Skechers, 1992 yılında kurulmuş bir Amerikan ayakkabı markasıdır. Markanın ünlü hale gelmesi ve küresel olarak muazzam ölçüde büyümesinin nedeni rahatlık ve eğlenceli bir tarz sunmasıdır. Ünlü ayakkabı markası koşu, yürüyüş, günlük kullanım, egzersizler, atletizm vb. tüm durumlar için uygun ve çok çeşitli spor ayakkabılar sunar. Skechers spor ayakkabıları Memory Foam olarak adlandırılan hafızalı köpük iç taban şekillendirmesi sayesinde ayaklarınızın şeklini alır ve maksimum destek için sağlam bir tutuş sağlar. Daha fazla konfor sağlayarak ayağa göre şekillenir.

Hafif, esnek ve nefes alabilir olan bu ayakkabılar, ayaklarınızın rahatça yerleşmesi ve nefes alması için yeterli alan sağlar. California merkezli bir firma olan Skechers, yıllardır sıkı çalışması ve kaliteli ayakkabılarıyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Skechers spor ayakkabılar rahat ve şıktır. İstenilen her kıyafetle uyumlu şıklığın yakalanmasını sağlar. Skechers, her durum için güvenilir ve dayanıklı bir ayakkabı seçimidir. Tarzınız ne olursa olsun Skechers'tan sevdiğiniz rahatlığa sahip bir spor ayakkabı bulabilirsiniz. Her bir Skechers spor ayakkabı, kullanıcıların stilini ve rahatlığını ön planda tutmak için son derece büyük bir titizlikle üretilir. Skechers, tüm yaş grupları ve cinsiyetler için her tür ayakkabıyı sunar. Böylece onu gerçek bir tek durak ayakkabı markası haline getirir. Her Skechers ayakkabının getirdiği şık tasarım seçeneklerinin yanı sıra konfor ve kalite ile marka büyük bir popülerlik kazanmıştır.

Tüm Aileye Skechers Spor Ayakkabı

Skechers markası rahat ve konforlu olduğu kadar şık olduğu da kanıtlanan tasarımlarla, her yaş için harika günlük seçenekler sunar. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için uygun form ve işlevleri ile mükemmel dengeyi sağlayan ayakkabı çeşitliliğine sahiptir. Skechers marka rahat spor ayakkabılarıyla tüm ailenin gün boyu yürümesini, koşmasını ve sorunsuzca spor yapmasını sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabılardan gündelik ayakkabılara, konforlu terliklerden sandaletlere kadar Skechers etkinlik, spor ve tüm durumlar için ayrı ayrı spor ayakkabı çeşitleri sunar. Hepsiburada ‘nın geniş ürün yelpazesi ve uygun Skechers spor ayakkabı fiyatları ile tüm aile bireyleri için bir seçenek bulabilirsiniz.

Gidilecek yerler ve görülecek insanlar varken hiçbir şeyin sizi yavaşlatmasına izin veremezsiniz. Kadın Skechers spor ayakkabılar, gündelik işlerini kolaylıkla halletme becerisine sahip kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Skechers spor ayakkabıların Memory Foam özelliği ile ayakkabıdan sandalete rahatlık ve şıklığı ön plana çıkarıp gittiğiniz her yerde en iyi şekilde görünecek ve hissedeceksiniz. Kadınlar için spor ayakkabılar genellikle rahat, salaş ve çok şık olmayan kıyafetlerle birlikte kullanılırlar. Skechers kadın spor ayakkabılarında ise bu durum tamamen farklıdır. Her çift, kalite ve stilin kusursuz bir karışımıdır ve ayağınıza hak ettiği rahatlığı sağlar. Skechers spor ayakkabılarının stilleri sadece spor kıyafetleri ile sınırlı değildir. Şık, kaliteli ve rahat görünümünü tamamlayabilecek çok fazla sayıda çeşidi mevcuttur.

Erkekler için Skechers spor ayakkabıları ise aktif yaşam tarzınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar. Spor salonunda performans için üretilen ayakkabılar veya iş yerinde geçen ekstra uzun günler için Memory Foam konforu ile sınırsız bir rahatlık sağlar. Gündelik yaşam için ayaklarınızı rahat tutmak ve karşılaşılabilecek her durumda bu rahatlığı korumak için üretilen Skechers spor ayakkabı ile hepsinin üstesinden gelinmesi sağlanır. Rahatlık ve eşsiz stil sağlayan uygun erkek Skechers spor ayakkabı fiyatlarını inceleyebilir ve size uygun en iyi çifti hemen satın alabilirsiniz. Skechers, çocukların temel yetişkin stillerinin daha küçük versiyonlarına adım atmayı sevmelerinden ilham alarak 1997'de Skechers Kids’i resmi olarak piyasaya sürmüştür. Spor ayakkabıların yanı sıra sandaletler, botlar, yeni doğan ayakkabıları ve ilk adım ayakkabıları yer alan koleksiyon, kız ve erkek çocukların hareketlilik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Işıkları yanıp sönen S-Lights ve Hot Light modelleri ve aktif erkek çocukları için Elastika, Z-Strap aynı zamanda ayaklarının nefes alması için tasarlanan Airators gibi modelleri ile büyüyen her erkek ve kız çocuğunun ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak için gerekli seçenekleri sunar.

Skechers Spor Ayakkabı Çeşitleri

1992 yılında kurulan marka, ilk olarak günlük ayakkabı pazarına odaklandı ve ona katkıda bulunmak için çok çalıştı. O zamandan beri marka, Skechers spor ayakkabı, mokasen, bot, spor terlikler gibi farklı ayakkabı türlerinin üretimine başladı. Skechers spor ayakkabıları kaliteli ve son derece rahattır. Skechers ayakkabıların en klasik modellerinden en yeni modellerine kadar üst malzemesi ağdan ve taban olarak hafızalı köpükten yapılmıştır. Böylece ayaklarınız için muazzam rahatlık sağlar. Sadece malzeme tüm konforu sağlayamaz. Bir marka olarak Skechers, her ayağın farklı olduğunu anlar ve bu nedenle hem erkekler hem de kadınlar için çok sayıda ayakkabı seçeneği sunar. Bu durum ayağınız ister geniş ister dar ister düz veya kavisli olsun, her zaman rahat ve şık olan bir çift Skechers spor ayakkabıyı inceleyip kendinize uygun bir model bulabileceğiniz anlamına gelir.

Skechers ayakkabıları ayaklarınız için son derece iyidir. Skechers, ayakkabı çeşitlerini imal etmek için basınca duyarlı bir malzeme olan hafızalı köpük teknolojisini kullanır. Hafızalı köpük, yürürken benzersiz konfor ve destek sağlamak için zamanla ayaklarınıza göre kendini yeniden şekillendirir. Ayrıca bu malzeme dengenin eşit dağılımını sağlar. Ayağınızın topuğundaki baskıyı azaltır ve beklenmedik topuk şoklarını absorbe etme özelliğine sahiptir. Ayak ağrısı veya herhangi bir ortopedi sorununuz varsa Skechers spor ayakkabılarından satın alabilirsiniz. Marka, piyasadaki en iyi yürüyüş ayakkabılarını sunar. Tüm Skechers ayakkabıların tabanları hafızalı köpük teknolojisi kullanılarak üretildiğinden herhangi bir ürünü seçebilir ve en iyi yürüyüş deneyimlerinizden birini daha yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. İster tempolu yürüyüş yapın ister uzun yürüyüşler yapın her koşulda rahatlığı sürecektir. Erkekler ve kadınlar için sayısız Skechers türü vardır. Bu nedenle bütçenize ve ayak şekline göre bir çift seçmek idealdir. Hepsiburada'da bulunan tüm Skechers serilerini keşfederek stilinize ve renk tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Koşmak, amaca uygun en iyi koşu ayakkabısı giyilmezse ayaklara ve dizlere baskı uygulayan yoğun bir fiziksel aktivitedir. Skechers koşu ayakkabısı bile olsa tabanında hafızalı köpük vardır. Genellikle ayakkabıyı giyen kişi yeni ayakkabısına uyum sağlar. Ancak Skechers ayakkabılarda hafızalı köpük ayaklarınızın şekline uyum sağlar. Bu sayede her seferinde keyifli ve hızlı bir koşu yapabilirsiniz. En rahat Skechers ayakkabılar spor için tasarlanmış olanlarıdır. Erkekler ya da kadınlar için sınıfının en iyi yürüyüş ve koşu ayakkabılarını sunar. Ayrıca markanın rahat bir sandalet ve terlik yelpazesi de vardır.

Yoğun Antrenmanlar İçin Skechers Spor Ayakkabı

Ağırlık kaldırma, aerobik ve kuvvet egzersizleri gibi birkaç farklı egzersiz türünün birleştirildiği en yoğun antrenman türü olarak değerlendirilen crossfit antrenmanı çok yönlü, eğlenceli yoğun bir antrenman rutinidir. Bu nedenle gerekli performans gereksinimlerini karşılamak ve bu belirli rutinler için gerekli özellikleri desteklemek için uygun bir Crossfit ayakkabısı gereklidir. Skechers spor ayakkabıları bu egzersiz rutinleri için özel olarak benzersiz konfor ve destek özelliklerine sahip çeşitli atletik spor ayakkabılarına sahiptir. Egzersiz rutininizi renklendirmek istiyorsanız crossfit en iyi seçimdir. Antrenmanlarla kolayca karıştırıp eşleştirebilir ve farklı zaman aralıkları ve yoğunluk seviyelerinde egzersiz yapabilirsiniz. Tekrarlayan egzersizler yapmak eklemlerin ve kasların üzerinde artan strese neden olduğundan aşırı kullanım yaralanmaların ana nedenlerinden biridir. Fakat bu antrenman şekli, yaralanmaları önler. Crossfit ile aynı kasları farklı şekilde ve farklı kas gruplarının çalıştırılması yaralanma olasılığını azaltır. Aynı zamanda gücü ve esnekliği arttırır. Çeşitli egzersizler, gücünüz, esnekliğiniz ve atletik performansınız ile genel dayanıklılık ve enerji seviyenizi her zaman geliştirilir.

Crossfit ayakkabıları, tamamen çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarlandıkları için birçok sporcu arasında popülerliğini arttırmaktadır. Crossfit ayakkabılarının çığır açan güncel tasarımları sürekli olarak piyasaya sürülür. Skechers, yeni ve daha gelişmiş Crossfit ayakkabılar ve diğer antrenman ayakkabılarının piyasaya sürülmesinde öncüdür. İyi bir antrenman ayakkabısı seçerken iç taban ve iç destek en önemli faktördür. İç taban, rahatlık ve destek için anahtardır. Konfor ve destek için Skechers spor ayakkabılarında iç yapısında 5GEN veya Memory Foam yastıklama özelliği bulunur. Bunun yanı sıra sert ve yastıklı bir topuk, ağırlık çalışması sırasında şoku emmek ve ağırlık taşımak için harikadır. Orta tabanın da yoğun antrenmanlar için önemi fazladır. Özellikle çok destekleyici bir orta tabana sahip olan Skechers Cross Trainer'lar da kemer desteği ve şok emilimi sağlar.

Skechers dış veya üst yapısı, nefes alabilirlik için file ve sentetik üst malzemeler ile güvenli bir bağcık sistemi olacak şekilde tam oturmalı ve esnek olmalıdır. Pürüzsüz ve nemi emen iç astarlar, ayaklarınızı kuru tutar ve egzersiz sırasında sürtünmeyi önler. Yüksek yoğunluklu bir antrenman veya grup dersi sırasında kaymak ve düşmek tehlikeli sonuçlar doğurabilir. İyi bir Crossfit ayakkabısı, bir koşu ayakkabısından çok daha fazla her zaman mükemmel tutuş sunar. Skechers spor ayakkabılar antrenman ve koşular için mükemmel kalitede bir kullanım sunar. Bu kaliteye şahit olmak isterseniz Skechers spor ayakkabılarına göz atabilirsiniz.

Skechers Spor Ayakkabı Fiyatları

Skechers spor ayakkabıları, günlük yaşamın yoğunluğu ve hareketliliği içerisinde yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle dayanıklılık açısından mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda Skechers spor ayakkabıları evde temizlemek de kolaydır. Hepsiburada’da en sevdiğiniz Skechers ayakkabıları bulabilir en uygun Skechers spor ayakkabı fiyatlarıyla çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Skechers markası ayakkabıda rahat ve şık olma özelliklerini bir araya getirilmesiyle dünyada bu denli tanınır hale gelmiştir. Bu nedenle şık görünüşünüz için iyi hissetmenizden asla ödün vermeniz gerekmez. Spor ayakkabılardan sandaletlere, botlardan terliklere kadar Skechers, ailedeki herkes için her mevsime uygun konforu merkeze koyar. Skechers'ın sevdiğiniz stillerle en iyi şekilde kombinlenecek spor ayakkabılarını ve diğer favorilerinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Trend belirleyiciler için Skechers D'Lites spor ayakkabılarına göz atmalısınız. Pek çok farklı renkte olan bu spor ayakkabılar ile stil hangisi olursa olsun mükemmel bir görünüş elde edebilirsiniz. Kolay giyilebilir olması ve rahat tarzlar için slip-on ayakkabılar da her zaman doğru seçimdir. Skechers Bobs, slip-on ayakkabılar arasında en çok tercih edilen modeller arasındadır. En trend baskı stiliyle tarzınıza biraz daha farklılık katabilirsiniz. Tarzınızdan ödün vermeden aktif bir gün geçirmek istediğinizde Skechers spor ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Çocuklar için olan Skechers ayakkabıları, ışıklandırmalar, emojiler ve gösterişli özellikleri ile eğlenceli modellere sahip olduğu kadar farklılıklara da sahiptir. Tatlı minikler için Skechers spor ayakkabılara göz atıp en şirin stilleri de tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Skechers Spor Ayakkabı Fiyatları

1619 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Spor Terlik
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Outdoor-Trekking
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 37 / 1619 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?