Snowboard Pantolonu

Soğuk havaların gelmesi ve kar yağışlarının yoğun olarak görülmeye başlamasıyla birlikte açık havada yapılabilecek aktivitelerden snowboard, soğuk kış aylarını hareketli ve eğlenceli geçirmek isteyen maceraperestler için en cazip uğraşların başında geliyor. Karla kaplanmış eşsiz doğa manzarasıyla bütünleşen snowboard tutkusunu kaliteli ve soğuğa dayanıklı snowboard pantolonu sahibi olarak en üst noktada yaşayabilirsiniz. Snowboard heyecanını doruklarda yaşamak için yapmanız gereken, doğru pantolon tercihi yapmak ve kendinizi muhteşem beyazlığın akışına bırakmak oluyor.

Herhangi bir sakatlanma durumu yaşamadan ve kış hastalıklarına yakalanmadan snowboard yapabilmek için doğru ekipman seçimi, önem taşıyor . Snowboard heyecanını sorunsuz yaşamak için doğru seçilmiş snowboard pantolonu, sizi uzun saatler boyunca soğuktan koruduğu gibi kumaşının havalandırma özelliğiyle aşırı terlemenizi de önlüyor ve kuru kalmanızı sağlıyor.

Snowboard Pantolonu Modelleri

Snowboarad, kış sporları arasında en heyecan verici, en tutkulu, kayak aktivitesini sıradanlıktan çıkartan bir uğraş olarak tanınıyor. Yüksek efor ve idmanlı olmayı gerektiren, sene boyunca karın yağmasını bekleyecek kadar da sevdalısı olunmasını ön gören bir spor olarak kendini gösteriyor. Böyle zorlu bir sporun da giyim malzemelerinin, ekipmanlarının üst seviyede güvenlik, soğuk ve yağıştan koruyucu özellikte olması gerekiyor.

Snowboard yapmaya yeni başlayanlar için tulum tarzı; ön ve arka tarafı kapalı, düşmelerde içine kar almayan modeller, soğuktan korumayı ve kuru kalmanızı sağlıyor. Pantolonun bel ayarlayıcı özelliği ile belinize göre ayarlama yapabildiğiniz gibi kemer kullanarak da sağlam bir şekilde belinize sabitleyebiliyorsunuz. Boyunuza ve kilonuza uygun yapacağınız snowboard pantolonu seçimi, kar üzerinde özgürlüğün keyfini çıkarmanıza; adrenalini yüksek saatler geçirmenize yardımcı oluyor.

Snowboardun en büyük özelliği, hareket özgürlüğü sunması ve adrenalin seviyesinin hep en üste noktada yaşanması oluyor. Snowboard pantolonunun da sınırsız hareket özgürlüğü sağlaması ve aynı zamanda soğuk ve yağıştan koruması gerekiyor. Snowboard pantolon modelleri, esnekliğe izin veren dikişleri, bel ayarlayıcı özellikleriyle heyecanı kesintisiz yaşamanıza imkan tanıyor.

Farklı stillerdeki snowboard sürüşlerine imkan tanıyan modeller, sporunuzu en az riskle güven içinde yapmanızı sağlıyor. Pantolonun snowboard montunuzla bir bütün oluşturmasını ve ısı yalıtımını sağlayan özel tasarlanmış arayüz, sizi dışarıdaki hava ne olursa olsun sıcak tutuyor. Pantolonun arka kısmına uygulanan özel dikim ekstra kumaş parça; düşme, kara oturma ve telesiyej kullanımı sırasında kuruluk sağlarken soğuktan da koruyor.

Snowboard Pantolonu Fiyatları

Snowboard heyecanını uzun süreler boyunca yaşamak için snowboard pantolonunun sizi gün içinde değişen hava koşullarına uygun olarak terlemeye karşı kuru tutması, rüzgarı ve karı geçirmemesi gerekiyor. Kaliteli bir snowboard pantolonu sahibi olduğunuzda hareketlerinizi kısıtlayacak ölçüde kat kat giyinmenize gerek kalmıyor. Termal içlik üzerine giyeceğiniz pantolon, gerekli olan ısı yalıtımını sağlayıp havalandırma özellikli kumaşı ile de teri vücuttan atıyor. Dikişlerin üzerine yapıştırılan bantlar sayesinde dikişlerin ömrü uzuyor ve pantolonu uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz. Snowboard pantolonu modelleri, slim-fit kesimleri sayesinde estetik görünüş olarak herhangi bir pantolondan çok farklı gözükmüyor. Zevkinize göre rengarenk seçenekleriyle ister montunuz ile isterseniz board'unuzla uyumlu seçimler yapabilirsiniz.

Snowboard, yüksek adrenalin ve heyecan içeren bir kış sporu olduğu için snowboard pantolonu, mont ve ekipmanlarının da aynı oranda yüksek kalitede olması gerekiyor. Snowboard pantolonu, normal bir kayak pantolonuna göre daha yüksek su ve rüzgar geçirmezlik oranına; dolayısıyla daha yüksek standartlara sahip bir üründür. Bu yüzden snowboard pantolonu fiyatları, normal kayak pantolonu fiyatlarının biraz üzerindedir. Snowboard pantolonları, dayanıklı polyester kumaşlardan üretildiği için uzun yıllar kullanıma uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Snowboard Pantolon Modelleri

256 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 256 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/60000202/80097010/1302130