"Sıcak kumlara ve kaygan zeminlere son" sloganıyla ünlenen Slipstop markası, 2014 yılından bu yana canlı renkleri, yumuşak özel kumaşı ve eşsiz desenleriyle tanınıyor. Ailenizin konforunu ve sağlığını bir arada düşünen Slipstop, artık yalnızca çocuklar için değil; yetişkinler için de yeni modeller üretiyor. Bu sayede anne, baba ve çocuklar, plajda ya da havuzda Slipstop güvencesiyle güneş, deniz ve kumun tadını çıkarıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen taban yapısı, kullanıcısına geniş bir kullanım özgürlüğü sunuyor.

Slipstop, pek çok özelliği ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

 • Özel taban yapısı, ıslak zeminlerde kuvvetli tutuş sağlıyor.
 • Kumda yürürken ısı geçişini engelleyen taban, ayak sağlığınızı koruyor.
 • Nefes alan ve çabuk kuruyan kumaşı, kullanıcısına büyük konfor sağlıyor.
 • Giyme, çıkarma kolaylığı sayesinde tüm yaş grupları tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Esnek ve hava alan özel kumaş tasarımıyla göz kamaştıran Slipstop; havuzda, denizde, plajda, evde, banyoda ve hatta spor salonlarında bile güvenle kullanılabiliyor. Geniş bir yaş grubunu gözeterek üretilen modeller, ayağınızın rahatlıkla hareket etmesini sağlarken, ağırlık yapmayan ergonomik yapısı sayesinde de çıplak ayakla yürürmüşçesine hareket özgürlüğü sunuyor.

Çorap gibi rahat giyilip çıkarılabilen Slipstop modelleri, özel taban formülü sayesinde ıslak zemin kullanımlarında çıplak ayağa nazaran kaymayı azaltmaya yardımcı oluyor. İnce tasarıma sahip oluşunun yardımıyla önü kapalı terliklerin ve hatta yüzme paletlerinin içine giyilebiliyor.

Bileklerinizi sararken sıkmayan ve cildinizi kaşındırmayan lastik bilekliği sayesinde ayağınıza kum, taş, diken ve benzeri küçük nesnelerin girmesini engelliyor. Kampta ya da sahil kenarında yürürken ısı transferini engelleyen Slipstop, yaz aylarında sıklıkla karşılaşılan küçük cisim batmalarının ve böcek ısırmalarının da önüne geçiyor.

Benzersiz tasarımlarıyla göz kamaştıran Slipstop modelleri, kullanım kolaylığı ile tüketicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Özel olarak tasarlanan kumaşı kirlendiği zaman ılık su ve beyaz sabun ile yıkandığı anda ilk günkü görünümüne kavuşuyor. Kir tutmayan dokuma sayesinde deterjan, çamaşır suyu ya da diğer kimyasallara başvurmadan ürünün temizliği zahmetsiz bir şekilde sağlanıyor. Havuzlarda kullanılan kimyasalların ve özellikle klorun ürün üzerinde olumsuz bir etki yaratmaması için her kullanımın sonunda ürününüzü temiz su ile yıkamanız ve temizlik esnasında sert kimyasallardan kaçınmanız tavsiye ediliyor.  Kuru temizleme ve ütü gerektirmeyen Slipstop, özel dokusu sayesinde gölgede bile çok hızlı bir şekilde kuruyor.

Çocuklu kullanıcılar için büyük kolaylık sunan, benzer marka ve modellerden ayrılan Slipstop, sadece yazın değil; havalar soğumaya başladığı zaman evde de kullanılabiliyor. Kolay taşınabilir hafif yapısı, misafirliğe gittiğiniz zaman yanınızda terlik taşıma derdinden de sizi kurtarıyor. Hava alan, esnek kumaşı, ayaklarınızı asla terletmiyor. Bu sayede hem çocuğunuz hem de ailenin geri kalan tüm bireyleri deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyor. Deniz kenarında rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen her yaş grubundaki kullanıcılarını düşünerek tasarımlarını yapan Slipstop markası, ürünlerini konfor ve kaliteyi harmanlayarak satışa sunuyor. Yeni yürümeye başlayan çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz bu ayakkabılar, taban malzemesinin ince oluşu sayesinde hem ağırlık yapmıyor hem de çocuğunuz yürürken yeri hissetmesini ve daha rahat adım atmasını sağlıyor. Hatta çocuklarınızın kendi başına yıkanırken bile kullanabileceği bu ayakkabılar, ıslak zeminlerde yaşanan istenmeyen kazaların önüne tamamen geçmeyi hedefliyor. Ortak alanlarda biriken bakteri ve mantar türevi enfeksiyonlara yakalanma riskini minimize eden Slipstop havuz ve deniz ayakkabıları, mayo kumaşını andıran yapısıyla güneşte solmuyor; canlılığını ve göz kamaştıran rengini uzun yıllar boyunca bozulmadan koruyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Slipstop

603 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Desen
 9. Kol Boyu
 10. Satıcı A-Z
 11. İndirimli Ürünler
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön