30 yıllık bir birikimin ürünü olarak 2012 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren pek çok sayıda yayına imza atmış olan Ren Kitap, kıymetli kitapları okuyucu ile bir araya getirmeye hız kesmeden devam ediyor. Romantik edebiyat eserleri, güncel kitaplar, dünya ve Türk klasiklerinden seçmeler, çocuk kitapları ve cinayet romanları gibi onlarca çeşit yayını bünyesinde barındıran Ren Kitap, her kesimden insanı en uygun fiyatlarla kitaplar ile buluşturmayı hedefleyen oldukça saygın ve popüler bir yayınevi olma özelliği gösteriyor. Yaratıcı vizyonu ve gelişime açık yapısı ile her geçen gün kendini bir adım daha öne taşıyan yayınevi, en iyi yerli ve yabancı yazarları son kalite kitaplar aracılığı ile okuyucuya ulaştırıyor. Bazen bir kitabın her şeye yetebileceği mottosundan yola çıkarak 7'den 70'e herkese hitap edebilecek işler ortaya koyarak yayıncılık hayatını sürdürüyor. 

Edebiyata Yeni Bir Soluk Getiren Ren Kitap

Ren Kitap, kalıpları aşarak ve en genç, en yeni yazarların kitaplarını basarak edebiyata yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Korku-gerilim, aşk, psikoloji romanlarından oluşan geniş bir alanda genç yeteneklere fırsat vererek yazın dünyasına yeni isimlerin yaldızlı harfler ile yazılmasına olanak sağlıyor. Bu yazarlar arasında en çok satan ve okuyucu tarafından en çok beğenilenler arasında Sedat Özoğuz, Neval Yercik, Sude Bucaklı gibi isimler yer alıyor. Sosyal medya sayesinde geniş kitlelere sesini duyurmuş ve kitapları ile dikkat çekmiş bu yeteneklerin ilerleyişine destek vererek okuyucuya da yeni ve farklı bir okuma deneyimi sunmayı başaran Ren Kitap, bu alandaki çalışmalarını hızla sürdürerek yenilikçi ve farklı tarzını korumayı başarıyor. Siz de genç yazarların seslerine kulak vermeyi tercih ederseniz Ren Kitap'ın yayınlarına göz atabilir ve aradan kendinize ve tarzınıza uygun bir kitap seçme fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Dünya ve Türk Klasiklerinden Seçmeler Ren Kitap'ta!

Güncel ve popüler yayınlarda olduğu gibi, yayınladığı seçme klasikler ile de dikkat çeken Ren Kitap; klasik edebiyatın nadide örneklerini en kaliteli baskıları ile okuyucuya sunuyor. Rus edebiyatının bilinen isimlerinden Dostoyevski'den Türk edebiyatında ilklere imza atmış olan Nabızade Nazım'a kadar uzanan geniş bir seçkide yayınladığı kitaplar ile yeni nesilleri klasikler ile bir araya getirerek misyonunu bir üst seviyeye taşıyor. Uzak Doğu felsefesini gözler önüne seren Sun Tzu'nun Savaş Sanatı adlı eseri, efsane Alman yazar Goethe'nin başyapıtı sayılan Genç Werther'in Acıları ve Oscar Wilde'dan Dorian Gray'in portresi Ren Kitap'ın klasik serisinin başını çeken kitaplar arasında yer alıyor. Ayrıca Türk edebiyatına damga vuran Namık Kemal'in en önemli eserlerinden Cezmi, Hüseyin Rahmi Gürpınar'dan Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç gibi kıymetli yayınlar da Ren Kitap etiketi ile raflardaki yerini alıyor. 

Çocuklara Yönelik Yayınlarda Üst Sıralarda

Modern ve klasik edebiyat ürünlerinin yanı sıra Ren Kitap, çocuklara yönelik yürüttüğü çalışmalar ile de dikkat çeken bir yayınevi olma özelliği gösteriyor. Özellikle birbirinden renkli tasarımları ile göz dolduran Çocuklar İçin Boyama serisi, farklı konseptleri ile ön plana çıkıyor. Ben Büyüyorum serisi, Ayça'nın maceralarını konu edinirken gelişim çağındaki çocuklarınız için oldukça etkili ve öğretici bir alan oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra eğitime yönelik kitaplar da Ren Kitap tarafından basılıyor. Çocuklar için boyama kitapları gibi kolektif çalışmalar sonucu ortaya çıkarılan mandala kitapları yetişkinler için meditasyon niteliğinde olabilecek ürünler arasında yer alıyor. Ren Kitap kalitesi ile piyasaya sunulan eserler, en küçükten en büyüğe kadar toplumun her kesimine hitap edebilecek alternatifler oluşturma özelliği gösteriyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ren Kitap

524 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar