Su Isıtıcıları

Araç su ısıtıcıları, arabayla yapılan seyahatlerde, kampta ya da karavanda su ısıtma ihtiyacınızı pratik ve güvenli şekilde karşılamanızı sağlamaktadır. Uzun süren yolculuklarda kahve ve çay molası için sürekli duraklama yapmanıza ve bunun için fazladan bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Özellikle bebek, çocuk ve yaşlılarla birlikte yapılan seyahatlerde mama ve pratik yiyecekleri hazırlamak için gerek duyulan sıcak suyu sadece birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Aracın çakmak soketi sayesinde çalıştırılan seyahat tipi kettle modelleri, priz ihtiyacını ortadan kaldırarak esnek ve rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Her tip araçta kullanılabilen su ısıtıcıları, başta gezginler ve çocuklu aileler olmak üzere sık seyahat eden herkes için pratik yolculuk araçlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Kettle Tipi Araç Su Isıtıcıları

Araç içinde kullanım amacıyla tasarlanan su ısıtıcıları, kapasite, malzeme, kaynama süresi farklılıkları ve tasarım olarak birbirinden ayrılmaktadır. Kalabalık aileler ya da sıcak su kaynağına erişimin kısıtlı olduğu yerlerde kamp yapan kişiler tarafından çoğunlukla geniş hacimli kettle tarzı modeller tercih edilmektedir. Bu modeller tasarım olarak standart ısıtıcılara benzer görünümde olup 0,5 - 1 litre arası hacimlerde üretilmektedir.

Oto Aksesuar Ürünleri Kategorisi altında yer alan farklı markalara ait araç su ısıtıcıları, su kapasitesi, dış ve iç ünite materyali ve farklı fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan çok çeşitli model seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Seyahat tipi su ısıtıcıları, temelde aynı işlevi yerine getirmek üzere tasarlanmış olup paslanmaz çelik ve plastik olmak üzere iki farklı malzeme kullanılarak üretilmektedir. Sunduğu fayda açısından ürün tipine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin, paslanmaz çelikten üretilen su ısıtıcısı uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım sunarken; BPA içermeyen güvenli plastik modeller, hafiflik ve kolay taşıma imkânı sunuyor. Kettle tipi seyahat ısıtıcıları, gizli rezistans, otomatik kapama, manuel kapama, kablosuz kullanım, suyu sıcak tutma gibi farklı işlevsel donanımlara sahip olup kullanım alanınıza, beklentilerinize ve bütçenize yönelik seçim yapma olanağı sağlamaktadır.

Termos Tipi Araç Su Isıtıcıları

Mug ya da termos su ısıtıcıları, bireysel kullanıma yönelik tasarlanmış modeller olarak karşımıza çıkıyor. 12 V çakmak girişi yardımıyla çalışan mug ısıtıcı modelleri, içeceklerin ısıtılmasını ve sürekli sıcak tutulmasını sağlamak amacıyla üretiliyor. Termos şeklinde ısıtıcılar, kaynatma yapmıyor. Ev iş yeri arası uzak mesafe gitmek zorunda olanlar, gün içinde sık ve uzun süreli araç kullananlar tarafından özellikle kış aylarında sıklıkla tercih ediliyor.

Mug su ısıtıcıları, ergonomik sap tasarımı, içme konforu sunan kapak modeli, dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Aracın bardak tutucusuna yerleştirilebilen ürünler, kullanım kolaylığı sunmaktadır. Vakumlu ve açılır kapanır kapak tasarımları sayesinde dökülme riskini ortadan kaldırarak sürüş sırasında da güvenlidir.

Daldırma Tip Araç Su Isıtıcıları

Araç içi su ısıtıcıları içinde en pratik kullanım sunan model, daldırma tipi ısıtıcılar olup kolay taşınabilir ve saklanabilir ebatlarda üretilmektedir. 12 V veya 24 V güç kaynağına ihtiyaç duyan su ısıtıcıları, aracın çakmak soketine takılarak çalıştırılmaktadır. Gıda sınıfı paslanmaz çelik çubuklar, güvenli ve sağlam plastik sap tasarımı, mükemmel yalıtım etkisi, hızlı ısıtma ve uzun ömürlü kullanım sunan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bardağa ya da kaseye koyduğunuz su, çay, kahve, süt ve çorba gibi sıvıları, 5-10 dakika gibi bir sürede ısıtarak içilmeye hazır hale getirmektedir. Seyahatlerde, kamp ve piknik gibi açık hava etkinliklerinde sıcak içecek hazırlamaya yardımcı olan daldırma tipi ısıtıcı, kullanışlı ve uygun fiyatlı çözüm arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Su Isıtıcısı Fiyatları ve Modelleri

155 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 155 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?