Çocuklara yönelik şık ve zevkli ürünleri ile tanınan Seventeen, geniş bir model yelpazesi içerisinde farklı yaşlardaki çocuklara hitap eden ayakkabı ve çantalar sunmaya devam ediyor. Ürün yelpazesini özellikle ayakkabı üzerinde yoğunlaştıran Seventeen markası, dayanıklı ve kullanışlı çanta çeşitleri de üretiyor. İddialı olduğu ayakkabı modellerinde ise model ve tasarım zenginliği ile dikkat çekiyor. Çocuklar için farklı yaş gruplarına yönelik farklı ayakkabı numaralarındaki çeşitler, Seventeen ürünleri arasında bulunabiliyor. Markanın model zenginliği, özenle gerçekleştirilen tasarım çalışmaları sayesinde oluşuyor. Çocukların ayakkabı ihtiyaçlarına yönelik zevkle tercih edilebilecek modeller sunuyor. Ürünler; anaokulu çağındaki çocuklardan ergenlik çağındaki çocuklara kadar geniş bir yaş aralığına hitap ediyor.

Seventeen’in renkli dünyası, tamamen özgün ve benzersiz tasarımlardan oluşuyor. Markanın modelleri arasında farklı ayak biçimlerine ve değişen ihtiyaçlara yönelik olarak farklı çeşitler bulunuyor. Genellikle çocuk gelişiminin gereği olarak topuksuz tasarımlar ağırlık kazanırken, tabanların rahat ve ortopedik olması da çocuk ayaklarının rahat etmesini ve sağlıklı gelişmesini sağlıyor. Çocuklara ve gençlere yönelik tüm ürünlerde olduğu gibi ayakkabıda da ergonomi ve sağlıklı tasarım önem kazanıyor. Bu nedenle Seventeen modelleri, ayak sağlığını dikkate alan ergonomik tasarımlardan oluşuyor. Tabanlar, yumuşak ve şekil alabilen şekilde üretiliyor. Seventeen modelleri, özenli ve kaliteli tasarımları ile kaliteli malzemeleri sayesinde ayakların konforunu sağlarken, yürüyüşü de keyifli hâle getiriyor. Modeller arasında günlük kullanıma uygun çeşitler bulunduğu gibi okul ayakkabıları, spor ayakkabıları ve daha fantastik modeller de yer alıyor. Seventeen modelleri; yazlık, kışlık ve baharlık çeşitleri de içerisinde barındırıyor. Düz okul ayakkabılarının yanı sıra bilekleri saran ayakkabılar, botlar, yarım çizmeler, içi miflonlu çeşitler de seçenekler arasında yer alıyor.

Sade ve yalın okul ayakkabılarının haricinde çocuklar için çok şık modeller de üreten Seventeen; bu alanda farklı, özgün, zevkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Cesur çizgilerin, çocukların hayal dünyaları kadar geniş yaratıcı hatların kullanıldığı özgün tasarımlarda renk ve desen farklılıkları da göz dolduruyor. Özellikle kız çocuklarına yönelik modellerde çok cazip seçenekler yer alıyor. Böylece Seventeen, zevkli kullanım ile ayak sağlığına özeni bir araya getiriyor. Ürünlerin tasarım ve modellerinde göze çarpan özen, malzeme seçiminde de kendini gösteriyor. Kaliteli deri, kumaş ve kauçuk malzemelerin tercih edildiği Seventeeen modelleri; ayakları terletmiyor, ayak arkalarını vurmuyor ve ayak biçimine kolayca uyum sağlıyor. Yüksek kaliteli modeller, zevkle kullanıldığı gibi uzun kullanım ömrü sağlayarak ailelere tasarruf ettiriyor. Sağlam ve dayanıklı Seventeen ayakkabıları, hareketli çağlarını yaşayan çocukların ayaklarında aylarca; hatta yıllarca kullanılabiliyor. Çocuklara okulda, sokakta, parkta, seyahatte, farklı ortamlarda eşlik eden Seventeen ayakkabı modelleri ile anne babalar da iyi ve akılcı alışverişin keyfini yaşıyor.

Çocukların ergenlik çağına kadar süren hızlı gelişim süreci içerisinde sağlıklı ürünler kullanmak önem kazanırken, kemik sağlığına da dikkat etmek gerekiyor. Bu nedenle Seventeen’in sunduğu kaliteli ayakkabı modelleri, beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Kemik gelişiminin ve ayak büyümesinin devam ettiği yaşlarda sağlık koşullarını dikkate alan kaliteli, şık modelleri ile bu alandaki beklentilere cevap veriyor. Giyeceklerini kendileri seçmek ve zevklerine uygun giyinmek isteyen küçükleri de şık modellerle mutlu ediyor. Siz de çocuklarınızın ayak giyiminde sağlıklı, uyumlu ve kaliteli seçimler yapmak istiyorsanız Seventeen modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Okul ayakkabısından spor pabuca kadar farklı çeşitlere sahip Seventeen modelleri arasından çocuklarınızın kalbini kazanacak şık seçimler yapabilirsiniz. Kaliteli ayakkabılarla sağlıklı giyinmelerini ve iyi gelişmelerini sağlarken, uzun yıllar kullanabilecekleri dayanıklı, avantajlı ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...