Sadık Uygun Yayınları 1997 yılında eğitimci Sadık Uygun tarafından kuruldu. Branş öğretmenliği, sınıf öğretmenliği, rehberlik ve müfettişlik görevlerinde bulunan Sadık Uygun tecrübesini yayınevine aktararak yayınları öğrencilerle buluşturuyor. Öğrenci merkezli olan Sadık Uygun Yayınları eksenine öğretmenleri alarak sınıf öğretmenlerinin işini kolaylaştırmayı hedefliyor. Yayıncılığı sınırların dışına taşıyan yayınevi öğrencilerin müfredatı en doğru ve kolay şekilde anlamasına yönelik hizmet sunuyor. 

Bilgiye çok kolay bir şekilde erişilen günümüzde global boyutta bilgi üretmeyi amaçlayan Sadık Uygun, bilime katkı sağlayan, eleştirel, aydın, tartışabilen ve yaratıcı düşünüp aksiyon alabilen nesiller için çalışmalarını geliştiriyor. Her öğrencinin eğitim almak istediği yerlere yönelik alternatif eğitim araçları sunan tecrübeli yayın, kendine kendine öğreten kaynaklara göre hazırlıklar yapıyor. Pozitif bilime önem veren aydın nesiller için yöntemler kullanan Sadık Uygun, kitaplarında sade anlatım, araştırma ve tartışmaya izin veren yalın bir dil kullanıyor. Çocukların gelişmesi ve eğitilmesi için oluşturulan kitaplar Milli Eğitim Temel Kanunu hükümleri ve Atatürkçülük ilkeleri ışığında hazırlanıyor.  Bilimsel, çağdaş, yaratıcı olan bu kitaplar en iyi eğitmenlerle hazırlanıyor. 

Çocukların Gelişimi İçin Okul Öncesi Eğitim Çok Önemli

Eğitime ne kadar erken başlanırsa gelişimin arttığı bilimsel olarak kanıtlandı. Sadık Uygun Yayınları okul öncesinde sunduğu kitaplarla çocuklara ve ailelerine kılavuz oluyor. Çocuğun gelişimi hakkında aileyi bilgilendirmek amaçlı değerlendirmelere yer verilen ve farklı yaş gruplarına göre hazırlanan kitaplar çocukların arkadaşı olmayı hedefliyor.

İlkokul Yayınları ile Çocuğunuzu Geleceğe Hazırlayın

Birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış kitaplar hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin ufkunu açıyor. Öğrencilerin ezberci bir sistem de değil de sorgulayarak öğrenmesini sağlıyor. Öğrencilerin anlaması için sade bir dil kullanılan konu anlatımı, soru yanıt yöntemiyle de konuları pekiştirmesini sağlıyor. Ayrıca pratik bölümleri de konunun pekiştirilmesini sağlıyor. Böylece öğrencilerin bilgiyi içselleştirmesine ve öğrenme kalıcığının artmasına yardımcı oluyor. Birinci sınıf yayınlarında Pratik Matematik, Pratik Türkçe ve Hece kitabı ile Oku, Anla, Yanıtla dizisi; ikinci sınıfta Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Tüm Dersler Soru Bankası ve Üst Düzey Soru Modelleri Kitabı; üçüncü sınıfta Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Soru Bankası ve Üst Düzey Soru Modelleri Kitabı; dördüncü sınıfta ise Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri, Soru Bankası ve Üst Düzey Soru Modelleri Kitabıöğrencilere sunuluyor. 

Ortaokul Kademesi ile Öğrenciler Sınavlar Daha Kolay 

Öğrencilerin anlayabilecei yalınlıkta ve Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanan kitaplar öğrencilerin kendi kendine çalışmalarını kolaylaştırıyor. Öğrencilerin genel tekrar yapabilmesi için bulunan bölümler konuların en önemli noktalarının anlaşılmasını sağlıyor. 5. sınıfta Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce ve Sosyal Bilimler soru bankası kitapları ve pratik defterleri; 6., 7. ve 8. sınıfta Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Sosyal Bilimler ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru bankası ile bu derslerin pratik defter ve tarama testi kitapları öğrencilere sunuluyor. Ayrıca 8. sınıftaki İngilizce soru bankası ve Paragraf Çözme Taktikleri kitabı da müfredata hazırlanarak öğrencilere kılavuz oluyor.

Üniversite Sınavına Sadık Uygun Kitapları ile Hazırlanın

Tüm öğencilerin hayatını etkileyen ve zamanlarını en iyi şekilde kullanmaları gereken üniversiteye hazırlık döneminde de Sadık Uygun yayınları öğretmen ve öğrencilerin yanında oluyor. Her sınıf düzeyine göre oluşturulan soru bankaları ile sınava en iyi şekilde hazırlanılıyor. 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıflara özel hazırlanan soru bankaları öğrencilerin üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyor. Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Kimya, Fizik, Coğrafya, Tarih, Geometri ve Felsefe soru bankalarında öğrenciler binlerce farklı soruyu görme ve çözme imkânı bulunuyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sadık Uygun Yayınları

305 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Basım Dili
  7. Boyut
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön