Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sherlock Holmes Seti (5 Kitap) - Sir Arthur Conan Doyle

Ren Kitap
312,22 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 1
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

599,00 TL
524,84 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501702/1501719


Sherlock Holmes Bütün Hikayeler Seti - 5 Kitap Takım 


Sherlock Holmes


Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin bütün hikâyeleri bir arada!

Sherlock Holmes’ün beş kitaplık kutulu seti, sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor.


“Hayat, insan aklının keşfedebileceği düşüncelerden çok daha gariptir. Gerçekte sıradan denilen şeyleri çoğu zaman hayal bile edemeyiz. Eğer şu pencereden el ele uçup, bu büyük şehrin üzerinde dolaşarak çatıları hafifçe kaldırıp aşağıda olan garipliklere, sıra dışı tesadüflere, planlara, niyetlere ve nesilden nesle akıp giden olaylar zincirine bakabilseydik, doğası gereği sıradan ve önceden tahmin edilebilir olan insan ürünü eserlerinin hepsi, gereksiz ve donuk bir hal alırdı.”


Setin içinde yer alan kitaplar:
Sherlock Holmes: Suç Uyanıyor


“Durumu geç de olsa anlamak, hiç anlamamaktan daha iyidir.” Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin ilk kitabı sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor. “Hayat, insan aklının keşfedebileceği düşüncelerden çok daha gariptir. Gerçekte sıradan denilen şeyleri çoğu zaman hayal bile edemeyiz. Eğer şu pencereden el ele uçup, bu büyük şehrin üzerinde dolaşarak çatıları hafifçe kaldırıp aşağıda olan garipliklere, sıra dışı tesadüflere, planlara, niyetlere ve nesilden nesle akıp giden olaylar zincirine bakabilseydik, doğası gereği sıradan ve önceden tahmin edilebilir olan insan ürünü eserlerinin hepsi, gereksiz ve donuk bir hal alırdı.”
Sherlock Holmes: Oyun Başladı


“Gülümseyen güzel bahçeler, Londra’nın en pislik sokaklarından daha günahkârdır.” Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin ikinci kitabı sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor. “Dikkatimi çekmek istediğiniz başka bir nokta var mı?” “Köpeğin o geceki tuhaf davranışları…” “O gece köpek hiçbir şey yapmamış ki…” “Tuhaf olan da bu ya.” Suçun işlendiği gece köpeğin hiç ses çıkarmaması Holmes için önemli bir ipucuydu. Holmes, zekası sayesinde, en önemli noktaların küçük ayrıntılarda gizli olduğunun farkındaydı.
Sherlock Holmes: Şüphenin İzinde


Her şeyin sizin aleyhinize olduğu bir vakadan daha uyarıcı bir şey yoktur. Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin üçüncü kitabı sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor. Burada en tutarlı zihinlerin bile yanılabileceği varsayımlarla hareket etmek zorundayız. Herkes bunun hakkında kendi tezini oluşturacaktır ve herhangi birinin en azından benimki kadar doğruluk payı vardır. Sherlock Holmes, her zaman başka bir olasılık daha arayıp bunun üzerine gitmeyi bir vazife olarak görüyor ve şöyle söylüyor: « Şüphelerinizi anlatın lütfen. Kanıtları ben ararım. »
Sherlock Holmes: Bir Suçun Portresi - Sir Arthur Conan Doyle


“Gerçekleri ortaya çıkarabilirim ama onları değiştiremem.” Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin dördüncü kitabı sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor. “Bunun anlamı nedir? Bu mutsuzluk, şiddet ve korku çemberi ne amaca hizmet ediyor? Bunun mutlaka bir amacı olmalı; yoksa evrenimiz şansa bağlı demektir ki bu da düşünülemez. Peki ama nasıl bir amaç? Tekrar tekrar karşımıza çıkan bu soru karşısında insan aklı o kadar aciz kalmış ki.”
Sherlock Holmes: Gölge Koleksiyonu


“Adım Sherlock. Başkalarının bilmediği şeyleri bilmek benim işim.” Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle’un elli altı etkileyici öyküden oluşan serinin beşinci kitabı sizi suç ve akıl oyunlarının gizemli dünyasına tekrar davet ediyor. “Acınası ve beyhude. Fakat bütün yaşam acınası ve beyhude değil mi, zaten? Anlattığı hikâye bütünün parçadaki temsili değil mi? Yaşarız. Ulaşırız. Elde ederiz. Sonunda elimizde ne kalır? Bir gölge. Hatta gölgeden daha kötüsü, sefalet.”


Yazar Sir Arthur Conan Doyle
Boyut Normal Boy
Basım Dili Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000001I9OH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön