İçerisinde elektronik bir devre kartı bulunan ssd harddisk elektronik verilerin hızlı okunmasını ve yazmasını sağlar. Anlık yüksek okuma ve yazma hızlarına sahip olan ssd harddisk bilgisayardan en yüksek performansı almaya imkan tanır. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte sabit disklerin yerini alan ssd harddisk veri depolamaya yarar. 120 gb ssd harddisk yüksek depolama alanına sahiptir. 120 gb ssd disk kullanımı bilgisayarların hızını artırır. Ssd harddisk 120 gb en ucuz fiyatlara dahi bulunabilir olduğu için eski bilgisayarınızı ekonomik bir fiyata yenileyebilmenizi sağlar. 120 gb ssd fiyatları bütçe dostu olmasının yanı sıra düşük enerji tüketimi gerçekleştirir ve sessiz çalışır. Kullanım ömürleri oldukça uzundur. Ssd 120 gb fiyat performans ürünü olması ile önemli avantajlar sunar.

Ssd Harddisk 120 Gb Teknik Özellikleri

Bir bilgisayarın işlemcisi, ekran kartı ve ramı gibi pek çok özelliği bilgisayarın performansını etkileyen unsurlardır. Ancak bir bilgisayarda işletim sisteminin, uygulamaların ve oyunların çalıştırıldığı yer kullanılan depolama ünitesidir. Bu depolama ünitelerinin hızı bilgisayar performansını asıl etkileyen unsurudur. Bir depolama aygıtı olan ssd disk 120 gb yüksek depolama kapasitesi ve birçok teknik özelliği ile bilgisayarın performans kalitesini artırır. Ssd harddisk 120 gb teknik özelliklerinde bilgisayarda veri depolamaya olanak tanıması yer alır. Yüksek veri okuma ve yazma hızına sahip olduğu için bilgisayarın çalışma hızını artırır. Bilgisayarın dosya kopyalama sürelerini azaltır. Bilgisayar eski haline göre yaklaşık 10 kat daha yüksek bir performansla açılıp kapanır. Veri kaybı yaşama olasılığı düşüktür.

Ssd Harddisk 120 Gb Bağlantı Tipleri

120 gb ssd harddisk fiyatları oldukça ekonomiktir. Teknolojinin hızlı gelişimi ssd harddisk bağlantı tipleri farklılaştırır. Çeşitliliğin artışı ssd harddisk 120 gb fiyat değişikliğini beraberinde getirir. 2.5” Sata SSD, bilgisayarını hızlandırmak ya da bilgisayarındaki SSD’yi yenisi ile değiştirmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen SSD çeşididir. Oldukça hafif olan bu ürün tamamen sessiz çalışır ve ısınma sorunu yaşatmaz. 2.5” 120 gb ssd harddisk laptop ve bilgisayar girişlerine ssd aparatları yardımı ile takabilirsiniz. 120 gb ssd sata 3 ise sata ara yüzüne sahip üçüncü nesil sata birimidir. M.2 SATA AHCI SSD, sata veri yolunu kullanan ve bilgisayarında M.2 girişi olanların rahatlıkla kullanabileceği hızlı bir SSD çeşididir.

Ssd Harddisk 120 Gb Fiyatları

Ssd fiyatları 120 gb lık ürünlerde değişiklik gösterebilir. 120 gb ssd disk fiyatları oldukça uygundur. Laptop ssd fiyatları 120 gb ürünü hız performansı ve uzun ömürlü kullanımı ile kullanıcılarını memnun eder. Yüksek depolama kapasitesine sahip olan ssd fiyatları 120 gb kapasiteli ürünler için oldukça ekonomiktir. 120 gb ssd laptop harddisk fiyatları bağlantı tiplerine göre değişkenlik gösterebilir. 120 gb ssd fiyat laptop ve yeni nesil bilgisayarlarla uyum sağlayabilme durumuna göre değişikliğe uğrayabilir. Ssd depolama aygıtının yanında hafıza kartı satın alarak özel dosyalarınızı ayrı bir yerde güvenle saklayabilirsiniz. Ssd harddisk 120 gb masaüstü çeşitlerine Hepsiburada üzerinden kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SSD Ne İşe Yarar?

Ssd bilgisayarlarda veri depolamaya yarayan bir aygıttır. Bilgisayarların hızlandırılması için ssd diski takılması tavsiye edilir.

SSD Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Ssd satın almadan önce bilgisayarınızın hangi ssd diski için uyumlu olduğu kontrol edilebilir.

SSD Boyutları Nelerdir?

Genellikle hafif ve küçük boyuta sahip olan ssd boyutları değişkenlik gösterir. Sahip olduğunuz bilgisayarın ana kartı üzerindeki disk yuvasının genişliği ve uzunluğunun kontrol edilerek ona uygun disk alınması tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

120 GB SSD Harddisk Fiyatları

118 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 118 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/114814