ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Doğan Novus
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu

Sağlığına Format At - M. Barış Uslu

Doğan Novus Kitap Alışverişlerine "Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa" kitabı %70 İndirimli!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
BİLGİ PAYLAŞIMI 01 Temmuz 2018, Pazar
Henüz kitabı okumaya devam ediyorum.Yaşım 58 .Yaklaşık 25 yaşlarında iken bir hastalık geçirdim.Bir arkadaşım bana derdi ki hep kafana takıyorsun her şey beyinden geçer, hasta olmadığını düşünmeye çalışmalısın derdi.Onun babası da Bulgaristan Deliorman bölgesinde güreş eğitimi almış eski bir güreşçi imiş.Oda orada öğrendiği bu sistemi uygularmış.Dolayısı ile bu kitabı duyduğum zaman, o günlerde arkadaşımın bu söyledikleri aklıma geldi.Çok etkilendim. Gelişmiş ülkelerde Bilim denince ,araştırma,geliştirme ve istatistik önemlidir.Bizde ise bilim insanları ,bilim tekdir.Doğru bir tanedir derler.Alternatif bilimler dışlanır.Alternatif bilgilerde bilim içerisinde ciddi olarak ele alınmalı ve bilimsel olarak incelenmelidir. Eskiden birçok meslek branşları vardı.Bu branşlar yok oldu ve neredeyse bitti zira bu konuların üstat ve ustaları başkaları ile değerli bilgileri paylaşmadı.Bu devrin bir güzel yönü var,bilgisayar üzerinden neredeyse tüm branşlarda insanlar bilgilerini insanlık yararına paylaşıyorlar. Bu sebepten sizi takdir ediyorum.Başarılar diliyorum.
AHMET Ö**** BEYLİKDÜZÜ - İstanbul Tüm Yorumlar (56)
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/80205002
HepsiGlobal/true

Sağlığına Format At - M. Barış Uslu

Sağlığına Format At - M. Barış Muslu


Sizinle doğanın büyük bir sırrını paylaşacağım! Ödülünüz sağlık olacak! Hazırsak başlayalım…


Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız…

Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar konusunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık konusundaki paradigmaları değiştirecek, bildiklerinizi geçersiz kılacak bir kitabı tutuyorsunuz elinizde. Hastalık diye adlandırdığımız şeyin aslında bambaşka bir şey olduğunu anlayacak ve ARTIK KORKMAYACAKSINIZ!
ÇÜNKÜ ASLINDA HASTALIKLARDAN KORKMAK iÇiN 
HiÇBiR NEDEN YOK!

Kilo sorunlarından diyabete, yüksek tansiyondan romatizmaya, alerjilerden kalp krizine ve hatta kansere kadar tüm hastalıklar beynimizde bir şalterin yukarı kalkmasıyla başlıyor. Ben şimdi size o şalteri geri indirmenin yöntemini anlatacağım.


1975 yılında Adana’da dünyaya gelen M. Barış Muslu, Tarsus Amerikan Koleji’nde okurken eğitiminin son yıllarında ABD’ye gidiyor ve lise eğitimini burada tamamlıyor. Michigan Tech Üniversitesi'nde mühendislik eğitimi alan yazar 20 yaşında Türkiye’ye geri dönüyor ve Koç Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansını tamamlayarak 2001 yılında kendi şirketini kuruyor. 1994 yılından itibaren beyin fonksiyonları ve beyin işleyişinin ruhsal ve bedensel sağlığa etkileri üzerinde araştırmalar yapan M. Barış Muslu, aldığı eğitimlerin ışığı altında NeuroFormat® sistemini geliştiriyor. Halen bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri veren yazar, Yıka Beynini ve Beynini Formatla kitapları ile adından söz ettiriyor.

Yazarın Doğan Novus yayın evinden çıkan Sağlığına Format At kitabı okuyucusu ile buluşuyor. Yazarın Yıka Beynini ve Beynini Formatla kitapları aylarca çok satanlar listesinde yer alıyor ve geniş bir hayran kitlesi kazanıyor. Ezber bozan anlatımı ile okuyucuları her anlamda şaşırtan M. Barış Muslu bu defa sağlık hakkındaki düşünceleri ve çalışmaları ile okuyucularının karşısına çıkıyor. Beynin biyolojisini bozanın yaşanılan travmalar olduğunu ve bunun sonucunda da hastalıkların geliştiği tezi üzerine kurulu olan kitap, travmalarla yüzleşmenin hastalıklardan kurtulmayı ve korunmayı sağladığını savunuyor. Hastalıkların kaynağının beyin olduğunu söyleyen yazarın bazı yaklaşımları modern tıp ile örtüşmüyor. Ancak M. Barış Muslu doktor olmadığı konusunun üzerine basarak, hastaların mevcut tedavilerini aksatmamaları gerektiğini özellikle vurguluyor. Sorunun asıl kaynağı olan beynin temizlenebilmesi için modern tıbbın çözüm bulamadığı hastalıklarda, bu yöntemin alternatif bir yol olduğunu söyleyen yazar, doğanın büyük bir sırrını Sağlığına Format At kitabında okuyucuları ile paylaşıyor.

Yıka Beynini ve Beynine Format At kitaplarının bir devamı olarak düşünülen Sağlığına Format At, beynin sağlık sorunlarına nasıl neden olduğunu anlatarak başlıyor. Batı tıbbının var olan paradigmalarını sorgulayan M. Barış Muslu beynin merkeze alındığı yeni bir bakış açısıyla kitabını yazıyor. Travmalar sonucunda beyin biyolojik bir program başlatıyor, sonuç olarak organlar ve dokular olumsuz etkilenerek hastalanıyor. Hastalığın ana nedenini beynin daha yüksek kapasite ile çalışma isteği sonucuna bağlayan yazar hastalıklara karşı farklı bir bakış açısı getiriyor. Çaresiz kalındığında, dramatik ve şoke eden travmalarda hastalıkların ortaya çıktığını savunan yazar Sağlığına Format At kitabında kişilerin olaylar karşısındaki tutumlarının ne kadar önemli olduğuyla ilgili bilgiler veriyor. Mükemmeliyetçi, hassas ve kontrolcü bir kişiliğe sahip olanların hastalanma risklerinin yüksek olduğunu vurguluyor. Bu yöntemin zehirlenme, kötü beslenme, genetik yatkınlığa bağlı hastalıklar, fiziksel kazalar dışındaki tüm hastalıklarda işe yaradığını belirten yazar, kalp krizinden kansere, mide ülserinden şeker hastalığına, migrenden romatizmaya kadar birçok hastalığın tedavi edebileceğini savunuyor. Örneğin ayrılık travmasının göğüs kanserine, üreyememe korkusunun erkekte prostat kanserine yol açtığı bilgisini okuyucusu ile paylaşan M. Barış Muslu, yaşanan duygu yoğunluğuna göre hastalık bölgelerinin değiştiğini söylüyor. Can korkusu çeken bireyin akciğerinde, sosyal bir korku yaşayanın dış derisinde, aşağılanma duygusu yaşayanın mide ve bağırsaklarında ve terk edilmenin böbreklerde biyolojik bir program başlatarak hastalıklara yol açtığını belirtiyor.

Akıcı anlatımı ve olaylara karşı gösterdiği farklı bakış açısıyla dikkat çeken yazar, Sağlığına Format At kitabı ile okuyucularını şaşırtıyor. Kitap tıpta sıklıkla karşılaşılan mucizevi bir plasebo etkisi gösteriyor. Hastanın iyileşemediğinde hastalığının daha da ilerlediğinin kanıtlarını gösteren yazar, hastalıkla kavga etmemenin beyinde stres kaynağı oluşumunu durdurduğunu ve iyileşme sağlayabileceğini söylüyor. Okuyucular Sağlığına Format At kitabında belirtildiği üzere, beyinde yer alan şalterin yukarı kalkması sonucu oluşan hastalıkları yenmek için şalteri nasıl indireceğini M. Barış Muslu ile birlikte öğreniyor ve onun farklı dünyasını satır aralarında keşfe çıkıyor.
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 328
Yayın Tarihi 2014
Yazar M. Barış Muslu
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu KDOGAN19554
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu YorumlarıTüm yorumları gör (56)
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu
Çok İyi
(39)
Çok İyi (39)
%68
İyi
(6)
İyi (6)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(7)
Ne İyi / Ne Kötü (7)
%13
Kötü
(2)
Kötü (2)
%4
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%4
Ortalama Puan
4,4
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (53)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 56 yorum var.
Sırala
GERÇEKTEN KİTABA İHTİYACINIZ VARYavvv arkadaş siz gerçekten rahatsızsınız. Yorunlara bak. 1. Kitap erkengeldi. 2. Kitap kalitesi güzel. 3. Teşekkürler Hepsi burada. 4. Henüz okumadım güzel görünüyor. Ne bunlar rahatsızmısınız. Teknik yorumlar. Gerçekleşen hikayeler. Kitaptan anı ve kesitler. Fayda durumu. Bunlara ihtiyaç var.
(49)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BİLGİ PAYLAŞIMI Henüz kitabı okumaya devam ediyorum.Yaşım 58 .Yaklaşık 25 yaşlarında iken bir hastalık geçirdim.Bir arkadaşım bana derdi ki hep kafana takıyorsun her şey beyinden geçer, hasta olmadığını düşünmeye çalışmalısın derdi.Onun babası da Bulgaristan Deliorman bölgesinde güreş eğitimi almış eski bir güreşçi imiş.Oda orada öğrendiği bu sistemi uygularmış.Dolayısı ile bu kitabı duyduğum zaman, o günlerde arkadaşımın bu söyledikleri aklıma geldi.Çok etkilendim. Gelişmiş ülkelerde Bilim denince ,araştırma,geliştirme ve istatistik önemlidir.Bizde ise bilim insanları ,bilim tekdir.Doğru bir tanedir derler.Alternatif bilimler dışlanır.Alternatif bilgilerde bilim içerisinde ciddi olarak ele alınmalı ve bilimsel olarak incelenmelidir. Eskiden birçok meslek branşları vardı.Bu branşlar yok oldu ve neredeyse bitti zira bu konuların üstat ve ustaları başkaları ile değerli bilgileri paylaşmadı.Bu devrin bir güzel yönü var,bilgisayar üzerinden neredeyse tüm branşlarda insanlar bilgilerini insanlık yararına paylaşıyorlar. Bu sebepten sizi takdir ediyorum.Başarılar diliyorum.
Satıcı Hepsiburada
BEYLİKDÜZÜ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
YD
YD
Okuyun öğrenin beyni tanıyın.Mükemmel bir kitap. İnsanlığa hizmet eden bigiler var tabi iyi okuyup anlayana. Teşekkürler Barış Muslu. Yeni kitabınızı bekliyoruz...
(48) BODRUM - Muğla
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EH
EH
Beş Yıldızİçerik denemeye değer.
Satıcı Hepsiburada
(34) MERKEZ - Osmaniye
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
Farklı bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız muhakkak okumalısınız.NeuroFormat takipçisi iseniz bu kitabı da muhakkak beğeneceksiniz. Yazarın daha önceki kitaplarını okumamıştım fakat internette sörf yaparken rastladığım bir video sayesinde bu kitapla dolayısıyla yazar ile tanışmış oldum. Zaten merak ve ilgi alanıma giren bilinçaltı ve beynimizin yaşantımıza etkileri konusunda bambaşka bir bakış açısı sağlayan bir kitap. Henüz tamamlamadım fakat daha ilk bölümlerden itibaren bu kitabın kütüphanemin ayrılmaz bir parçası olası gerektiğini düşünüyorum.
Satıcı Hepsiburada
(32) AHMETLİ - Manisa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
NZ
NZ
Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir ben memnun kaldım.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir ben memnun kaldım. Hızlı özenli kargo için teşekkürler...
(2) ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TE
TE
Beş YıldızBence herkesin okuması gereken bir kitap, yayınlarını da takip ediyorum hayatımıza yeni bir bakış açısı sunuyor.
Satıcı Hepsiburada
(44) BİGA - Çanakkale
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Beş YıldızHerkesin okuması takip etmesi gereken bir yazar
Satıcı Hepsiburada
ŞABANÖZÜ - Çankırı
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ŞB
ŞB
Beş YıldızBaşarılı bir kitap ama oncekileride okumak lazım teknik için n
Satıcı Hepsiburada
(30) OSMANGAZİ - Bursa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZG
ZG
Beş YıldızHızlı gönderi, güzel paketleme, faydalı bir kitap.
Satıcı Hepsiburada
(43) KARESİ - Balıkesir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AC
AC
Beş YıldızSAĞLAM GELDİ. TEŞEKKÜRLER
SEYHAN - Adana
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
RK
RK
iyi okuyup anlayana süper ?!60. sayfadayım şu ana kadar iyi bundan sonra kötü olacağına inanmıyorum fakat bilime inanmayan ve insan beyninin gücüne inanmayanlar saçma ve gereksiz bulabilir , kendi düşüncem ise bence gayet başarılı aslında sadece beynımızle bır cok hastalığımızı yenebıleceğimizi anlatıyor iyi okumak lazım ,, bu arada hızlı teslimat bu güzel hizmet için teşekkürler hepsiburada.....
Satıcı Hepsiburada
(31) AVCILAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FB
FB
Beş Yıldızgayet güzel ve başarılı
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
gizem yayınevi çok çok geç gönderdikitap harika yalnız gizem yayınevi çok çok geç gönderdi kargoyu
(43) AKYURT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
cok güzelyararlı bir kitap okumaya uygulamaya değer
Satıcı Hepsiburada
(39) GEYVE - Sakarya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MY
MY
Beş YıldızHızlı kargo
Satıcı Hepsiburada
BAĞCILAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ME
ME
hızlı ve özenli 🍀gayet hızlı geldi çok teşekkür ederim
Satıcı Hepsiburada
ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızMuhteşem
Satıcı Hepsiburada
(37) LÜLEBURGAZ - Kırklareli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TU
TU
Üç Yıldızfaydalı bir kitap
(53) ŞİŞLİ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
Beş YıldızBu konuya meraki olanlar mutlaka alip okumali
Satıcı Hepsiburada
(35) SİLİVRİ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu
Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa - Şule Akşun
Kitap Alışverişlerine "Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa" kitabı %70 İndirimli!
%70
indirim
33,00 TL 9,90 TL
İyi Bir Uyku Çekmenin 101 Yolu - Anonim
Kitap alışverişlerine "İyi Bir Uyku Çekmenin 101 Yolu" kitabı %70 indirimli!
%70
indirim
33,00 TL 9,90 TL
Mima (İmzalı) - Yüce Zerey
Kitap alışverişine "Mima (İmzalı) - Yüce Zerey" kitabı sepette %25 indirimli!
%25
indirim
22,22 TL 16,66 TL
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde - Aidin Salih
Birim - Deniz Şimşek
Sağlığına Format At - M. Barış Uslu
Hormon: Menopoz Öncesi-Sonrası - Mustafa Atasoy
%15
60,00 TL 51,20 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
39,00 TL
%35
38,00 TL 24,70 TL
%25
39,00 TL 29,25 TL
45,26 TL
Satıcı
Kitapzen 9,4
Hepsiburada
Hepsiburada
RomansDukkan 6,7
Yorumlar
(151)
(18)
(56)
(5)
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 432 344 328 304
Yayın Tarihi 2014 2020 2014 2019
Basım Dili - Türkçe - Türkçe
Boyut - Normal Boy - Normal Boy
Yazar - Deniz Şimşek - Mustafa Atasoy
Başa dön