Swat akıllı kumanda modelleri televizyon, klima gibi cihazların kolay bir şekilde kullanılabilmesi için tüketicilere destek oluyor. Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken Swat kumandalar elde terleme oluşmasını önleyen malzemeleriyle yaz aylarında da verimli bir kullanım olanağı oluşturuyor. Büyük tuşlu tasarımlar sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Kumanda üzerinde yer alan tuşlardaki büyük puntolu yazı ve rakamlar aracılığıyla yaşlıların da Swat kumandalardan efektif bir şekilde yararlanması olanaklı hale geliyor. Düşük enerji tüketimleri sayesinde uzun süreli pil kullanımını mümkün kılıyor ve ekonomik bir kumanda markası olmayı başarıyor. 

Swat klima kumandaları farklı markalara sahip klimalarda kullanılabilir olan akıllı teknolojileri ile orijinal klima kumandasını kaybetmiş olan kullanıcılar için avantaj oluşturuyor. Uzak mesafelerden sinyal gönderebilen güçlü teknolojileri ile pratik ve konforlu bir şekilde klimaların kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Swat uydu kumandaları birçok uydu alıcısına uyumlu çeşitlere sahip olmasıyla orijinal kumandası artık çalışmaz hale gelmiş olan uyduların verimli bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor. Tasarım olarak da orijinal uydu kumandasına benzeyen Swat modelleri ile kanal arama ve kanal geçişi işlemleri kolay basılabilir tuş takımıyla saniyeler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Sinyal iletimini sağlayan uç kısımlarının gelişmiş teknolojisi daha geniş bir kullanım menzili elde etmeye yardımcı oluyor. Farklı boyutlara sahip olan tuşlar arasındaki şekil farklılıklarından hangi tuşun hangi işe yaradığı daha kolay ezberlenebiliyor ve kumandaya bakmadan da işlemler hayata geçirilebiliyor.

Swat akıllı kumanda modelleri, yeni teknoloji ürünü olan akıllı televizyonlarla uyumlu bir şekilde çalışan yedek kumandalara sahip. Orijinal kumandaların gördükleri tüm işlevleri yerine getirebilen Swat akıllı televizyon kumandaları şık duruşlarıyla da estetik bir güzellik oluşturuyor. Farklı uydu yayını platformları için özel olarak geliştirilen Swat kumandalarla televizyon izleme zevki katlanıyor. Kumandaların üzerinde yer alan renkler yardımıyla hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiği kolayca anlaşılabiliyor. Swat, stereo kablolar da üreterek televizyonların seslerinin hoparlör sistemleri yardımıyla yüksek desibel seviyesine ulaşmasına yardımcı oluyor. Pratik kullanım olanağı yaratan stereo kabloların kaliteli tasarımları sayesinde cızırtı ya da ses kesintisi gibi problemler ortadan kalkıyor.

USB aracılığıyla tabletlerini şarj edebilmek isteyen kullanıcıların bu ihtiyacına cevap veren Swat, uzun ömürlü şarjlara sahip tabletler kullanabilmeye yardım ediyor. TV üstü antenleri yardımıyla pratik bir şekilde uydu yayınlarını izleyebilmeye yardımcı olan Swat, televizyon izleme deneyimini kolaylaştıran yararlı ürün modelleriyle alıcılarının yüzünü güldürüyor. Swat splitter ürünleri yardımıyla internet ve telefon bağlantılarının birbirinden ayrılarak verimli bir şekilde çalışması sağlanıyor. Tüplü televizyon modelleri için uygun olan Swat uzaktan kumanda ürünleri, hem eski televizyonlarda hem de yeni nesil televizyonlarda uyumlu bir çalışma ortaya koyan çok sayıdaki çeşidiyle göz dolduruyor. 

Uydu bağlantılarını gerçekleştirmeyi kolaylaştıran Swat, konnektör ürünleriyle uydudan gelen kablonun televizyona uygun bir biçimde sorunsuzca bağlanabilmesini sağlayarak kesintisiz yayınlar izlemeye olanak tanıyor. İnce ekranlı olan LED ve plazma televizyon modellerinin duvarlara asılabilmesi için üretilen Swat askı aparatı yardımıyla ev içerisinde ekstra alan kazanılıyor. Güvenli bir şekilde televizyonları duvarlara monte edebilme imkanı oluşturan askılık aparatları sayesinde televizyonlar daha geniş bir açıdan izlenebiliyor. Swat, audio ve scart girişlerinin işlevsel bir şekilde kullanılabilmesi için ürettiği dönüştürücüler yardımıyla uydu ile televizyon arasında verimli bir bağ kurmayı mümkün kılıyor. Swat'ın küçük boyutlu televizyonlara uyum sağlayan küçük ebatlara sahip kumandalarının yanı sıra çok sayıda özelliğe sahip yeni nesil televizyonlar için uygun olan uzun kumandaları tüketiciler için konforlu bir seyir deneyimini destekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Swat

646 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Satıcı A-Z
 6. İndirimli Ürünler
 7. Sepette Kampanyalı Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Başa dön