Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tokyo Black Edition Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50M

Tokyo
739,90 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/60001734

VARTA ALKALINE 9V PİL !

Ürün Hem Köpekler de Hem de Kediler de Etkilidir  !

El tipi köpek kovucu ve eğitici 50 metreden ultrasonik dalgaları köpeklere iletebilecek şekilde tasarlanmıştır.Cihazın yaymış olduğu ultrasonik dalgalar köpeklerin dikkatini üstüne çeker ve reflekslerini değiştirir ,cihazdan yayılan basınçlı ses köpeklerin üstünüze gelmesine engel olur .Cihaz ayrıca köpek eğitiminde kullanılmak üzerede tasarlanmıştır ,cihazdan yayılan ultrasonik dalgaların köpeklere zararı yoktur ,etkisi anlıktır uzun vadede hayvana zarar vermez. Köpeğinizin çöplerinizi karıştırmasını veya çiçeklerinizi ezmesini istemiyorsanız eğitim içinde cihazı kullanabilirisiniz.

Fonksiyonu

Eğitmek

"Ultrasonik Tuş" düğmesine basın ve basılı tutun. Ultrasonik dalgalar siz düğmeye basmayı durdurana kadar yayılmaya devam edecektir. Örnek olarak köpeğiniz çimleri eziyorsa o esnada ultrasonik sesi gönderdiğinizde çimlerin üzerinde her zaman o sesin geleceğini düşünerek çim üstünde gezinmekten vazgeçer bu şartlı refleks yöntemi ile eğitme biçimidir.

Uzaklaştırmak :

"Ultrasonik Tuş " Saldırgan bir köpekle karşılaştığınızda düğmeye basınız cihazı köpeğe doğru tutun ve düğmeye basmaya devam edin ,ultrasonik dalgalar aralıklı bir biçimde yayılacak,köpek bu sesten rahatsız olup ayrıca korkarak uzaklaşacaktır.

Kediler için hem ultrasonik hemde sesli sonik dalgaları kullanaiblirsiniz.

LED Fener :

"Led Tuşu " Bu tuş hem gece yürüyüşlerinde ışık olarak kullanabilerceğiniz gibi saldırgan köpek ve kedilerde  hayvanlarda stress yaratan ve onların kafasını karıştıran bir özelliktir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000QUMXW
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Tokyo Bark Stop Havlama Engelleyici Cihaz Bark Control Tokyo Bahçe Tipi Fare,Yılan, Köstebek Kovucu 1600 m2 Tokyo Ultrasonik Fare Kovucu Haşere Kovucu Böcek Kovucu AN319 Titan Güneş Enerjili Köstebek, Fare, Yılan Kovucu Tokyo Black Edition Saldırgan Köpek Kovucu 50 Metre Etkil Kedilerde De Etkili Tokyo Sentinel Güneş Enerjili Ultrasonik Köstebek Yılan Akrep Fare Kovucu 1000M2 Titreşimli Motor Senitel A.T. Kovucular Köstebek, Fare, Yılan Kovucu Tokyo Dazer Black Edition Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50M igreen I.t. Akrep Köstebek Yılan Fare Kovucu Tokyo 360 Derece Profesyonel Fare Haşere Kovucu VS361N-750GR Tokyo Ledli Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu 750 M2 Aydın Kimya Konsantre Hamamböceği Zehiri Zinon Emülsiyon 1 Lt Tokyo Pilli Adaptörlü Ultrasonik Kedi Köpek Kovucu 250 M2 Etkili Tokyo Güneş Enerjili Ultrasonik Kedi Kovucu Köpek Kovucu Domuz Kovucu Ayı Kovucu Up Draft Tokyo Araba İçin Fare ve Haşere Kovucu Cihaz Tokyo Max Şarjlı Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50 Metre Etkili Tokyo Max 50 Metre Etkili Şarjlı Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu Tokyo 3 Speakerlı Pro Ultrasonik Fare Kovucu Haşere Kovucu 360 Derece VS361N Tokto Ultra Motor Molechaser Titreşimli Fare Yılan Köstebek Kovucu 1750 m2 Tokyo Maximus Vidalı Güneş Enerjili Bahçe Tipi Fare Yılan Köstebek Haşerat Kovucu Titreşimli 1150M2 2 Adet Tokyo Kuş Kaçırıcı Balon Büyük Boy Parlak Gözler Kovucu Şeritli Dayanıklı Malzeme Sonik Saldırgan Köpek Kovucu 7 Metre Etkili Dualpest An-B030 Pilli ve Şarjlı Fare Kovucu - Kedi Köpek Kuş Tilki Tavşan Kovucu Tokyo Bahçe Tipi Fare Yılan Akrep Köstebek Kovucu 750 m2 Tokyo Ultrasonik Pest Reject Fare Haşere Sinek Kovucu 130 M2 Etkili A.T. Kovucular Fare Haşere Kovucu Cihaz, Ultrasonik Ses 300 M2 Etki Tokyo Maximus 1150M2 Etkili Titreşimli Vidalı Güneş Enerjili Bahçe Tipi Fare Yılan Köstebek Haşerat Kovucu
Başa dön