikleri özel bitkisel ve mineral kaynaklı gıda maddeleri sayesinde kedilerinizin sindirimini düzenler. 
 • Ürünler içerdikleri "özel tatlar" sayesinde kedilerin keyifle tüketmelerini mümkün kılar.
 • Mamalar kedilerinizin bağırsak florasını dengeleyecektir. 
 • Kısırlaştırılarak enerji ihtiyacı düşen kedilere gerekli besinleri sağlayan seçenekleri bulabilirsiniz.
 • Kilo alma problemi olan kediler için alternatifler mevcuttur.
 • Ürünler kedilerinizin bağışıklık sistemlerine, deri kalitelerine ve tüylerinin parlaklığına destek olur. 

Köpeklerinizi Özelliklerine Göre Besleyin

Royal Canin köpek mamaları köpeklerinizin doğal bağışıklık sistemlerini geliştirirken sağlıklı büyümelerine olanak tanıyan bir dizi formülle size sunulur. Kuru ve yaş konserve mama olarak ikiye ayrılan ürünler, arzu ederseniz karıştırılarak da kullanılabilir. Köpeğinizin yaşına, ırkına ve özel durumlarına uygun çok sayıda mama seçeneği markanın ürün yelpazesinde yer alır. Köpeğinize en uygun mamayı seçmeniz halinde onun yaşam kalitesini artırma şansınız olur. Oldukça yüksek kalitede besinlerle hazırlanıp vitamin ve minerallerle desteklenen mamalar köpeklerinizin bağırsaklarına, gözlerine, kas ve kemik yapısına büyük fayda sağlar. Üst segment ürünlerden oluşan Royal Canin mamalar içeriklerinde bulunan protein, nişasta, tahıl ve lif kaynaklarıyla onlara önemli miktarda enerji verir.

Royal Canin köpek mamalarının birçok yararı mevcuttur. 

 •  Ürünlerin içeriğinde kalsiyum, çinko, fosfor gibi minerallerle A, D, E gibi vitaminler yer alır. 
 •  Cilt problemlerine eğilimli köpekler için olası alerjen kaynaklarının sınırlandırıldığı ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Mamalarda kullanılan proteinler yüksek oranda sindirilebilir özelliktedir. 
 • Kuru mamalar hijyenik ve pratik kullanımlarıyla ön plana çıkar.
 • Yaş mamalar iştahsız köpekleriniz için ideal kullanımlıdır.

Royal Canin Mama Fiyatları 

Hem kediler hem de köpekler için çok sayıda ürün sunan Royal Canin, somon, hindi kuzu eti ve benzeri protein kaynaklarını, tavuk yağları, keten tohumu gibi değerli yağları, antioksidan, balık aroması, nişasta, pirinç, şeker pancarı gibi gıdalarla oldukça lezzetli mamalar geliştirir. Mamaları evcil hayvanlarınıza gerekli vitamin ve minerallerle de formüle ederek onlara tam besinler oluşturur. Mutlu, sağlıklı ve gelişen dostlarınıza hitap eden ürünler, uzmanlar tarafından özenle hazırlanmıştır. Size uygun alternatifleri tespit edip, ürünlerin kullanım talimatlarına uygun olarak muhafaza edilmesine dikkat ederseniz maksimum oranda fayda sağlayabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları içeriklerine ve miktarlarına göre değişir. 

Tüm Royal Canin ürünlerine Hepsiburada.com aracılığıyla ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Royal Canin

5358 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler