Seçkin Yayıncılık, 1959 yılında Ankara' da küçük bir kitabevi olarak yayınevi sektörüne adım attığından beri sürekli bir gelişim sağlıyor. Bulunduğu çevre dolayısı ile 1970 yılından itibaren, daha çok hukuk alanında kitaplar basan yayınevi, 1980’lerden beri hukuk alanında Türkiye’nin en büyük kitabevlerinden biri olarak tanınıyor. Günümüzde hukukun yanı sıra ekonomi, işletme, muhasebe, mühendislik, bilgisayar ve dilbilim alanlarında piyasaya sunduğu basılı yayınlarla, diğer ihtisas alanlarında da faaliyet gösteriyor. Zaman içerisinde Ankara’nın en bilinen kitabevlerinden birisi olan Seçkin Yayıncılık, günümüzde Türkiye çapında pek çok kitabın basımına ve okurlarla buluşmasına aracılık ediyor.

Türkiye'de İlk Online Yayınevi

Seçkin Yayıncılık, kitabevi olarak bulunduğu alanda yeniliklere öncülük etmeyi ilke ediniyor. Her zaman bulunduğu dönemin ilerisinde bir vizyon geliştirmeyi amaç edinen yayınevi, 1996 yılında Türkiye’nin ilk online kitabevini açması ile biliniyor. Seçkin Yayıncılık, günümüzde internet alanındaki gelişmeleri çok yakın olarak takip ederek, kendini sürekli olarak güncelliyor. Yayınevi içerisinde akademik ve mesleki yayın alanında çok geniş içerikli kitap çeşitleri yer alıyor. Öte yandan, ilk dergisini 2002 yılında çıkaran Seçkin Yayıncılık, günümüzde 20'den fazla dergi ile alanlarında önemli referans kaynakları sunuyor.

Teknoloji ile Adaptasyon

Yeniliklere öncü olmayı ilke haline getiren Seçkin Yayıncılık, günümüzün teknolojik dönüşümlerine de uyum sağlıyor. Özellikle son yıllarda, dijital medyanın öne çıkması ile birlikte yayıncılık sektörünü kökten dönüştüren süreçlere, kendini sürekli olarak yenileyerek adapte olmaya çalışıyor. Bu gelişmeler doğrultusunda okurseverlerin ihtiyacı olan bilgiyi en hızlı ve en verimli şekilde ulaştırmak adına teknolojik dönüşüme adapte oluyor. Doğasında bilgiyi sunmak olan yayıncılık mesleğini layığı ile yerine getirmek için sürekli internet sitesinde de sürekli yenilikler gerçekleştiriyor. 1999 yılında Ankara’da ikinci şubesini, 2001 yılında ise İstanbul şubesini faaliyete geçiren Seçkin Yayıncılık, dijital teknolojilere ayak uydurmak için online satış faaliyetlerine öncelik veriyor. 

Öncü Akademik ve Mesleki Yayınlar

Seçkin Yayıncılık, özellikle akademik alanda gelişim sağlamak isteyen bireylere, öğrencilere ve akademisyenlere sunduğu kaliteli içeriklere sahip yayınlarla Türkiye'nin hemen her noktasına bilgi taşıyor. Bilgisayar, hukuk, ekonomi, işletme, sosyal bilimler, fen bilimleri, eğitim bilimleri, mühendislik, teknik bilimler, kişisel gelişim, sağlık, spor, edebiyat, yabancı dil ve sanat alanlarında sunduğu akademik ve mesleki yayınları ile öne çıkıyor. Her alana ait dergi içerikleri ile de ilgi gören Seçkin Yayıncılık, "biz bilgi sunuyoruz" sloganı ile okuyucularına güncel, faydalı ve nitelikli bilgiler sunmayı hedef ediniyor. Türkiye Yayıncılar Birliği, Yayıncılar Meslek Birliği ve Ankara Ticaret Odası gibi önemli kuruluşlara bağlı olan Seçkin Yayıncılık, iyi hizmet ilkelerini temel alıyor. 

Sınavlara Hazırlık

Özellikle kamusal alanda çalışmak isteyen bireylerin, öncelikle belirli sınavlardan geçmesi gerekiyor. Bu anlamda, alanlara bağlı olarak sunduğu teknik ve akademik alt yapısı olan kitapların yanı sıra sınav formatlarını geliştirmeye yönelik yayınlar da sunuyor. KPSS, ALES, DGS, LGS, YDS, YÖKDİL, MEB, Kaymakamlık, Gelir Uzmanlığı, Hakimlik, İGS, Polislik, Müfettişlik, Banka, Yabancı Dil, SPK, Uzlaştırmacı ve Görevde Yükselme gibi pek çok farklı alandaki sınavlara girecek adaylara yön gösterecek yayınlar basıyor. Böylece adayların sınava hazırlanma sürecini keyifli ve nitelikli hale getiriyor. Konu anlatımlı teknik altyapı yaratacak bilgi içerikli kitapların yanı sıra, test çözme becerilerini geliştirmeye yönelik yayınlar da sunuyor. Pratik kazanmak isteyen adaylar, geçmiş yıllardaki soruları çözerek her türlü sınavda hız ve beceri kazanıyorlar. İhtiyacınız olan her türlü akademik ve mesleki kitap için Seçkin Yayıncılık imzası taşıyan yayınlara göz atabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...