Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkan Selpak, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı, peçete, mendil gibi kişisel bakım ve temizlik için kullanabileceğiniz ürünler yumuşak dokularıyla cildinize hassas bir şekilde temas eder. Kâğıt havlu ve tuvalet kâğıdı dispenserleriyle dekorasyonunuza hoş bir dokunuş yapabilirsiniz. Ayrıca marka,  ihtiyaç durumunda mesane pedleri ile de yanınızdadır. 

Selpak Havlu ve Tuvalet Kâğıdı Dispenserleri

Banyo hijyeninde önemli bir yere sahip olan Selpak dispenserler, estetik görünümleri ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkar. Tuvalet kâğıdı ve kâğıt havluların temiz bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan dispenserlerin pek çok farklı modeli vardır. Tercih edeceğiniz ürüne karar verirken bazı ipuçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

  • Selpak dispenserlerin manuel ve elektronik modelleri mevcuttur. Manuel modellerde yaylı bir sistem bulunur, tuvalet kâğıdı ya da kâğıt havluyu çekerek almanız mümkündür ve daha çok evlerde tercih edilir. Elektronik ürünler ise elinizi uzattığınızda otomatik olarak çalışır, çok kişinin kullandığı banyolara hitap eder ve malzemelerin daha uzun süre kullanılabilmesini mümkün kılar.
  • Satın alacağınız ürünün kullandığınız havluların ve tuvalet kağıtlarının ölçülerine uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Uzun süre rahatlıkla kullanacağınız bir ürün almayı planlıyorsanız paslanmalara karşı dayanıklı modellere göz atabilirsiniz.
  • Su geçirmez özellikteki modeller ürünün içerisindeki malzemelerinin daha uzun süre kuru kalmasını sağlar.
  • Selpak dispenserlerin farklı modelleri bulunur. Genel mekân dekorasyonuna ve banyo aksesuarlarına uygun bir model seçebilirsiniz.

Selpak Kâğıt Ürünleri

Selpak kâğıt ürünleri, kişisel temizlikte sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır ve yumuşak dokularıyla ön plana çıkar. Evde ve ofiste her an elinizin altında olabilen Selpak kâğıt havlular, yüksek emiş güçleriyle dikkat çeker. Tekli seçeneklerinin yanı sıra çoklu alternatifleri de bulunan ürünler arasında seçim yaparken kullanım alanınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ya da yiyeceklerle temas edecek kâğıt havluların gıdalarla temasa uygun özellikte olması gerekir. Banyoda ya da kişisel temizlik için kullanacağınız ürünlerin ise parfümlü olması kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Yumuşak dokusu, hoş kokusu ve yüksek emicilikleriyle hijyenik bir çözüm olan Selpak tuvalet kağıtları kişisel temizliğin olmazsa olmazları arasında yer alır. Suda çözündüğünden tuvalet tıkanmalarına neden olmayan ürünlerin pek çok farklı çeşidi vardır. Üründen beklentileriniz ve kullanım alışkanlıklarınıza göre 2 ya da 3 katlı ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Selpak klozet örtüleri, tuvaletlerin ortak kullanıldığı mekanlara hitap eden ürünler olup son derece hijyeniktir. Tek kullanımlık ürünler, özel dispenserleri sayesinde kullanılabileceği gibi manuel olarak da klozete serilebilir. Her kullanım sonrasında değiştirilerek daha temiz bir tuvalet sunan klozet örtüleri, ince dokularıyla rahatsızlık vermez ve hemen her tuvalet için uygundur.

Selpak Mesane Pedleri

İdrar kaçırma sorununa karşı kullanılabilen Selpak mesane pedleri, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yumuşak yapılarıyla cildi tahriş etmeyen ürünler, yüksek emicilikleri sayesinde kendinizi her daim kuru hissetmenizi sağlar. Ağır hastalar, hamileler ve lohusalara hitap eden Selpak pedler, yoğun kanamalarda da kullanılabilir. Hem kadın hem erkeklere uygun olan ürünler, uygun iç çamaşırlarıyla daha rahat bir his verir. Özgürce hareket etmenize imkân tanıyan ürünler içeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde oluşabilecek kötü kokuların önüne geçer. Ferah kokusuyla gün içerisinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan pedler antibakteriyel özelliktedir. Tercih edeceğiniz Selpak mesane pedine karar verirken ihtiyaçlarınızı ve fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Küçük beden ürünler daha rahat hareket etmenize imkân tanımakla beraber yoğun kanamanız ya da idrar kaçırma sorununuz varsa daha büyük beden ürünlere öncelik verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...