Gelişen teknolojiler sayesinde ev dekorasyonuna yeni bir boyut getiren stropiyer ürünleri, poliüretan köpükten imal edilen, uygulaması son derece pratik ve estetik ürünler olarak ilgi çekiyor. Kartonpiyerin alternatifi olan stropiyer ürünlerin pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Yapı ve dekorasyon sektöründe hep daha şık ve kolay uygulanabilen, avantajlı, pratik çözümler aranırken, stropiyer ürünler tüm özellikleri ile bu arayışlara cevap veriyor.

Stropiyer ürünleri günümüzün modern dekorasyon anlayışı içerisinde şık, bakımlı, daima yeni görünümlü evler kurmak konusunda yardımcı bir rol oynuyor. Özel tekniklerle üretilen ve sağlıklı, hafif, dayanıklı, nitelikli bir ürün olan stropiyer, farklı modelleri sayesinde ev sahiplerine diledikleri ortamı oluşturma imkanı da veriyor. Hayal gücüne bağlı olarak stropiyer modelleri ile pek çok farklı tasarım, farklı görünüm ve desen elde edilebiliyor. Çeşit çeşit stropiyer modellerinin kullanıcı ve uygulayıcı açısından pek çok avantajı bulunuyor. Tavan kaplama ve dekorasyon ürünü olan stropiyer modelleri, iyi bir uygulama sonrasında tavanları adeta bir sanat eseri haline getiriyor. Öncelikle ustaların çok önemsediği kalıcılık konusunda stropiyer iyi bir sınav veriyor. Uzman eller tarafından uygulanan ve yapıştırılan stropiyer ürünleri tavan yüzeyinden asla ayrılmıyor ve düşmüyor. Hafif olmasından dolayı mükemmel bir şekilde tutunuyor. Stropiyer modelleri uygulamanın ardından deforme olmuyor ve bozulmuyor. Mekan içerisinde oluşan hava koşulları, sıcak, soğuk, rutubet, buhar, havalandırma esnasındaki rüzgar gibi etkenler ile kalorifer ve soba gibi ısınma gereçlerinin etkisi, stropiyer modellerine herhangi bir zarar vermiyor. Ayrıca yapısında su bulunmayan stropiyer ürünler zaman içerisinde renk değiştirmiyor ve sararmıyor. Böylece uygulandığı günkü gibi beyaz ev temiz görünümünü yıllarca aynı güzellikte muhafaza ediyor.

Stropiyer modelleri farklı mekanların hemen tüm bölüm ve odalarının tavanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Salon, oturma odası, yatak odası gibi kısımlarda mükemmel bir tavan görünümü sağladığı gibi banyo tavanlarında dahi şık ve temiz görünümü tamamlıyor. Strafor yapısından dolayı sudan, buhardan, nemden etkilenmeyen stropiyerler banyoların zevkli bir havaya bürünmesini sağlıyor. Stropiyer tavan kaplama ürünlerinin büyük bir avantajı da yanmaya karşı dayanıklı ve korunaklı olması. Zor alev alan bir ürün olan stropiyer güvenle kullanılabiliyor. Ustalar tarafından çok kısa sürede kolayca tavanlara uygulanan stropiyer ürünler, kolay yapışma özelliklerinden ötürü ev sahipleri tarafından bile uygulanabiliyor. Evi ile ilgilenmeye meraklı ve özenli ev sahipleri güvenli bir merdiven yardımıyla, stropiyerleri rahatlıkla dilediği odanın tavanına uygulayabiliyor. Alçı esaslı olmayan, temiz ve döküntüye sebebiyet vermeyen bir malzeme olmasından dolayı stropiyer uygulama esnasında etrafı kirletmiyor. Odayı boşaltmaya, eşyaları toplamaya ya da örtmeye dahi gerek kalmadan stropiyer döşeme işlemleri tamamlanabiliyor. Farklı desen ve motiflerle bezenen stropiyer modelleri, istenirse plastik ve su bazlı boyalarla boyanabiliyor. Hafif olmasından dolayı nakliyesi kolay gerçekleşen, tamamen sağlıklı olup zararlı madde içermeyen stropiyer ürünler, binanın ömrü kadar uzun bir süre boyunca kullanılabiliyor.

Stropiyer modelleri fiyatları ise klasik sistemdeki diğer ürünlere nispetle çok avantajlı ve uygun bir düzeyde bulunuyor. Tüm bir dairenin montajının dahi bir günde rahatlıkla tamamlanabildiği stropiyer ürünler, dekoratif özellikleri dolayısıyla mekanlara değer katıyor. Temiz, hijyenik, sağlıklı ve aynı zamanda estetik, asil bir görünüm kazandırıyor. Modeller uzun kullanım ömürleri sayesinde fiyat açısından ev sahiplerine daha fazla avantaj sağlıyor. Yıllar yılı tavanların aynı şık ve estetik görünümünü korumasına yardımcı oluyor. Siz de evinize yeni ve tertemiz bir görünüm kazandırmak için, stropiyer modellerini yakından inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Stropiyer

10 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN