Faaliyet gösterdiği her alanda kendine özgü teknolojileri ve tasarımları kullanan Japon teknoloji markası Sony, kulak içi kulaklık modelleriyle de beğeni topluyor. Tam kablosuz, boyun veya kulak askılı kablosuz ve kablolu modellere hayat veren marka, yüksek kaliteli ürünleriyle müzik ve multimedya içeriklerinin mükemmel şekilde işitilebilmesini sağlıyor. Evde ve yolculukta kullanılabilen ürünlerin yanı sıra aktif antrenmanlarda da değerlendirilebilecek modeller geliştiren Sony kulak içi kulaklık çeşitleriyle küçük büyük herkesin gereksinimlerine çözüm getiriyor.

Sony Kulak İçi Kulaklık Modelleri

Alternatif kulaklık silikonlarıyla güçlendirilen, 6 mm ve daha geniş neodimyum sürücülerle donatılan tam kablosuz Sony kulak içi kulaklık modelleri, ses sinyallerini Bluetooth 4.1 bağlantısıyla alıyor. 20 Hz ila 20000 Hz arası frekansları 44.1 KHz kalitesinde oluşturarak kullanıcılara sunan minimal tasarımlı kulaklıklar, tercih edilen modele göre dijital gürültü engelleme sistemiyle gelebiliyor. Dış seslerden izole olarak müzik dinleme sürecini yönetmek isteyenlerin beğenerek kullanabilecekleri ürünler, ihtiyaç halinde dış seslerin belirli oranda işitilebilmesine yardımcı oluyor. Smart Listening ve Ambient Sound modlarıyla zenginlik kazanan kulak içi kulaklıklar, ses kaynağından 10 metre uzaklıkta dahi sorunsuz olarak çalıştırılabiliyor. 50 gramın biraz üzerinde ağırlıklara sahip modeller, 2 saate yakın sürede şarj edilirken, 8 saat civarı bekleme süresi vadediyor. Farklı renk seçenekleri, konforlu kullanım olanakları ve daha pek çok ekstrayla öne çıkan tam kablosuz Sony kulak içi kulaklık çeşitleri, rahatlığa önem verenleri memnun ediyor.

Değişik kullanım senaryolarında rahatlıkla görev alabilen boyun ve kulak askılı kablosuz ürünler ise ses oluşturma noktasında daha farklı bir profil çiziyor. LDAC, DSEE HX, S-MASTER HX, Extra Bass gibi teknolojilerle donatılan kulaklıklar, dijital gürültü engelleme mekanizmalarıyla kesintisiz ve sorunsuz bir dinleme süreci yaratıyor. Ürünler, geniş hibrit sürücüleri sayesinde 3 Hz ila 40000 Hz arasındaki frekansları oluşturarak gerek bas ve mid gerekse tiz seslerin yoğun olduğu müzik parçalarının en iyi şekilde dinlenebilmesine zemin hazırlıyor. 1 metre civarındaki kabloları aracılığıyla keyifle değerlendirilebilen ürünler, NFC destekli Bluetooth üzerinden akıllı aygıtlarla ve bilgisayarlarla iletişim kurabiliyor. Üzerindeki kontrol tuşları aracılığıyla arama yanıtlama, ses yükseltip azaltma ve benzeri imkânları kullanıcılarla buluşturan modeller, arama sırasında titreşim yaparak kullanıcılarını bilgilendirebiliyor. IPX5 ve IPX7 sertifikalarıyla yoğun antrenmanlarda ortaya çıkan tere karşı dayanıklı olduğunu ispat eden Sony kulak içi kulaklıklar, çok sayıda renk seçeneği ve tasarım farklılığıyla hayranlık uyandırıyor. Teknoloji ve müzik tutkunlarının tercih edebilecekleri ürünler, 16 saate kadar dayanan bataryaları, kablolu kullanım seçenekleri ve 10 gramın altında kalabilen ağırlıklarıyla takdir kazanıyor.

Sony Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Sony kulak içi kulaklıklar arasında, 16 mm’ye ulaşan üç yönlü yeni nesil sürücülü modeller de bulunuyor. Müzik tutkunlarının ses kaynaklarındaki yüksek çözünürlüklü müzikleri eksiksiz duyabilmelerini mümkün kılan ürünler, hibrit sürücüleri sayesinde dengeli tiz, mid ve derin baslara imza atıyor. Özel tasarımlarından aldıkları destekle yüksek sesle müzik dinlerken karşılaşılabilecek bas bozulmalarını daha en başından engelleyen ve kusursuz sesler oluşturan modeller, estetik ve ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hafif olmalarıyla yolculuklar başta olmak üzere her yerde kolayca kullanılabilen kulaklıklar, akıllı telefonların yanında, bilgisayar ve benzeri ses kaynaklarıyla uyumlu çalışıyor. Mobil müzik keyfi için ideal olan ve 1 metreyi geçen kablo uzunluklarıyla sahiplerine büyük konfor sunan ürünler, seçilen modele göre birtakım ekstraları da beraberinde getirebiliyor.

Sony kulak içi kulaklık fiyatları, modellerin kabiliyetlerine göre çeşitlilik gösteriyor. Sony’nin geniş ürün gamı içerisine konumlandırdığı kulaklıklar, her bütçeden kullanıcının erişebileceği aralıklarda bulunuyor. Dayanıklı yapıları, şık görünümleri, farklı renk seçenekleri ve eşsiz ses kalitesiyle her müzikseverin edinebileceği kulaklıklar, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Kulak içi Kulaklık

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/sony