Tetra dünyanın akvaryum, gölet ve balık ürünleri ile tanınan en büyük markalarından biridir. Pet shop ürünleri üreten firma, balık yemlerinden dekorasyon ürünlerine, teknik malzemelerden akvaryum bakım kitlerine kadar onlarca farklı çeşit sunar. Balık ve kaplumbağa gibi su canlıları besleyenlerin yakından tanıdığı firma, 1950 yılına dayanan sektörel tecrübesi ile güven verir. Amerika'da doğan ve bugün dünyanın birçok ülkesinde akvaryum denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Tetra, premium kalitedeki ürünleri ile bilinir. Akvaryum hobisine yeni başlayanlar için temel ürünler, profesyonel akvaryum meraklıları hatta gölet sahipleri için uzman skalada ürünler bulundurur. 

Tetra Ürünlerinin Avantajları 

  • Deneyimli bir markanın ürünleri olan çeşitler, kalite standartlarına sahiptir. Her Tetra paketinde aynı kaliteyi deneyimlemeniz vadedilir. 
  • Tetra hem balıkların, kaplumbağaların hem de insanların yaşam alanlarında maksimum konfor edinmesini sağlamak için çalışır. 
  • Tetra ürünleri arasında hayvanların cinslerine, kullanıcıların beklentilerine göre birçok farklı çeşit yer alır. Tüketiciler ihtiyaçlarına en uygun ürünü geniş ürün yelpazesi içinden seçebilir. 
  • Balıkların dengeli beslenmesi için özel mamalar, hijyenik koşullarda yaşamaları için akvaryum temizleyiciler, teknik gereksinimleri karşılayan çeşit çeşit akvaryum aksesuarı, estetik görünüm sağlayan dekoratif malzemeler Tetra çatısı altında bir arada incelenerek seçilebilir. 
  • Tetra akvaryum hobisinde uzmanlaşan ve yeni başlayanlara özel ürünler geliştirir. Akvaryum alacaklara özel tam teşekküllü setler ürünler arasında görülebilir, akvaryum isteyenlere eksiksiz birer hediye paketi oluşturabilir. 

Tetra Ürün Çeşitleri 

Tetra, balık, kaplumbağa gibi akvaryum ve teraryum canlıları için yiyecek, vitamin ve atıştırmalık üretir. Ürünler arasında mamalar, vitaminler, atıştırmalık çubuklar, krakerler görülebilir. Farklı et ürünleri ve doğal yemler içeren ürünlerin yanında yeni akvaryum için bakteri önleyiciler, suyu ideal duruma getirecek ek ürünler, pH düzenleyici ve bitki besinleri yer alır. Tüm ürünlerin kalitesi tescilli ve üretimi kalite standartlarını karşılar düzeydedir. Teknik ürünler içinde akvaryum temizleyiciler, su ısıtıcı, hava temizleyici, balık ağı, iç ve dış filtreler, arıtma sistemleri bulunur. Bir akvaryum sahibi, edinmesi gereken tüm teknik gereçleri Tetra güvencesi ile satın alabilir. Ürün çeşitlerinin bir diğer kolunda ise dekoratif malzemeler bulunur. Akvaryum setleri, büyük, orta ve küçük boy alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Akvaryum stantları, LED ışıklandırmaları, kayalık dekoratif ürünler, çeşit çeşit doğal görünümlü akvaryum bitkileri Tetra çatısı altında yer alır. Marka, tüm ürünlerini tek bir set halinde sunan paketlere de sahiptir. Direkt kuruluma hazır, eksiksiz Tetra akvaryum setleri de ürünler arasında bulunabilir. 

Akvaryum Seçerken Dikkat 

  • Tetra ürünleri, bol seçenek sunarken bir yandan da tüketicilerin seçimlerine rehberlik eder. Her ürünü satın almadan önce boyutlarına, ürünün kullanım detaylarına dair bilgileri sayfasında bulabilir, fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. 
  • Bir akvaryum alırken neye sahip olmanız gerektiği konusunda araştırmalar yapabilir, veterinerlere, akvaryum sahiplerine danışabilirsiniz. 
  • Daha önce bir balık yetiştirme tecrübeniz yoksa, küçük bir akvaryum seçebilir yavaş yavaş daha karmaşık ve büyük modellere geçebilirsiniz. 
  • Akvaryum seçerken evde nereye koyacağınız, ne kadar sürede bir temizlik gerektirdiğini, hangi balıkların hangileri ile beraber yaşayabileceğini düşünmelisiniz. Balıkların hamilelik ve yavrulama süreçleri için cinslerine göre özel aparatlar gerektirdiğini bilerek akvaryumu geliştirme süreçlerinde yeni aksesuarlar almalısınız. 
  • Akvaryumun içine koyacağınız malzemeleri seçerken boyutu göz önünde bulundurmalısınız. Çok kalabalık bir akvaryumun balıklar için de sağlıklı olmadığını bilerek seçimlerinizi yapmalısınız. 

Siz de evlerinizi dekoratif akvaryumlarla ve sevimli balıklarla süslemek veya bahçenizi özen göletlerle donatmak için Tetra markasının ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza renk, hayvanlarınızın yaşamlarına sağlık katacak kaliteli yüzlerce üründen dilediğinizi kolaylıkla seçebilir, hemen sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...