Kurulduğu ilk yıllarda endüstriyel alanda aşındırıcılar üreten Scotch Brite, 60 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi fikir ve yaratıcı uygulamaları sayesinde 60 yılı aşkın süreden beri ovma, temizleme ve parlatma işlerini kolaylaştırıyor. Scotch Brite'ın, aşındırıcılarda kullandıkları teknolojiyi ev kullanımı için tasarladığı sünger çeşitlerine taşıması, üstün temizleme gücünün sırrı olarak kabul ediliyor. Marka, sünger çeşitlerinde yakaladığı üstün performans ve uzun kullanım ömrünü, ürettiği diğer temizlik ekipman ve yardımcı ürünlerine de taşıyor. 

Scotch Brite Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Evinizin pırıl pırıl olması için çaba sarf eden Scotch Brite, kalitesini ispatladığı bulaşık ve temizlik süngerlerinin yanı sıra ovma tellerinden fırçalara, temizlik bezlerinden tüy toplayıcı rulolara kadar aklınıza gelebilecek her tip temizlik yardımcı ekipmanını üretiyor. Deterjan haznesi bulunan fırça ya da süngerli sistemler, yer temizlik ürünleri, yüzey temizleyici kimyasal çeşitleri ya da temizlik sırasından ellerinizin zarar görmesini engelleyen eldiven çeşitleri, Scotch Brite ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. 

Scotch Brite, yüksek kalitede malzemeleri teknoloji ve ergonomiyle buluşturuyor. Çok daha etkili temizlik sunarak evinizi temizlediğiniz vakitten tasarruf etmenizi hedefliyor. Kolay kuruma, kimyasallardan daha az zarar görme ve bakteri bulundurmama gibi özellikler taşıyan ürünler, standart sünger, fırça ve temizlik bezlerine kıyasla çok daha uzun kullanım ömrü sunuyor. Scotch Brite fiyatları ortalamanın üstünde olsa da sunduğu performans ve kullanım ömrü, uzun vadede kârlı çıkmanıza yardım ediyor. Diğer taraftan üstün performansı daha az temizlik kimyasalı kullanmanıza olanak tanıyor. 

Yüzey Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizliğe harcanan süre ve enerjiyi azaltmayı planlayan Scotch Brite, zemin temizliğini kolaylaştırmak için yenilikçi teknolojiler kullanmayı ihmal etmiyor. Eğilmeden rahatça süpürme işlemini yapabileceğiniz süpürge, fırça ve faraş çeşitlerinin yanı sıra farklı özelliklere sahip paspas çeşitleri, yer silecekleri ve temizlik setleri bulunuyor. Tek kullanımlık deterjanlı yer bezli temizlik sistemleri, mikrofiber destekli paspaslar ve deterjan haznesi bulunan özel zemin temizlik aparatları sayesinde evinizi köşe bucak temizlemenizi sağlıyor. 

Scotch Brite, temizlik sistemlerinin sopa ve uç gibi bölümlerinin yedeklerini ürün çeşitliliğinde bulundurmayı ihmal etmiyor. Çoklu ürünlerin bulunduğu ekonomik paketler ve zorlu işler için ekstra performanslı ürünler, ihtiyaçlarınıza cevap veren seçeneği değerlendirmenize izin veriyor. 

Teleskopik sopa, 360dönebilen başlıklıklı paspas, mop sistemleri ya da kompakt fırça - faraş setleri, zemin temizliği yaparken kullanım kolaylığı sunan ürünler arasında yer alıyor. Islak zeminleri temizlemek ya da cam yüzeylerde kullanmak için silecek formundaki ürünler, lekesiz temizliğe kavuşmanızı kolaylaştırıyor. 

En İyi Sünger Nasıl Seçilir?

Standart bulaşık süngerlerinin aksine fiber kısmı çizmeden leke çıkarma özelliğine sahip süngerler tercih etmeniz, yağlı tava ve tencereli kolayca temizlemenizi sağlıyor. Daha zorlu lekeler için yumuşak malzemelerden üretilen ovma teli çeşitleri imdadınıza koşuyor. Ekstra emici özelliğe sahip süngerler, banyo temizliğinin altından kolayca kalkmanıza olanak tanıyor. Ekstra yumuşak süngerler, halı ve kanepe gibi mobilyalardaki lekelerle baş edebilmenize yardım ediyor. Oyuk kısma sahip olan sünger çeşitleri, tırnaklarınızı sürtünme gibi nedenlerle zarar görmesini engelliyor. 

Temizlik Bezleri Nasıl Kullanılır?

Scotch Brite, mutfak ve banyonun yanı sıra çok amaçlı kullanıma elverişli temizlik bezleri sayesinde toz alma, temizleme ve parlatma gibi işlerin altından rahatlıkla kalkmanızı sağlıyor. Standart kullanım sunan farklı renklerde bezlerin yanı sıra farklı amaçlarda kullanılacak şekilde üretilen mikrofiber özellikli bez çeşitleri de bulunuyor. Tek kullanımlık deterjanlı mendiller, temizlik için fazla vakit ayırmak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Ekstra emici, hoş kokulu, antibakteriyel özellikli, yağları kolay çözen, mıknatıs çekimine sahip ya da parlaklık veren bezler, temizlik yapma rutininize keyif katıyor. 

Mikrofiber dokuya ve farklı özelliklere sahip temizlik bezi çeşitleri, kullandığınız temizleyici ürünün etkisini üst seviyeye çıkarıyor. Mıknatıs özellikli bezler, toz alma amaçlı kullanımlarda benzersiz bir performans sunuyor. Banyo, genel temizlik, cam yüzeyler ve mutfak gibi kullanım amaçları doğrultusunda hazırlanan tek kullanımlık deterjanlı mendiller, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabiliyor. Temizlik bezi satın alırken, amaçlanan kullanım özelliğini dikkate almanız temizlik için ayırdığınız süreden büyük ölçüde tasarruf etmenize olanak veriyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Scotch Brite

188 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Deterjan Tipi
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Başa dön