Sunny Baby Bebek Arabası

1999 yılından bu yana bebek ve çocuklara günlük hayat içerisinde hareket kolaylığı sağlayan ürünler tasarlayan Sunny Baby ana kucağından bebek arabalarına, mama sandalyelerinden oto koltuklarına ve hatta oyun parklarına kadar pek çok kullanışlı ürün ile karşınıza çıkıyor. Yürüteçler, itmeli bisikletler ve lazımlık gibi farklı gereçlere de ürün gamında yer veren Sunny Baby markası özellikle bebeklerin taşınabilirliğini sağlayan bebek arabası ve puset gibi ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Sunny Baby Puset

Genel olarak yeni doğan bebeklerden 3 yaşındaki bebeklere kadar kullanılabilen Sunny Baby bebek arabası modelleri, maksimum 13 -15 kg'lık taşıma kapasitesine kadar kullanıcılarına konforlu bir hizmet sağlıyor. Ürünlerde bulunan birbirinden önemli fonksiyonel detaylar sayesinde hem anne - babaların işi kolaylaşıyor hem de bebekler oldukça konforlu bir şekilde aileleri ile birlikte yolculuk yapabiliyor.

Birçok modelde doğumdan itibaren kullanılabilme özelliğinin yanı sıra, farklı pozisyonlara uygun olarak ayarlanabilen sırt dayanağı, çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesi ve ayarlanabilir ayak dayanağı gibi işlevsel detaylar bulunuyor. Bunlara ek olarak alüminyum gövde üzerine kurulan ürünlerde kolay katlanabilme ve taşınabilme, taşıma ile birlikte kullanılabilme özelliklerinin beraberinde 360 derece dönebilen ve gerektiğinde kolaylıkla sabitlenebilen tekerlekler kullanılıyor. Üründen ürüne değişiklik gösteren ve taşıma kolaylığı sağlayan aparatlar sayesinde modellerin hem puset hem de bebek arabası olarak kullanımında çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Benzer şekilde yine üründen ürüne değişen taşıma sertifikaları da Sunny Baby bebek arabası ve pusetlerin kullanıcıya güven veren özelliklerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

Sunny Baby markalı bebek arabası modellerinde bebeğin eşyalarını taşımaya yönelik olarak tasarlanmış geniş bir alt sepet yer alıyor. Ayrıca güneşli havalarda dışarı çıkarılan bebeklerin hassas tenlerine güneşin zararlı ışınlarının ulaşmasını önlemek amacıyla, ürünlerin üst kısmında yer alan tentelerin üzerinde, ekstra güneşlik görevi gören materyaller kullanılıyor. Bazı ürünlerde ise benzer şekilde olumsuz hava koşullarından bebeklerin etkilenmemesi için yağmurluk işlevi gören detaylara yer veriliyor. Ürünlerinde özellikle taşıma anlamında 5 noktalı emniyet kemeri kullanan Sunny Baby puset çeşitlerinde bulunan alüminyum taşıma sapı üç farklı pozisyonda konumlandırılabiliyor. Tüm bu kolaylıklara ek olarak bazı ürünlerde tek elle kapanma, katlandığında otomatik kilitlenebilme gibi ekstra özellikler de yer alıyor.

Sunny Baby puset ve bebek arabası modelleri birbirinden farklı renk ve tasarımlarda kullanıcının beğenisine sunuluyor. Genel olarak unisex kullanıma uygun olarak tasarlanan modellerde tek çocuklar için üretilen ürünlerin yanı sıra ikiz bebekler için de birleşik ürün alternatifleri yer alıyor. Bu ürünlerde toplam taşıma kapasitesinin 2 x 15 şeklinde hesaplanarak yaklaşık 30 kg civarında olduğu belirtiliyor. Tekli modellerde kullanılan fonksiyonel detaylara mümkün olduğunca bu modellerde de yer veriliyor.

Bebeklerin konforlu bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasını sağlayan ürünleri ile sevilen marka Sunny Baby, bebek arabası ve puset ürünlerini belli başlıklarda sınıflandırarak kullanıcıya sunuyor. Seyahat sistem bebek arabası, bebek arabası, baston puset ve ikiz bebek arabası olmak üzere çeşitli gruplarda yer alan çok sayıda model markanın ürün gamında bulunuyor. Baston puset ismi verilen modeller 6. aydan itibaren kullanıma uygun olarak satışa sunuluyor. Birçok üründe kullanım yaşı 0 - 3 yaş olarak belirtilse de bazı modellerde bu aralık 0 - 4 yaş olarak karşınıza çıkıyor. Hem ailelerin severek tercih ettiği hem de bebeklerin rahata kavuştuğu Sunny Baby bebek arabası ve pusetleri ile her ortamda bebekler için ev konforunu yakalamak mümkün hale geliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sunny Baby Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

44 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sunny Baby Bebek Arabası Pusetleri
  2. Kraft Bebek Arabası Pusetleri
  3. Chicco Bebek Arabası Pusetleri
  4. Yoyko Bebek Arabası Pusetleri
  5. Fisher-Price Bebek Arabası Pusetleri
  6. BeSafe Bebek Arabası Pusetleri
  7. Pierre Cardin Bebek Arabası Pusetleri
  8. BabyHope Bebek Arabası Pusetleri
  9. Kanz Bebek Arabası Pusetleri
  10. Inglesina Bebek Arabası Pusetleri
  11. Mamas & Papas Bebek Arabası Pusetleri
  12. Britax Römer Bebek Arabası Pusetleri
  13. Maxi-Cosi Bebek Arabası Pusetleri
  14. Casual Bebek Arabası Pusetleri
  15. Elele Bebek Arabası Pusetleri
  16. WellGro Bebek Arabası Pusetleri
  17. Skip Hop Bebek Arabası Pusetleri
  18. Doona Bebek Arabası Pusetleri
  19. Playgro Bebek Arabası Pusetleri
  20. Tommybaby Bebek Arabası Pusetleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Yaş Grubu
 9. Kullanım Şekli
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Sunny Baby
DSACategoryId/2147483639/305668/sunnybaby
Başa dön