Çok yönlü ve sportif bir tasarıma sahip olan Suomy kask modelleri, yüksek aerodinamik katsayısı ve mükemmel dengeli yapılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımlarıyla da yoğun ilgi görüyor.

Yüksek Performanslı Suomy Kask Modelleri

Suomy kask çeşitleri, Tricarboco kabuk kullanılarak imal ediliyor. Bu kabuk kevlar, karbon ve cam elyafı gibi malzemenin aramid reçine ile bir araya getirilmesiyle oluşuyor. Özel olarak tasarlanan bu kasklar, yüksek performansının yanı sıra son derece dayanıklı oluşuyla da uzun süreli kullanım olanağı sunuyor. Suomy kaskta nefes alabilen özel kumaş teknolojisi kullanılıyor. D-Ring bağlantı sistemi de Suomy kask ile geliyor. Özellikle MotoGP yarışlarında da kullanılan bu çene bağlantı sistemi, herhangi bir kaza anında kaskın sürücüsünün başından çıkmasını engelliyor ve yüksek koruma sağlıyor. Bu bağlantı sistemi Double D olarak da adlandırılıyor. Suomy kaskın çene ve alın bölgesinde bulunan güçlü havalandırma kanalları ise sürücü için gerekli hava girişini sağlıyor. Kaskın arka kısmında yer alan hava çıkışları ise kask içindeki havanın yenilenmesine ve doğru hava sirkülasyona yardımcı oluyor. Bu sayede sürücü kaskın içinde uzun süre boyunca rahat edebiliyor. Suomy kasklar, fonksiyonelliğinin yanı sıra şık tasarım çizgileri ile de tercih edilen kask modelleri arasında yer alıyor.

Geniş Görüş Açısı Sunan Suomy Kasklar

ECE 22-05 ve DOT sertifikalarına sahip olan Suomy kasklar, sportif şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. Aynı zamanda zorlu yarışlarda ve rüzgar tünellerinde test edilerek geliştiriliyor. Birçok sürüş pozisyonunda da en iyi aerodinamik performansı sergiliyor. Üst düzey güvenlik sağlamak için üretilen Suomy model kasklar, sürücünün kafasını çok iyi şekilde sarıyor. Kafanızın aşağı ya da yukarı oynamıyor ve kask kafanızın etrafında dönmüyor. Birçok beden seçeneği sunan Suomy, kafanız için en ideal kaskı tasarlıyor. Her türlü sürüş sırasında konfor sağlayan Suomy, geniş görüş açısı ve net görüntü sunan vizör ile donatılıyor. Geniş güneş vizörü ve yüksek görüş sunan buhar camı ile her yerden en iyi görüş seviyesini yakalıyor. Hafif yapısıyla da kafanızda herhangi bir ağırlık yapmayan Suomy kask, yol boyunca keyifli sürüşün tadını çıkarmanızı sağlıyor. Suomy kasklar; Naked, Scooter, Commuter ve düşük hacimli Racing tarzı motosikletler gibi birçok kullanım için ideal olacak şekilde tasarlanıyor

Suomy ile Üst Düzey Güvenlik

Suomy kas modelleri, çıkartılabilir ve yıkanabilir iç pedler sayesinde kolay ve temiz bir kullanım sağlıyor. Ter emici malzemelerle üretilen bu pedler sürüş sırasında rahat etmenize yardımcı oluyor. Kaskın içerisinde oluşabilecek kirlenme ve yağlanma durumunda ise iç pedler rahatlıkla çıkarılabiliyor. İç pedlerin yanı sıra çene altı pedi ve burunluk da çıkarılarak temizlenebiliyor. Coolmax Active teknolojisi ve Hipoalerjik anti bakteriyel astarı ile donatılan Suomy, kaskta kötü koku oluşumunu önlüyor. Çene altın bulunan ped, yüksek hızlarda ve soğuk havalarda kaskın içine giren havayı dengeliyor. Burunluk ise serin havalarda nefes alma sırasında burundan çıkan sıcak havanın vizörde buğu oluşturmasını önlüyor. Böylece hem yüksek konfor hem de güvenlik sunuyor. Suomy kaskın gelişmiş buhar camı da serin ve soğuk havalarda vizörde oluşan buğulanma problemini ortadan kaldırıyor ve sürüş güvenliğini artırıyor. Sürüş sırasında mükemmel bir yol kontrolü sağlayan vizör sistemi ise hızla ve kolaylıkla değiştirilebiliyor. Entegre edilmiş güneş vizörü ise UV ışınlarına karşı son derece dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor. Güneş ışınları görüşünüzü azalttığı zaman rahatlıkla indirilebiliyor. Bu sayede ekstra bir güneş gözlüğüne ihtiyaç duyulmuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...