40 yılı aşkın süredir yapı malzemeleri sektöründe hizmet sunan Tema markasının günümüze kadar gelişerek geldiği görülüyor. Bu süreçte banyo aksesuarlarının yanı sıra klozet kapakları, ıslak hacim ürünleri ve paslanmaz grubu gibi çok farklı ürün gruplarında ticari faaliyetlerini sürdüren Tema markası, günümüzün en iyi teknolojilerini kullanmayı sürdürüyor.

Türkiye’deki tüm coğrafi bölgelere hizmet sunan firmanın pazara sunduğu ürünlerin, firmanın sektördeki yerini sağlamlaştırması sayesinde her kullanıcıya hitap ettiği anlaşılıyor. Buna ek olarak, yaygın satıcı ve servis ağı ile birlikte üretim kapasitesini artıran markanın müşteri odaklı yapısı da dikkat çekiyor. Bu nedenlerden ötürü pazarda rekabetçi fiyat avantajını kullanarak büyümeye devam eden firmanın birbirinden farklı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

2013 yılında tekrar yapılanma sürecine giden Tema markası, çalışmalarına bir grup olarak devam ediyor. Yurt içi pazarda hizmet sunmaya devam ederken aynı zamanda yurt dışı pazarlarına da açılan Tema markası, banyolarda kullanılması gereken tüm ürün gruplarını kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Rezervuar iç takımlarında su tasarruflu ürünleri kapsamlı olarak müşterilerine aktaran Tema, yeterli kapasitede ve profesyonel ekibiyle ürün pörtföyünü genişletmeye devam ediyor. 30 bin metrekarelik üretim alanında çalışmalarına devam eden firma, pazara sunum sürecinde de sorunsuz olarak ilerliyor. Bu bakımdan plastik rezervuar satışında Türkiye’nin lider firmaları arasında yerini almayı başarıyor.

Firmanın sloganı olan ‘Tema Banyoyu Tamamlar’ anlayışıyla çalışmalarına devam eden markanın müşteri kitlesi bir hayli fazladır. Bununla beraber satış ve pazarlama konusunda da kendini kapsamlı bir şekilde ülke pazarına sunan Tema, paydaşlarının mutluluğunu sağlamayı sürdürüyor.

Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ve her geçen gün daha iyiyi hedefleyerek pek çok kullanıcının ilk tercihi olan Tema ürünleri, iç pazarda lider Türk firması olma amacıyla üretiliyor. Firmanın, tüm coğrafi bölgelerini kapsayan 15 bölge satış yöneticiliği programı sayesinde çok daha büyük kitlelere ulaştığı görülüyor. Zaten firmanın bu kadar kaliteli ve tercih edilebilir olmasının altında yatan ana sebep de bu oluyor.

Başlangıçta Akkurt markası bünyesinde ticari faaliyetlerine başlamış olan Tema, daha sonra 7 üretim şirketini bünyesine katarak yoluna devam ediyor. Buradan da anlaşılacağı üzere kısa sürede amacına ulaşan marka, gelişimini hızla sürdürüyor ve hedeflerini daha geniş coğrafyalara yayma doğrultusunda çalışıyor.

Kaliteden ödün vermeden sektördeki 40 yılı aşkın deneyiminin tamamını müşterileriyle paylaşan Tema markası, bu anlamda sevkiyat hızı ve stok gücü bakımından da başarılıdır. Firmaya verilen siparişlerin sorunsuz ve kısa sürede yerine ulaştırılması, müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Markanın müşteri kitlesi, bedensel engelli grubunu da kapsamaktadır. Bu anlamda plastik rezervuar satışları, her kesime hitap edip pratik olarak kullanılabiliyor. Türkiye’deki ilk rezervuar iç takım standart onay belgesine sahip olmasıyla beraber markanın pazarda bu kadar güçlenmiş olmasının bazı özel nedenleri de bulunuyor. Yüksek üretim teknolojilerini kullanması, "kalite denetlenmez üretilir" anlayışı ve tamamen müşteri odaklı yapısı sayesinde her geçen gün gücünü artırabiliyor. Sektördeki geniş ürün yelpazesine bakacak olursak, klozet takım ve kapakları, gömme rezervuar, duş setleri ve tüm banyo aksesuarları ile beraber üretim süreci devam ediyor.

Pazara sunulan ürün gruplarında tamamen kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tema markasından ihtiyacınız olan tüm banyo ekipmanlarını rahatlıkla tercih edebilir ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Garanti süresi 24 ay olan Tema marka ürünlerin bakımlı bir şekilde kullanılması, daha uzun vadeli olarak işlevlerini korumasını sağlıyor. Ayrıca, marka bünyesinde satışına devam edilen ürünlerin paslanmaz çelikten üretilmesi sayesinde çok daha uzun vadede kullanılabileceği biliniyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tema

1481 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler