Petlas güvencesi ile petlas fabrikalarında üretilen Starmaxx Lastik çeşitlerinin ürün skalasında binek araçlardan zirai iş makinelerine kadar pek çok farklı araç için üretilen modeller bulunuyor. Marka ISO 9001 Kalite Sistem Güvence sertifikasına sahip olmak ile birlikte AQAP-110 Endüstriyel Kalite sertifikasını da bulunduruyor. Dünya standartlarında bir üretim yapmakta olan Starmax dünya genelinde 100'ün üzerinde ülkeye de üretimlerini ihraç ediyor. Lastik pazarında dünya çapında bir marka olan Starmax Lastiklerinin geniş bir hizmet ağı bulunuyor.

Lastikte güvenliği ve emniyeti ön planda tutan marka üretimini de bu doğrultuda sürdüren marka uluslararası standartlarda üretim için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretimin her alanında bu teknolojiden yararlanıyor. Tasarımlarında her daim yenilikten ve gelişmeden yana olduğunu belli eden Starmax lastik firması sektörde lider olma iddiasını da sürdürüyor. 

Firma üretmiş olduğu her bir lastik için zorlu testler uyguluyor. Bu testlerde üretilen lastiklerin farklı hava koşullarındaki gücü ve dayanıklılığı ölçülüyor. Testler de istenen başarıyı gösterdikten sonra ürünler piyasaya kullanıcının beğenisine sunuluyor. Aksi halde kalitesinden emin olunmayan lastik çeşitleri için çalışmalara yeniden başlanıyor.

4 mevsim için en uygun fiyatlar ile kaliteli lastik arayışında olan her sürücünün dikkatini çeken Starmax'ta her yol tipi için ihtiyaç duyulan özelliklerde ürün bulunuyor. Özellikle kış aylarında ya da ıslak zeminde araç kullanmak biraz daha zordur. Fakat Starmaks ürünleri arasında yüksek manevra kabiliyeti bulunan ve yol tutuşu da bir o kadar güçlü olan lastikler ile her türlü hava koşulunda güvenli sürüş sağlamak mümkün oluyor. 

Özellikle kış lastiklerine bir kat daha önem veren marka sürücü güvenliğini misyon olarak belirliyor. Sağlam yol tutuşuna sahip olan kış lastiklerinde çevresel oluklar bulunuyor. Bu oluklar lastiklerdeki kar ve suyu hızlı bir biçimde tahliye ederek lastikten alınan verimliliğin sürekliliği korunuyor. Karlı havalarda özellikle buzlu zeminde fren emniyetini sağlamak için kış lastiklerinde özel sırt karışımı bulunuyor. Bu da sürücülerin güvenli bir biçimde yolculuk etmesini sağlıyor. 

Yaz lastiklerinde de kış lastiklerinde olduğu kadar emniyete önem veren firma özellikle çakıl ve toprak yolda direksiyon hakimiyetini korumaya yardımcı olan yol tutuşunda sürekliliği olan verimli üretim yapıyor.

Starmaxx Lastik Fiyatı

Tecrübeli mühendisler ile başarılı bir üretim yapan Starmax asimetrik ve V taban yapısına sahip olan lastik üretimleri ile kaliteli bir performans sunuyor. Bu kaliteyi ise ekonomik fiyat listeleri ile kullanıcıya sağlıyor. Kar amacından ziyade müşteri memnuniyeti ve emniyetini hedeflerinin başına koyan Starmaxx lastik fiyatı konusunda da el yakmayan bir performans sunuyor.

Starmaxx lastik fiyatlarında belirleyici olan jant çapı ve taban genişliği oluyor. Bunun yanı sıra aracın binek tipi de lastik fiyatlarını belirleyen bir diğer faktör olarak karşımıza çıkıyor. Jant capı 14 cm olan bir lastik ile 17 cm olan bir lastik arasında fiyat farkı olduğu gibi taban genişliği 225 mm olan bir lastik ile 185 mm olan bir lastik arasında da fiyat farkları görülüyor. Ayrıca 4x4 araçlar için tercih edilen lastikler ile binek araçlarda kullanılacak olan lastiklerin fiyatlarının da değişiklik göstermesi normal karşılanıyor. Tüm bunların dışında ise marka kaliteli ürün tasarımından hiçbir şekilde ödün vermiyor.

Markanın tasarladığı her üründe genel performans en üst seviyede bulunuyorken lastiklerin farklı yol şartlarına da kusursuz bir uyumu bulunuyor. Starmax lastik çeşitleri görsel olarak da farklı seçenekleri kullanıcıların zevkine sunuyor. Starmax lastik uygun fiyatlar ile güvenilir bir sürüş keyfi yaşatıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Starmaxx Lastik Fiyatları

Marka
16
17
15
14
18
13
19
12
17,5
19,5
20
22.5
55
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 389 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/starmaxx