Slipstop

Sıcak yaz aylarının gelmesiyle tatil, deniz ve havuz sezonu da başlar. Çocuklar için en eğlenceli zamanlardan biri olan tatil dönemleri; güneş korumalı plaj giysileri, eğlenceli baskıları ve farklı modelleri ile mayolar, havlular, şapkalar ve daha pek çok plaj giysisi ve aksesuarı ile çok daha konforlu ve emniyetli hale gelir. Slipstop özgün tasarımlara sahip deniz kıyafeti ve aksesuarlarını içeren koleksiyonu ile ebeveynlere ve çocuklara hitap eder.

UV Korumalı Slipstop Ürünleri ile Deniz Keyfi

Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarında güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak gerekir. Son derece hassas bir cilde sahip çocuklar için çok daha dikkatli olmak bir zorunluluk haline gelir. Çocukların deniz ve plaj keyfini kesintiye uğratmamak için UV korumasına sahip deniz giysileri tercih edilebilir. Slipstop UV korumalı tişörtler ile çocuklar güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı güvende kalır. Kısa kollu olarak tasarlanan Slipstop tişörtler, kız ve erkek çocukların ilgi ve beğenilerine göre tasarlanır. Renk ve baskı seçenekleri çocukların zevkine hitap eder. Kız çocukları için dondurma ve çilek gibi yazı simgeleyen figürler ve unicorn, çiçek, kuş, kalp gibi favori desenler ile bezenir. Mavi rengin ağırlıklı olarak tercih edildiği erkek çocuk UV korumalı tişört modellerinde ise köpekbalığı, tekne, balık gibi marine figürler ile dinozor ve süper kahraman baskılarına yer verilir. Yuvarlak yaka kesimine sahip tişörtler esnek ve rahat kalıpları ile çocuklara konfor sunar.

Slipstop; plaj havlusu, şapka ve havlu panço gibi plaj ürünlerini de kullanıcıların beğenisine sunar. Nemi mükemmel bir şekilde emen ve çabucak kuruyan plaj havluları, ideal ölçüleri ile çocukları sarmalar. Beden ve baş havlusunu bir arada barındıran ve kullanışlı tasarımları ile öne çıkan Slipstop havlu pançolar kolayca giyilir. Kıyafeti andıran modelleri ile deniz kenarında oynanan oyunlar esnasında da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yaz mevsiminin olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de şapkalardır. Güneşin yakıcı etkisini en aza indirmeye yardımcı olan siperlikli şapkalar baş ve yüzü güneşe karşı korur. Ense koruma detayı bulunan şapkalar en hassas bölgelerin ideal bir şekilde korunmasına yardımcı olur. UV korumalı ürünler güneşin zararlı etkilerini en aza indirir.

Plajlara Renk Katan Slipstop Deniz Ayakkabısı Modelleri

Denizde, plajda ya da havuz kenarında yüzeyler çocuklar için tehlikeli olabilir. Güneş ışınları ile oldukça sıcak hale gelen kumsal; deniz dibinde bulunan taş, çakıl ve çeşitli deniz canlıları, havuz kenarında su ile meydana gelen kaygan yüzey çocukların sağlığı ve emniyeti açısından risk oluşturabilir. Slipstop deniz ayakkabısı çeşitleri ve erkek, kız çocuk terlikleri ile bu riskleri en aza indirmek mümkündür. Slipstop yorumlarına göre en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan deniz ayakkabıları, kaydırmaz tabanları ile kaygan zeminlerde emniyet sağlar. Taşlı, kumlu ve çıkıntılı yüzeylerde çocukların rahatça yürümelerine destek olur. Yaz mevsiminin en sıcak gün ve saatlerinde kumsalda yürümek imkansız hale gelebilir. Slipstop deniz ve havuz patiği ideal kalınlığa sahip tabanı ile yüzeyin sıcak etkisini hissettirmez. Hava geçiren ve çabucak kuruyan kumaşı terlemeye neden olmaz. Lastik kısmı ayak bileğini sıkmadan ideal bir şekilde kavrar. Kız ve erkek çocukların beğenilerine göre tasarlanan birbirinden şık ve sevimli deniz patikleri capcanlı renkleri ile yaz mevsiminin enerjik atmosferine uyum sağlar. Yalnızca denizde ya da kumsalda değil, farklı ortamlarda da kullanılması mümkündür. Kampta ya da ev ortamında da terlik amacıyla değerlendirilebilir.

