Henkel grubuna ait bir marka olan Schwarzkopf, Almanya Düsseldorf merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Şampuan, krem ve çeşitli saç bakım ürünleri segmentinde dünyaca ünlü bir marka olmayı başaran şirket; kurulduğu günden beri inovasyon, kalite, güvenilirlik gibi temel değerlere yatırım yapıyor. 1898 yılında Berlin'de küçük bir eczane açarak işe koyulan Hans Schwarzkopf, markanın temellerini de o gün atıyor. 1935 yılında markasının ürünü olan "Schauma" şampuan ve saç bakım ürünlerini piyasaya sunan kimyager, zamanla alanında en tanınmış ve kaliteli markalar arasına girmeyi başarıyor. 1960 yılına gelindiğinde ise "Igora Royale" saç boyama serisi ile tüketicileri buluşturan Schwarzkopf, beklentinin üstünde bir ilgi ile karşılanarak ününü tüm dünyaya duyuruyor. Şu an 120'den fazla tondan oluşan seri, kuaför salonlarında sıklıkla kullanılıyor.

Henkel grubu tarafından satın alınmasından sonra ürün gamını geliştiren marka; saç boyama, krem çeşitleri, özel bakım setleri ve saç şekillendirme ürünlerini piyasaya sürerek pazar payını artırmaya odaklı bir strateji izliyor. "Size özel profesyonel saç bakımı" sloganı ile yoluna devam eden Schwarzkopf, kişisel kullanıma özel ürünlerinin yanı sıra kuaför salonları için de özel seriler geliştiriyor. Ünlü saç bakım markası, tüketicilerin yüksek beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılayacak ürünleri ile alanında fark yaratıyor. Tüketici memnuniyetini odak noktası hâline getiren şirketin güzel ve bakımlı saçlar yaratma mottosu, tüketiciler tarafından beğeni ile karşılanıyor. Logosunda kurucusunun baş siluetine yer veren marka, ünlü kimyageri saygıyla anıyor. Schwarzkopf'un Keratin Color gibi son tekniklerle üretilmiş ürün grubunun yanında saç şekillendirme, saç bakımı, saç boyama gibi kategorilerde zengin formüle sahip setleri bulunuyor. Çalıştığı kuaförleri özel olarak ürünleri hakkında bilgilendiren ve her sene çeşitli eğitimler veren markanın bu çabası, saçları en iyi formuna kavuşturma tutkusundan besleniyor.

Şampuan serilerinde pek çok ihtiyaca özel ürünler geliştiren Schwarzkopf; kepek önleyici, dökülme karşıtı, saç yoğunlaştırıcı ve derin temizleme özellikli bakım setleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Dökülme önleyici şampuanlarında saçları kırmadan bakım yapan ve düzenli kullanımda saç dökülme sorunlarını önleyen özel bir formül kullanılıyor. Saç yoğunlaştırıcı ürünler ise saçları seyrek olanların imdadına yetişiyor ve düzenli kullanımla daha gür ve hacimli saçlar elde edilebiliyor. Derin temizlik ve bakım sağlayan çeşitleri ise saçları yıpratmadan derinlemesine temizliyor ve günlük kullanım için uygun özellikler sergiliyor. Saçları yanan veya sık şekilde dökülenler ise markanın imza ürünü olan acil kurtarma şampuanı ile bu sorunu çözüme kavuşturuyor. Kimyasal işlem sonrası yıpranmış ve cansız görünen saçlara özel bileşenlerle canlılık katan ürün, saçların güçlenmesini ve gürleşmesini sağlıyor.

Saç şekillendirici grubunda da iddialı ürünler ortaya koyan Schwarzkopf, krem wax kıvamındaki ürünleri ile dünyanın en çok tercih edilen şekillendirme serisine imza atıyor. Saçları mat ve hareketli gösteren krem wax serisi, saçta kuru ve güçlü bir görüntü oluşmasını sağlayarak saçlardaki tüm katları görünür kılıyor. Yağsız bir görüntü sunan saç şekillendiriciler, saçta ağırlık yapmıyor. Tüm dalgaları ve hareketliliği gözler önüne seren seride saçlar, gün boyu kusursuz görünüyor. 

Dünyanın en çok satan saç boya setlerinden biri olan Palette, kadınların saçlarını beslerken muhteşem renk seçenekleri ile de saçlarda göz alıcı bir görüntü sunuyor. Derinlemesine bakım formülü ile üretilen saç boyaları %100 beyaz kapama ve uzun süre kalıcı yoğun renkler vadediyor. İçeriğinde yer alan mikro yağlar, saçları besliyor ve yoğun renk pigmentasyonu ise koyu saçlarda bile etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor. Saç spreyi, maske, köpük, jöle, saç bakım fırçası ve setleri gibi birçok ürüne sahip olan Schwarzkopf, 120 yılı aşkın süredir devam ettirdiği başarılı performansını kaliteli ürünleri ile taçlandırıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Schwarzkopf

1.326 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Renk Kodu A-Z
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Başa dön