Balıkçılık teknolojilerinde alanının öncü firmalarından biri olan Savage Gear'ın merkezi denizciliğin kalbinin attığı Danimarka'da yer alıyor. Her türlü balık av stili için uygun olta kamışları, maket balık ve suni yemleri, olta iğneleri, misina, jighead ve balık av aksesuarlarını piyasaya süren Savage Gear, ürün çeşitliliği ile kullanıcılara geniş bir yelpaze sunuyor. 

Savage Gear ile Av Keyfi Konforla Bir Arada

Balık av keyfinin teknik boyutunu ortaya koyduğu balık av teknolojisiyle karşılayan Savage Gear, balık keyfi sırasında konforunuzu da ön planda tutuyor. Olta kamışı, iğneler, suni yemlerin yanı sıra, eldiven gibi aksesuarlar da Savage Gear'ın ürün portföyünde kendine yer buluyor. Bütün ürünler en yüksek performans ve konfor için uygun detaylarla donatılmıştır. Örneği olta kamışlarında hafiflik ve elin ergonomisine tam uyum sağlayan tasarımlar ön plana çıkarken, suni yemler kullanıldıkları av stilinde en iyi performans gösterecek ağırlıklarda üretiliyor. 

Savage Gear Olta Malzemeleri

Savage Gear'ın ürün yelpazesi arasında tasarımlarıyla öne çıkan sahte balık ve suni yemler arasında her tür balık av stiline uygun, son teknoloji olta takımlarına dahi uyum sağlama özelliğiyle dikkat çekiyor. Özellikle 3 boyutlu tarama yöntemiyle üretilen detaylı modellerle deniz canlısının bütün ayrıntılarını barındırarak balık avında maksimum verim almanıza yardımcı oluyor. 

Olta kamışlarında da kalitesiyle rakiplerinin önüne geçen marka, farklı av tiplerine uygun modelleriyle olta kamışından beklentilerinizi karşılıyor. Olta kamışı modellerinde Savage Gear'ın temel hedefi en hafif ve kaliteli malzemeleri bir araya getirerek yüksek performans ve konforu aynı potada eritiyor. 

Savage Gear misinaları silikonla güçlendirilmiş süper PE içerikleri sayesinde dış etmenlerin aşındırma gücünden minimum düzeyde etkilenir.

Sava Gear olta malzemelerinin yanında av yardımcısı aksesuarlarla da balık avı keyfinizin katlanarak çoğalmasını sağlıyor. Lure boxes olarak anılan sahte balıkların düzenli biçimde muhafaza edilmesini sağlayan organizatörler, balık av keyfinizi bir üst seviyeye taşıyor. Deniz macerasında konforunuzu da ihmal etmeyen Savage Gear, eldiven, bere modelleriyle konforlu şıklığı balıkçılık maceralarınıza taşıyor.

Deniz Av Malzemelerinin Bakımı

  • Savage Gear'ın vazgeçilmezi yüksek performans ve dayanıklılıktır. Bunu sağlamak için en kaliteli ve uygun materyelleri, uygun üretim teknikleriyle bir arada kullanan firma, saklama koşulları uygun tutulduğunda yıllar süren av keyfini vadediyor. Av sonrası olta malzemelerinin temizliği ve bakımını düzenli şekilde yapmanız, hem ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatabilir hem de bir sonraki deniz maceranızın çok daha keyifli geçmesine yardımcı olabilir.
  • Özellikle tuzlu suyun olta malzemeleri üzerinde aşındırıcı etkisini minimum düzeye indirgemek için, avın ardından makara kısmını çıkarıp, ıslaklık varsa kurulamak ve kum gibi kuru artıklardan fırça yardımıyla arındırmakta fayda var. Üç ayda bir olta makinesinin tinerle temizleyip yağlayarak makinenin performansını sürekli maksimum düzeyde tutabilirsiniz. 
  • Maket balık ve suni yemleri de kullandıktan sonra tuzlu sudan arındırarak, kuru bir şekilde organizerlarda saklanması, sahte balığın yıpranmasının, kokulu silikon yemlerin de aromalarını kaybetmesinin önüne geçer. Aynı organizerlar misinaları da yüksek güneş ışığının zararlarından korur.
  • Olta misinalarını da tuzlu suyun zararlı etkisinden korumak için kullanım sonrasında temiz su yardımıyla arındırmak etkili yöntemler arasında yer alıyor. Küçük bir kaba doldurduğumuz temiz suyun içinde misinayı bir süre bekletmek misina temizliği için yeterli olacaktır.

Savage Gear'ın kalite ve ergonomiden ödün vermeyen ürünlerini, çok daha uzun süre aynı performansla kullanmak için uygulanabilecek yöntemler aslında çok basit. Siz de hedef balığınız, avlanacağınız ortam ve av stilinizi göz önünde bulundurarak zengin Savage Gear olta malzemeleri arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Savage Gear Olta Malzemeleri

197 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 197 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1800095/savagegear