Snowboard Aksesuarları

Kış sporlarına ilgi duyanlar arasında oldukça popüler olan snowboard, kar üzerinde özel ekipmanları ile yapılıyor. Özellikle hızlı ve serbest bir stile sahip olduğu için özellikle genç yaştan insanların ilgisini çeken spor, diğer kış sporlarında olduğu gibi kendine özgü ekipmanlar ve çeşitli aksesuarlar gerektiriyor. Snowboard ekipmanları arasında tahta gibi temel malzemelerin yanında güvenliği sağlamak için çeşitli aksesuarlar da bulunuyor. Özellikle kayarken düşme ve yaralanmalara karşı koruma sunan ürünler, snowboard aksesuarları arasında sporculara sunuluyor.

Snowboard aksesuarları arasında kemer, kask, dizlik veya kolluk gibi güvenliğe yönelik ekipmanları bulabileceğiniz gibi snowboard malzemelerini taşımanıza yardımcı olacak olan ekipmanlara da ulaşabilirsiniz. Kask çeşitleri arasında farklı tasarımlarda birbirinden farklı ürünlere erişebilir; güvenliğiniz için en uygun ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle renk ve tasarım açısından değişen kask çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kask modellerinde hafif tasarımı ile kayarken sizi rahatsız etmeyecek ya da ağırlığı ile size yük olmayacak hafif tasarımlı ürünler öne çıkıyor. Hafif tasarımı ile konforlu bir tasarım sunan ürünler, dayanıklı tasarımı ile de güvenli bir kullanım sunuyor. Darbelere karşı güvenli kullanımı ile düşme ve çarpmalara karşı başınızı koruyor. Dayanıklı yapısı ile güvenliğinizi sağlayan kasklar, baş çevresinde çene bölümüne doğru ayarlanabilir sıkma mekanizmaları ile takılıyor ve kayarken düşmüyor. Sıkma mekanizması ile istenildiği gibi ayarlanan kask çeşitlerinde ısı yalıtımı, kulak koruması, havalandırma gibi birçok özellik bulunuyor. Kafaya rahat bir şekilde oturan ve ayarlanabilir yapısı ile çenede bağlanan ürünler, ölçüleri ile de değişiyor. Genellikle S-M-L gibi farklı ölçülerde sunulan ürünleri 51 cm ile 61 cm arasında üç farklı ebatta bulabilirsiniz. Kask modelleri dışında snowboard yaparken kullanacağınız farklı aksesuar çeşitlerine erişebilirsiniz. Aksesuar modelleri arasında yer alan çanta çeşitleri ise snowboard tahtasını taşımak için üretilen ürünler oluyor. Çanta çeşitlerinde fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan ürünler, ekipmanları kolayca taşımanıza olanak veriyor.

Snowboard Aksesuarı Fiyatları

Snowboard aksesuarı fiyatları, ürün modeline ve çeşidine bağlı olarak değişiyor. Kask modellerinde fiyatları asıl belirleyen unsur, ürünlerin markaları oluyor. Çeşitli spor branşlarına yönelik birbirinden farklı ürünler üreterek adını duyuran markaların kask çeşitleri, fiyat açısından değişebiliyor. Daha uygun fiyatlı snowboard kask modelleri arasında ise farklı tasarımlar ve farklı dizaynlara sahip birçok ürünü bulmanız mümkün oluyor. Kask modellerinde fiyatları etkileyen diğer bir unsur ise ürünün kullanışlılığı oluyor. Daha işlevsel ve rahat bir kullanım sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Benzer özellikler taşıyan aynı markalara sahip ürünler ise aynı fiyat aralığında bulunuyor. Kask modellerinde farklı renklerde ürünleri de benzer fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Kask modelleri dışında snowboard aksesuarları arasında yer alan çantalar ise ürün modelleri ile paralel satılıyor. Taşıma çantalarında ayarlanabilir omuz askısı, kayağı korumak için desteklenmiş yan yüzeyleri bulunan ürünleri seçebilirsiniz. Özellikle dolgulu tasarıma sahip olan ve yan kısımları havalandırma için gözenekli olan ürünler ile snowboard'unuzu kolayca taşıyabilir ve kullanmadığınız süre içinde saklayabilirsiniz. Profesyonel kayakçıların kullanımına uygun tasarlanan çantaların ölçülerini de incelemeniz öneriliyor. Fiyat açısından benzer ürünlerden daha yüksek bütçelere hitap eden çantalar, kaliteli bir tasarıma sahip olduğu için de tercih edilebiliyor. Çanta modelleri arasında daha sade bir tasarımı olan ürünler de bulunuyor. Ekipmanlarınızı taşımak için yeterli olan ürünler, daha cazip fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Taşıma kolları ve çift fermuarlı tasarımı olan ürünleri rahatça kullanabilirsiniz. Marka olarak da farklılık gösteren ürünlerin kullanım amacınıza uygun olarak seçebilir; birbirinden farklı snowboard aksesuarlarına kolayca ulaşarak ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Snowboard Aksesuarları

33 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kış Sporları
Kış Sporları
Snowboard
Snowboard
Snowboard Aksesuarları
Snowboard Aksesuarları
Snowboard Kaskı
Snowboard Kaskı
Snowboard Çantası
Snowboard Çantası
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 33 / 33 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?