Slipstop Kız Çocuk Mayoları ile Rengarenk Plajlar

Slipstop; rengarenk baskıları ve farklı çeşitleri ile pek çok kız çocuk bikini modellerini ürün yelpazesi içerisinde bulundurur. Tek parçadan oluşan mayoların yanı sıra alt ve üst parçadan oluşan bikiniler de kız çocuklarının severek tercih ettiği modeller arasında yer alır. İdeal kesimleri ve rengarenk tasarımları ile kız çocuk mayoları denizde ve havuzda rahatlık sunar. Esnek dokuya sahip kumaşları sayesinde çocuklar plaj oyunlarını konforlu bir şekilde oynar. Unicorn, çiçek, kalp, yıldız gibi figürlerle donatılan mayolar, lisanslı karakterlerle de süslenir. Kız çocuklarının en sevdiği çizgi film kahramanları denizde, havuzda, plajda onlara eşlik eder.

İki parçadan oluşması ile öne çıkan Slipstop bikiniler de kız çocukları tarafından tercih edilir. İp askılı, çapraz modelli, fırfırlı, püsküllü, volan detaylı, batik desenli ve farklı figürlerle donatılmış birbirinden farklı tasarımlara sahip kız çocuk bikiniler konforlu yapıları ile rahatlık sunarken şık tasarımları ile göz doldurur.

Konfor Sunan Slipstop Erkek Mayo Çeşitleri

Slipstop kullananların önerdiği ürünler arasında bulunan erkek mayo çeşitleri eğlenceli baskıları ve konforlu modelleri ile tercih sebebidir. Balık, köpek balığı, balina, tekne, çapa gibi marine figürlerin yanı sıra dinozor, araba, timsah gibi sevilen figürler ve çizgi film kahramanları ile bezenen mayolar çabuk kuruyan kumaşları ile sağlık sunar. Esnek bel bandı pratik giyim avantajı sağlar. Kordonlu modeller bel ayarlamasını isteğe göre yapmaya imkan tanır. UV korumalı şortlar çocukların sağlığını destekler. Mavi, yeşil, gri, sarı, lacivert gibi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı erkek çocuk mayo çeşitlerinde favori çizgi film karakterlerinin yer aldığı lisanslı modeller en beğenilen ürünler arasında yer alır.

Çocuk Mayo Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz mevsiminin en sık kullanılan giyim ürünleri arasında bulunan bikini ve mayolar, çocukların deniz ve havuz keyfini kesintisiz bir şekilde yaşamalarını sağlar. Onlar için en uygun ürünleri seçmek hem sağlık hem de konfor açısından önem taşır. Çocuk mayo satın alırken dikkat edilmesi gerekenler kısaca şöyle sıralanabilir:

  • Çocuklara mayo seçerken ilk kriter kumaş olmalıdır. Kaliteli kumaşlardan yapılan mayolar tercih edilmelidir. Esnek yapısı ile hareket özgürlüğü sunan, dayanıklı kumaşa sahip mayolar çocukları rahat ettirir.
  • Pratik bir şekilde giyilebilen mayolar rahatlık sunar. Mayo değişimlerini kolay hale getirir. Esnek bel bandına sahip şort mayolar hem konfor hem de pratik giyim avantajı sunar.
  • Mayo kumaşının çabuk kuruyan özellikte olması gerekir.
  • Güneş ışınlarının zararlı faktörlerine karşı emniyet sağlayan UV korumalı mayolar çocukların denizde sağlık ve güvenle vakit geçirmelerini sağlar.
  • Çocukların kilo ve beden özelliklerine dikkat edilerek uygun beden ölçülerine sahip mayolar tercih edilmelidir. Gereğinden fazla bol ya da dar ürünler rahatsızlık hissi verebilir, çocukların hareketlerini kısıtlayabilir.
  • Renkleri ve baskıları solmayan, güneş ışığının yakıcı etkisine ve deniz suyuna karşı dayanıklı ürünler uzun süreli kullanım vadeder.

Slipstop fiyat aralıkları nasıldır?

Slipstop fiyatları ürünlerin çeşidine, modeline, kumaşına ve tasarımına göre değişkenlik gösterebilir. Lisanslı ürünlerin fiyatları diğer modellere göre daha farklı olabilir.

Slipstop nerede satılır?

Slipstop ürünlerine koleksiyonların satışa sunulduğu mağazaların yanı sıra online satış mağazalarından da kolaylıkla ulaşılabilir.

Slipstop ne kadar ürün çeşitliliğine sahiptir?

Slipstop Türkiye olarak pek çok farklı tasarım kullanıcıların beğenisine sunulur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde birbirinden farklı modellere sahip kız/erkek çocuk mayo ve bikini, şapka, kaydırmaz havuz ayakkabısı, UV korumalı tişört, havlu panço, plaj havlusu gibi pek çok ürün yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...