1983 yılından bu yana çocukların sağlıklı ve konforlu büyümesi için çaba sarf eden Suavinex, günümüzde bebek ürünlerinde önde gelen firmalardan olma özelliğini taşıyor. İspanya menşeli marka, İspanya’da eczane ve bebek mağazalarında biberon ve emzik satışlarında liderler arasında yer alıyor. Üretilen ürünlerin kalitesi ve güvenliği, İspanya Çocuk Diş Hekimler Birliği tarafından onaylanıyor ve ürünler, Avrupa standartlarında üretiliyor. Suavinex, üretimini hijyen, güvenlik ve konforun yanı sıra, trendleri de gözeterek yaptığından yenilikçi, şık tarzını ispatlıyor. Biberon ve emziklerin yanı sıra diğer ürünlerle de hayatı bebeklere ve ebeveynlerine kolaylaştırmayı hedefliyor. Bebeklere, yetişkinlerin aksesuar zenginliği lüksünü yaşatıyor. Bu küçük lükslerle hem bebeklere hem de ebeveynlere keyifli anlar sağlıyor. Suavinex, sunduğu emziren anne ürünleri, hijyen sağlama ve banyo ürünleri gibi yardımcı unsurlarla da hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Suavinex Ürünleri

Suavinex ürünleri arasında öne çıkan kauçuk diş kaşıyıcıları, bebeklerde diş çıkartırken oluşan kaşınma hissinin giderilmesi için kullanılıyor. Dişini kaşıyan bebeğin huzursuzluğu azalıyor; diş etleri rahatlıyor. Soğutuculu diş kaşıyıcılar ise diş etlerindeki yanmayı azaltıyor. Bebeklerin; süt, meyve suyu, su gibi sıvıları içtiği cam biberon çeşitleri, anne memesini andıran silikon uçlarıyla bebekler tarafından tercih ediliyor. Biberonlar, üstlerindeki sevimli baskılarla estetik bir görüntü sunarken, cam yapılarıyla da hijyen sağlıyor. Isıya dirençli cam biberonlar, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmalarının yanı sıra hijyen amacıyla sıcak suda da kaynatılabiliyor. Doğal kauçuktan üretilen ortodontik kauçuk biberon başlıkları, bebekler tarafından yadırganmadan kullanılıyor. Doğal kauçuktan üretilen ortodontik emzikler ise tat ve koku içermiyor. Ortodontik ürünler; bebeklerin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı oluyor. Emzik zincirleri, emziklerine düşkün bebeklerin emziklerini kaybetmesini engelliyor. Kumaş emzik bantları ise emzikleri yumuşak kumaşla tutuyor ve zincirlere güzel bir alternatif sunuyor. Süngerli biberon temizleme fırçaları, biberonların el ile ulaşılamayan iç kısımlarını temizlemeye yardımcı oluyor. Banyo termometreleri, su sıcaklığını ölçerek bebeğinizin banyoda uygun sıcaklıktaki suyun içinde banyo yapmasına yardımcı oluyor. Emzik kutuları, bebek emziklerinin hijyenik bir ortamda muhafaza edilmesine olanak tanıyor; emzik kaybolmalarını azaltıyor. Renkli çıngıraklar ise hareketleri ve renkleriyle bebeklerin dikkatini çekerek eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Ürünler, Polipropilen malzemeden üretilen plastikten yapıldıklarına ve BPA içermediklerine işaret eden PP ibaresi taşıyor.

Suavinex Alışveriş

Suavinex alışveriş seçenekleri, sunulan çeşitler itibarıyla anne ve babaları da çocukları kadar mutlu ediyor. Alışverişleriniz sırasında bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız öneriliyor. Bebeğinizde diş çıkartma huzursuzluklarını gözlemlemeye başlayınca alacağınız kauçuk diş kaşıyıcıları ile hem bebeğinizi rahatlatırsınız hem de ona yardımcı olmanın verdiği huzuru hissedersiniz.

Ortodontik emzikler, ağız şekline uygunluk göstererek bebekleri sağlıklı diş ve ağız yapısına kavuşturuyor. Bebek alışverişlerinde ihtiyaçların yanı sıra hijyen, konfor, kullanışlılık, fonksiyonellik ve sağlıklı ürün kriterleri göz önünde tutulacak unsurların en başında geliyor. Bu kriterlerle yola çıkan Suavinex, ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçları olan ürünleri bulmalarını sağlıyor. Cam biberonlar, içlerindeki sıvıyı en doğal haliyle ve hijyenik şekilde muhafaza etmeleriyle rağbet görüyor. Yenilikçi tasarımlarıyla ortodontik damaklı emzikler, sevimli ve dikkat çeken desenlerle ergonomik biçimleri bir araya getiriyor. Böylelikle hem konforlu hem sağlıklı hem de estetik ürünler olarak tercih ediliyor. Alışverişlerinizde emziren anneler için de yardımcı ürünler bulabilirsiniz. Hava alan tasarımıyla tek kullanımlık göğüs pedleri, göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanmasını ve lekelenmesini önlüyor. Ultra ince ürünler; süper emici, hijyenik, antibakteriel ve yumuşak yapılarının yanı sıra iç çamaşırdan kaymasını engelleyen yapışkan bantlarıyla da son derece konforlu bir kullanım sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Suavinex

55 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler