Marissa Shipman, göz alıcı görünmek ve kendine bakmak için sadece birkaç pratik ürüne ihtiyaç duyduğunu fark etmesinin ardından 2004 yılında The Balm'ı kurdu. Ona göre; eğer kendi sadece birkaç ürüne ihtiyaç duyuyorsa, diğer kadınlar da duyuyor olmalıydı. Kozmetik meraklılarını şımartmaya karar veren Marissa Shipman, vakit kaybetmeden Amazon'dan makyaj yapma ve bir kozmetik markası yaratmak için nereden başlayacağı hakkında bilgi veren 11 adet kitap sipariş ederek kolları sıvadı. Kendine bir bütçe oluşturdu, bir kimyager işe aldı ve bir web sitesi tasarladı. Yaşlanma karşıtı bileşenler, üç aşamalı pigmentler, büyüleyici kokular ve bir kozmetik ürününde olmasını hayal ettiği her şeyi bir araya getirdi ve markasını yarattı.

The Balm, bir kozmetik tutkununun "beş dakikada güzellik" felsefesiyle kurduğu bir güzellik markası olma özelliği taşıyor. Kadınların daha güzel olmaları için ihtiyaç ve isteklerine cevap veren marka, yoğun renkleri ve muhteşem formülleriyle ön plana çıkıyor. Kullanıcıların kusursuz görünmeleri için pratik çözümler sunuyor ve ciltlerindeki kusurları pratik bir şekilde düzeltiyor. Renk çeşitliliği, yüksek kalıcılığı ve kolay uygulanırlığı sebebiyle kadınların hayal güçlerini serbest bırakmalarına yardımcı oluyor, harika görünmeleri ve hissetmeleri için ihtiyaç duydukları ilhamı sunuyor.

Kaliteli bileşenlerle hazırlanan The Balm ürünleri, vintage konseptin hakim olduğu benzersiz ambalajlarıyla tüketicilere ulaştırılıyor. Güzellik tarihine damga vuran pin up kızları ile süslenen ambalajlar, ürünlerin kullanımını çok daha keyifli hale getiriyor. Ambalajlar, sadece renkli çizimleriyle dikkat çekmiyor, içlerindeki ürünü uygulamayı kolaylaştırıcı detayları sayesinde de çok seviliyor. Albenili isimlere sahip ürünler, daha kolay uygulanabilmeleri için fırça, aplikatör ya da ayna gibi farklı aksesuarlarla birlikte sunuluyor.

The Balm kozmetik ürünleri, paraben ve benzeri zararlı bileşenleri içermiyor ve hayvanlar üstünde korkunç deneyler yapılmadan üretiliyor. Kadınların güzelleşirken ihtiyaç duydukları özelliklere sahip olacak şekilde formüle ediliyor. Ciltte yer alan kusurları düzeltici etkide bulunuyor, kusurları nazikçe örtüyor ya da çarpıcı renklerle büyüleyici makyajlar yapılmasına izin veriyor.

The Balm, eksiksiz bir makyaj için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri koleksiyonunda bulunduruyor. Muhteşem görünen dudaklar için farklı özelliklerde rujlar, parlatıcılar, bakım kremleri, kalemler ve uygulama kitleri bulunuyor. Büyüleyici ten makyajı için fondötenden bronzer'a kadar ihtiyaç duyabileceğini her şeyi barındıran koleksiyon, doğal bir bitiş sağlayan kapatıcı, hoş bir bitiş sağlayan pudra ve makyaja pırıltı katan aydınlatıcılarıyla çok seviliyor. Makyajı ısıtmayı sağlayan allık çeşitleri, ağır ten makyajlarından hoşlanmayanlar için güneş koruyucusu içeren renkli nemlendirici kremler ve makyajın kalıcılığını arttıran primer çeşitleri, koleksiyonda yerini alıyor. 

Etkileyici bakışlar için The Balm koleksiyonu içinde pek çok ürün yer alıyor. Yoğun pigmentli far çeşitleri, hafif ve doğal makyajlardan dikkat çekici konsept makyajlarına kadar tercih edilebiliyor. Pratik uygulamaya sahip kalem far çeşitleri, geniş renk alternatifiyle dikkat çeken far paletleri ve muhteşem renkleriyle tekli farlar, kusursuz bakışlara sahi olmanıza yardımcı oluyor. Kolay sürülebilen eyeliner ve göz kalemleri, arzu ettiğiniz etkiyi oluşturmanızı sağlıyor. Kusursuz kaşlara sahip olmanız için kaş pudra ve kalemleri, kirpiklerinizi ön plana çıkarabilmeniz için maskara çeşitleri ve ürünleri uygulayabilmeniz için şirin detaylara sahip fırça çeşitleri koleksiyonda yer alıyor. 

The Balm, far paletlerinin yanı sıra çok amaçlı kullanıma hitap eden paletleriyle de dikkat çekiyor. Allık, aydınlatıcı, kapatıcı, ruj, far ve göz kalemi gibi detayların yer aldığı çok amaçlı paketler, çantada rahatlıkla taşınıyor. Ayrı ayrı ürün almaktan ziyade birbirine uyumlu renkte ürünleri barındıran pratik bir palet isteyenler için vazgeçilmez bir ürün oluyor. 

Kalıcılığı, etkisi ve kalitesiyle dikkat çeken The Balm ürünleri, sunduklarıyla kıyaslandığından uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle ön plana çıkıyor. Koleksiyon içinde iddialı ambalajlara ve temiz içeriklere sahip pek çok ürün bulabilir, makyajınızı çeşitlendirebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

the balm

51 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Türü
  5. Satıcı
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön