Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung Galaxy Tab S5e Türkçe Klavyeli Tablet Kılıfı - EJ-FT720BBEGTR

Samsung Galaxy Tab S5e Türkçe Klavyeli Tablet Kılıfı - EJ-FT720BBEGTR

Samsung
349,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (13)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

349,00 TL
419,00 TL
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60000840

Samsung Galaxy Tab S5e Türkçe klavyeli kılıf, tablet kullanım konforunuzu doğrudan artırıyor. Akıllı cihazınızı daha etkili şekilde kontrol etme imkânı sunan Samsung kılıf, markaya özgü tasarım stillerinden ve teknolojilerden besleniyor. Ürün, kullanıcıların görüntüleme deneyimini iyileştirmesi bir yana, tableti çevresel etkilere karşı koruma görevini de üstleniyor. Kapak ergonomisinden klavye yerleşimine ve tuş hassasiyetine değin pek çok özelliği ile fark yaratan modern tablet kılıfı, çalışma verimliliğinizi artırmayı önceliyor. Hafif ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken tablet aksesuarı, ince dokusu sayesinde elden ya da konumlandırıldığı zeminden kolay kolay kaymıyor. Uyumlu tabletinize kısa sürede kurabileceğiniz özel tasarım klavye ile yazı yazmaya hemen başlayabilirsiniz.

Çok Yönlülüğü ile Öne Çıkan Kılıf Modeli

Samsung Galaxy Tab S5e Türkçe klavyeli kılıf EJ-FT720BBEGTR modelinde Samsung Dex teknolojisi kullanılıyor. Bu sistem, elektronik posta ya da belge yazmak için aygıtınızı klavye ile eşleştirmeye yarıyor. Ayrıca görsel içerikleri daha iyi görüntülemek için daha geniş bir ekrana ihtiyaç duyduğunuzda, tableti monitöre bağlamanıza da olanak tanıyor. Böylece üretkenliğinizi ve iş performansınızı artırmanıza katkı sağlıyor. Yüksek duyarlılığa sahip pogo pim bağlantıları da bu kılıf kreasyonunda yer alıyor. Samsung Tab S5e tabletler ile uyumluluk gösteren klavyeli kılıf sayesinde ideal bakış yönünde ve beden duruşunda aygıtı kullanabilirsiniz.

Üstün Koruma ve Rahat Çalışma Bir Arada

Kitap kapağı klavye, uyumlu tablet modelini en iyi şekilde kullanabilmenize ve hatta taşıyabilmenize odaklanıyor. Kılıfta, tabletin kullanılabilir alanları açık bırakıldığından bu noktalara erişim sıkıntısı yaşanmıyor. Tablet üzerindeki tüm sensörler, soket alanları, hoparlörler ve tuşlar etkili biçimde kullanılıyor. Katlanabilir kapak bölümü stant görevi görüyor ve tableti yatay düzlemde bakış açınıza uygun pozisyona getiriyor. Klavye alanında yer alan sabitleyici destek bölümleri sayesinde kayma, devrilme gibi problemler yaşanmıyor. Ayrıca ürün darbe ve çizilmelere karşı belli oranda direnç de gösteriyor. Tableti kaplayan kapak ve gövde yüzeyi sayesinde çizilmeye sebebiyet verecek dış etkenler tabletinize ulaşmıyor. Katlandığında ince bir genel görünüm sunan ürün elde, çantada ve kabin boy valizlerde rahatça muhafaza edilebiliyor. Düz bir zemin üzerinde tableti dengeli biçimde tutan Samsung kılıf fiyat ve performans anlamında beklentilerinizi karşılamaya aday.

Samsung Klavyeli Kılıf Ergonomisi

Marka tasarım uzmanlarınca özel olarak geliştirilen kılıfın klavye donanımı kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Duyarlılık seviyesi son derece yüksek olan klavye tuşları keyifli bir kullanım hissiyatı sunuyor. Klavye tasarımında, daha doğru ve etkili yazım süreci elde etmeniz göz önünde bulunduruluyor. Tuş basımınızın anlık olarak algılanması kontrollü kullanım sunuyor ve tuşlara hakimiyet hissi çalışma verimliliğinizi artırıyor. Tuşlar rahatsız edici seviyede yüksek basım sesi çıkarmadığından, Samsung tablet kılıfı daha sessiz bir çalışma ortamı sağlıyor, dikkatinizi dağıtacak klavye seslerinin düşük gürültüsü daha uzun süre odaklanmanıza da yardımcı oluyor. Pogo arabirimli ürün, 245.5x162.6x6.25 mm boyutları ve 253.6 g ağırlığı ile fark yaratıyor. Teknolojiyi ve ergonomiyi minimal formda sizlere ulaştırması ürünün avantajları arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Tab Kılıf Kullanım Önerileri

  • Satın alımda tablet ve kılıfın marka-model uyumluluğuna dikkat etmeniz, hem tableti hem de kılıfı etkili kullanma noktasında önem arz ediyor.
  • Ürünü düz zeminde kullanmanız avantaj sağlıyor. Ayrıca, özel dış kaplaması sayesinde, örneğin kılıfı pürüzsüz yüzeyli masa üzerinde kullanırken, klavyeli kılıf kullanım süresince kaymıyor.
  • Samsung kılıf dış faktörlere belli oranda direnç gösteriyor olmakla birlikte sert ve sivri uçlu cisimlerin yoğun temasından kaçınmanız tavsiye ediliyor.
  • Klavye alanının su ile temasından kaçınmanız ve ürünün bakımını belirtilen yöntemler çerçevesinde yapmanız uzun süre kullanım açısından önemli oluyor.

Samsung Galaxy Tab S5e Türkçe Klavyeli Kılıf - EJ-FT720BBEGTR
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000XKZ6J
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön