Targus Tablet Kılıfları

Bilgisayarların kocaman oda büyüklüğünden çantanıza sığacak kadar küçüleceği ve bir karton kadar inceleceği kimin aklına gelirdi? Bugünün teknolojisi sayesinde, yeni nesil ergonomik ürünler ile bütün dünyaya ufak bir dokunuşla yakın olmak mümkündür.

1990’lı yıllarda notebook denilen dizüstü bilgisayarlar, daha çok ufalmaya ve incelmeye başladı. Bunların da adına tablet denildi. 2010 yılında başlayan trendle de tabletler, artık her an elinizin altında, çantanızda, kılıflarının içinde, sizinle her yere gelen can yoldaşlarınız olmaya başladılar.

Tabletinizin markası ne olursa olsun, onu ilk olarak temsil eden ve gösteren materyal, kılıfıdır. İşte bu yüzden tablet kılıfının görünüşü, rengi, özellikleri ve kullanılan malzemeleri, seçiminiz sırasında önemli yer kaplar. Kaliteli malzemeden yapılmış bir kılıf, tabletinizin kullanım ömrünü uzatırken, kılıfın iç ve dış yapısının özellikleri de kullanım kolaylığı sağlaması açısından oldukça önemli bir unsurdur.

Targus Tablet Kılıfı

Targus şirketi 30 sene önce notebook kılıfı ile başladığı üretimine, tablet kılıflarını da ekleyerek büyümeye devam etmiştir. Targus, ABD merkezli ve 45 ülkede aksesuar üretimi ve satışı gerçekleştiren bir şirkettir. Sırt çantaları, evrak çantaları, dizüstü bilgisayar kılıfları, tablet kılıfları ve çantaları üretir. Ayrıca bilgisayarlar için çevre birimleri ve optik disk depolama ürünlerinin yanı sıra, bu ürünler için aksesuar üretimi de gerçekleştirir.

Tabletlerin önlemez yükselişi ile birlikte şirket, üç ana kategoride Apple iPad, Samsung tabletler ve diğer markalı tabletler için universal kılıf üretimi yapmaya başlamıştır. Apple iPadleriniz için beş ana kategoride üretim yapan şirket, Samsung tabletler için ise yine ürün gamına ve özelliklerine uygun biçimde beş ana kategoride üretim yapmaya devam ediyor. Universal kılıf kategorisini de ekran boyutuna göre ikiye ayırmıştır. Ayrıca Microsoft Surface için de tablet kılıfı üreten Targus; universal kılıfları iki ana kategori şeklinde, 7-8 inçlik tabletler ve 9-10 inçlik tablet kılıfları olarak ayırmıştır.

Kılıflar, kullanılan malzeme kalitesi, özellikleri, renkleri ve kullanışlılığı ile müşteri memnuniyetini ileri derecede tatmin eder. Döner kapak tasarımı, kılıflara dinamik bir hareketlilik ve tableti kullanış kolaylığı sağlar. Renk kartelleri genel anlamda pastel renkleri üzerine yoğunlaşır. Canlı ve göze hoş gelen renklerin dışında, asil ve business görünüşü temsil eden renkler de kullanılmıştır. Ürünler dış görüntüsünün haricinde, tabletinizi darbelerden koruyacak olan iç yapısı sayesinde, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanışı sizlere sunar. Ergonomik olarak tasarlanan kılıflar, çizilmeyi önleyen iç yapısı sayesinde tabletinizin ömrünü uzun süre korur.

Targus tablet kılıfları, özellikleri arasında bulunan uyku modu sayesinde enerji tasarrufunuza yardımcı olur. Ayrıca tabletinizin pilinin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Tabletinizin bütün fonksiyon tuşlarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan tasarımları sayesinde, acil olarak bir işinizi halletmeniz gerektiğinde kılıf dövüşlerine hiç gerek kalmadan tabletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece size hem zaman kazandırır, hem de ruh sağlığınızı korur. Kılıf modelleri, ses düğmeleri, şarj girişi, kulaklık bağlantısı ve kamera gibi özelliklere tabletleri kılıftan çıkartmadan kolaylıkla ulaşmanıza imkan verir. Böylece pratik ve şık bir kullanım yaratır.

Bu kılıflar sayesinde ürünlerinizi yatay veya dik konuma getirebilir ve ihtiyacınız olan her yerde ekranın karşınızda duruşu sayesinde, konforun tadını çıkarabilirsiniz. Pembe, mavi, bordo gibi renkler ile tabletlerinizin rengine uyumlu kılıflar seçebilir ve böylece hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Targus ürünleri, verimliliği, erişilebilirliği ve güvenliği artırır. Tabletlerinizi darbelere ve çizilmelere karşı korur. Ürünler uyumu ve kullanım rahatlığı ile ofiste veya ofis dışında da sizlere hareket özgürlük sağlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Targus Tablet Kılıf Fiyatları

.
11 inç
10,2 inç
10,1 inç
10 inç
12,9 inç
7,9 inç
8 inç
9,7 inç
.
Kılıf Tipi
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60000818/targus