ARA
Loading interface...
Loading interface...
Studiologic by Fatar
Studiologic SL88 Grand 88-Tuş Profesyonel MIDI Klavye Piano

Studiologic SL88 Grand 88-Tuş Profesyonel MIDI Klavye Piano

Studiologic by Fatar
%4 indirim 10.927,02 TL 10.489,94 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001362/405379

Studiologic SL88 Grand 88-Tuş Profesyonel MIDI Klavye Piano

"
 
Studiologic SL88 Grand
88-tuş Fildişi Hissiyatında Ahşap Hammer Action MIDI Klavye


Gerçek  yenilikçilik
Tuş yatakları üzerindeki 30 seneyi aşan deneyim yeni ve güçlü bir işletim sistemi ile birleşiyor. Donanım ve sanal enstrüman kontrolü için mükemmeldir. Müzisyenler ile birlikte çalışarak yaratılan kullanıcı ara yüzü sayesinde kolay gezinme ve kurulum sunarken kontrol anlamında oldukça derin seçenekler sunmaktadır. SL88 GRAND sisteminizin kalbi olmaya hazır. 
 
 

 
Mükemmel bir klavye
SL88 GRAND en iyi hammer action klavye yatağını ve fildişi hissiyatında ahşap tuşlardan oluşur ve size dengeli bir grand piyanonun hissiyatını verir. Mükemmel performans için her tuş 3 kontakt noktasına sahiptir. En düşük piyanodan en güçlü forteye kadar tuşlar performansınızın her nüansını yansıtabilir.  
 
 
 

 
Form performansı takip ediyor
Kompakt profili ile SL88 profesyonel kontrolör için oldukça taşınabilir bir klavyedir. Birinci sınıf hammer action / ahşap tuşlarına rağmen 21 kg.’den daha az bir ağırlığa sahiptir. Stüdyo ve sahne kullanımına hazır SL88 metal kasaya ve TP40 tuşları korumak için sentetik bir materyal ile kaplıdır.  
 
 
 

 
Enstrümanın tam ortasında bulunan TFT renkli ekranı 6 yönlü kontrol düğmesi ile entegre olarak çalışmaktadır. 4 bölümden oluşan menüye düğmeyi yönlendirip sonrasında basarak giriş yapabilirsiniz. Ekran yanında yer alan 3 adet tuş ise menüde nerede olursanız olun sizi ana menüye taşıyacak fonksiyonlar bulunmaktadır.
 
 


 
Gerçek zamanlı kontrol
SL88 3 adet X/Y düzlemde hareket edebilen çubuğa sahiptir. Sadece performans olarak değil seçilen sesin manüpilasyonunda da  kullanılmaktadır. 1. Çubuk X/Y düzleminde hareket edebilir ve tipik pitch ve modülasyon kontrolü sağlar. 2. Çubuk sadece X düzleminde hareket edebilen yaylı bir koldur. 3. Çubuk X/Y düzleminde tamamen serbesttir ve pan, geçişler ve parametre kontrolü için kullanılmaktadır. 
 
 

   
Manyetik ray sistemi
SL88’in arkasında yer alan manyetik ray sistemi sayesinde nota veya diz üstü bilgisayarınızı koyabileceğiniz bir stand yerleştirebilirsiniz.  
 
 

 
Heyecan verici kontrol ve dingin bir zihin
Yeni yazılım sayesinde sanal klavyenizi kurmak oldukça basit bir hale gelmiştir.  SL’in işletimi sisteminin aynısı olan yazılım sayesinde katmanlar üzerinde düzeltme ve yaratma işlemleri artık çok kolay. 
 
 


  
Dokunuşunuzu seçin
Yeni tuş dengesi fonksiyonu klavye yatağınızı detaylı bir şekilde modifiye etmenizi sağlar. Daha önce bu tür bir modifikasyon hiç var olmamıştı. Beyaz ve siyah tuşlarınızın çalma dengesini basit bir düğme ile ayarlayabilir, daha da detaya inerek her tuşu çalma durumunuza göre ayarlayabilirsiniz.
 
Özellikleri
Tuş sayısı: 88
Tip: Hammer Action TP/40 Wood, Ahşap tuşlar, Fildişi hissiyatı
Hızlanma Eğilimleri: 3 hızlanma eğilimi + programlanabilir değerler ile sabit eğilimler, 6 ayarlanabilir hızlanma eğilimi

Ekran
Tip: Renkli, grafik LCD - TFT
Çözünürlük: 320 x 240

Kullanıcı Arayüzü
Dönen düğme: 4 Navigasyon kontrolü, 1 Fonksiyon anahtarı, Giriş / Çıkış / Ana

Girişler
4 Pedal: 2 Anahtar + 1 Devamlı + 1 Multi

Bağlantılar
MIDI: Giriş + Çıkış 1 + Çıkış 2
USB: MIDI Giriş / Çıkış, USB'den Host'a

Güç Kaynağı
DC in: 9V
Adaptör: Giriş 100-240V / Çıkış 9V-1A

Boyut ve Ağırlık
Genişlik: 126 Cm
Derinlik: 31 Cm
Yükseklik: 11 Cm
Ağırlık: 20.8 Kg
"
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000HN8AB
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön