Sigma, elektronik alanında ürettiği yararlı ve kullanışlı ürünlerle tüketicilerin hayatına artı katmayı başarıyor. Modern teknolojiyi ürünlerine taşıyan firma, yenilikçi ve sempatik tasarımlara sahip elektronik gereçlerle hem kullanışlılık hem de şık bir dış görünüm vadediyor. Yaz ve kış aylarında etkili bir kullanım alanı yaratan Sigma klimalar, düşük sesli çalışma yetenekleriyle göz dolduruyor. Dijital ekranlarıyla kaç derecelik sıcaklıkta soğutma ya da ısıtma yapıldığı bilgisine erişilebiliyor. Uzaktan kumanda teknolojisinin geniş algılama alanı sayesinde evin farklı noktalarından klimaya komut göndermek, mümkün hâle geliyor. Inverter teknolojisi ile hem çalışma sesi seviyesi minimize ediliyor hem de düşük enerji harcayan bir motora sahip olunuyor. Böylece elektrik faturalarında olumlu sonuçlar alınıyor. Salon, oturma odası, yatak odası gibi evin farklı bölümlerine monte edilebilen Sigma klimalar sayesinde ideal sıcaklığa erişmek, sadece dakikalar alıyor. 

Sigma'nın hasas ölçüm teknolojisine sahip olan kilometre saatleri ile yürüyüş ve koşu sporları esnasında kat edilen mesafeleri detaylı bir şekilde ölçebilmek mümkün hâle geliyor. Dayanıklı dış çerçeveleri sayesinde oluşabilecek bir kaza sonucunda ürünün korunması ve zarar görmemesi sağlanıyor. Kolay kullanım özellikleriyle küçük yaştaki sporcular için de uygun olan kilometre saatleri, kablolu bağlantı seçeneği de sunuyor. Su geçirmeyen tasarımları ile yağışlı havalarda verimli bir kullanım oluştururken yüzme sporuyla ilgilenenler için de ideal nitelikler taşıyor. Farklı çalışma modlarıyla belirli aralıklarla birden fazla derecenin kayıt altına alınabilmesini sağlayarak yarışmalarda da yararlı özellikler gösteriyor. Koşu hızını ölçmeye yarayan teknolojisi, o anda ne kadar hıza sahip olunduğu hakkında sporcuları bilgilendiriyor. Ulaşılan maksimum hız seviyesini de kayıt altına almayı başaran kilometre saati ile maksimum ne kadar hızla hareket edilebildiği kolayca tespit edilebiliyor. Tüm koşu boyunca ulaşılan hızların ortalamasını alan ölçüm özelliğiyle bir önceki antrenmana oranla ne kadar iyi ya da kötü bir performans sergilendiği somut verilerle anlaşılabiliyor. Günlük toplam mesafe ölçümü ve tüm zamanlarda kat edilen mesafe ölçümü gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunan Sigma kilometre saatleri sayesinde spor hayatını düzene sokmak, oldukça basit bir hâl alıyor.

Sigma'nın kablosuz kilometre saatleri aracılığıyla bisikletlere monte edilebilen kullanışlı sayaçlara sahip olunuyor. Bisiklet yolculuklarında ne kadar mesafe kat edildiği ve o anda ne kadar hızla gidildiği gibi yararlı verileri ekranına yansıtan bu sayaçlar sayesinde daha bilinçli bir sürüş deneyimi yakalanıyor. Yokuş aşağı inerken ya da virajlı yollarda ilerlerken ideal hız seviyesinin geçilip geçilmediği kolayca görülerek güvenli hız seviyesi yakalanıyor. Bu sayede bisiklet yolculuklarının emniyeti artırılarak yaşanabilecek kazaların önüne geçiliyor. Kat edilen mesafeye oranla ne kadar kalori yakıldığını hesaplayan akıllı kilometre sayaçları ile hedeflenen antrenman programlarına ulaşılıp ulaşılmadığı da kolayca anlaşılabiliyor. Spora başlangıç anından sporun sonlandırılmasına kadar geçen süreyi otomatik olarak kayıt altına alan Sigma sayaçlar yardımıyla kaç dakika spor yapıldığı hesaplanıyor.

Sağlıklı bir spor hayatının destekçisi olan Sigma markası, nabız sayaçları üreterek de güvenli spor yaşamını destekliyor. Dakikada kaç nabız atışına sahip olunduğu görülerek sporun temposu artırılıp azaltılabiliyor. Kola takılabilen bu sayaçlar, aynı zamanda ergonomik yapılarıyla kolay kullanım olanağı yaratıyor. İz bırakmayan malzemeden üretilmiş olmaları sayesinde kolu sıkmayarak konforlu bir şekilde spor yapabilmeye katkı sağlıyor. Yakılan kalori miktarını da hesaplamayı başaran nabız saatleri, modern ve sportif tasarımlarıyla antrenman giysilerine uyum sağlıyor. Su geçirmez olmaları sayesinde yağmurlu havalarda açık alanlarda da nabız sayaçlarının faydalı özelliklerinden oldukça rahat bir şekilde yararlanabilme şansına erişiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sigma

971 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler