Fransa'da kurulan Topicrem, özellikle yeni doğan bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin cilt bakımları için ve bugün dünyanın 40'ı aşkın ülkesinde güvenle tercih edilen bitkisel kökenli hafif formüllü cilt bakım ürünlerini beğeninize sunmaktadır. Ciltleri ile mutlu insanlar yaratmak için yola çıkan Topicrem markası adı altında üretilen güvenilir dermo-kozmetik ürünlerin her biri genel cilt bakımının yanı sıra özel cilt problemlerine yönelik ailenin her ferdi için etkili, hassas ve güvenli çözümler sunmak için özel olarak formüle edilmiştir.

Dünyayı dolaşan bir aile hikayesine sahip olan Topicrem, 1993 yılında ecza laboratuvarı sahibi olan bir babanın atopik ve kuru cilde sahip olan oğlunun yaşadığı kızarıklık ve kaşıntı sorununu gidermesi için ekibine yeni bir formül bulmaları talimatını vermesiyle yaratılan bir markadır. Ekibin formül çalışmaları sonucu ultra nemlendirici bir vücut sütü geliştirilir. Yağlı bir his bırakmayan akışkan bu emülsiyon, yüksek nemlendirme özelliği ile cildi yenilemekte ve kızarıklık ve tahrişleri gidermektedir. Yeni formülün cildi yatıştırıcı ve iyileştirici etkilerini oğlunda gözlemleyen baba, üretime geçilmesi için çalışmalara başlar. Kolayca emilen, hassas ve kullanışlı bu orijinal formül ile hazırlanan nemlendirici kısa zaman içinde çocuklar için vazgeçilmez bir ürün haline gelir. Eczacı, dermatolog ve çocuk hekimlerinin benimsediği ve tavsiye ettiği Topicrem, zaman içinde farklı mevsimlere ve cilt yapılarına özel ihtiyaçlar için bünyesine yeni ürünler ekleyerek bugün geniş kitlelere hitap eden bir marka haline gelmiştir.

Özellikle bebek ve çocuklar için yola çıkan markanın önceliği maksimum güvenlik ve hassiyet garantisine sahip olmaktır. Günlük nem ve koruma ihtiyacı için ultra hafif olarak tasarlanan formül içeriklerinde kullanılan maddelerin az olmasına özen gösterilmektedir. Nazikçe formüle edilen rahatlatıcı yapısı ve kimyasal içermeyen bitkisel esanslı parfümleri, en gencinden en yaşlısına kadar tüm kullanıcıların beğenisine uygun şekilde tasarlanmıştır. Doğal içeriği ve ultra hafif formülü ile Topicrem ürünleri, cildinizin nem seviyesini dengelemek için tasarlanan yüz ve vücut cilt bakım ürünlerinin yanı sıra, bebeğiniz ya da çocuğunuzun hassas cildi için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz özel ürünleri, yaz mevsimine yönelik güneş koruyucuları, el ve tırnak bakımı, ayak bakımı ve saç bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri hassasiyetle formüle ederek kullanımınıza sunmaktadır.

Topicrem ürünleri;

 • Bebek ve çocuklar için kullanılacağı için en üst düzeyde güvenliğe sahiptir.
 • Ayrı ayrı klinik testlerden geçirilir ve mükemmel sonuç için hekim ve dermatologların onayını alarak üretilir.
 • Cilt ihtiyaçlarına doğal ve nazik bir çözüm sunmak adına minimum içerik ile özenle formüle edilir.
 • Tüm Topicrem ürünleri ISO 22716 sertifikasına sahiptir.
 • Kullanıcılarla tüm içerik yapısı ve son kullanım bilgileri paylaşılan şeffaf bir anlayışla üretilir.
 • Tüm dünyada doktorlar ve dermatologlar tarafından medikal çözüm olarak tavsiye edilmektedir.
 • Daha sağlıklı jenerasyonlar yetiştirmek için tasarlanmasının yanı sıra çevre dostu niteliği ile doğaya saygısını da kanıtlamıştır. Sadece bugünü değil, yarını da düşünerek tasarlanan ürünlerde kullanılan tüm ambalaj, paket ve tanıtım araçları sürdürülebilir orman idaresi tarafından üretilen geri dönüşümlü kağıttan imal edilmektedir.

Fransız bir ailenin sahibi olduğu ve 100 yıllık deneyimin ürünü olan Topicrem, küçük, samimi ve kendi alanında lider bir firmadır. Tüm ailenin hassas cilt yapısına uygun olarak formüle edilen etkili, sade ve güvenli hiyjen ve cilt bakım ürünleri geliştirmeye devam eden Topicrem laboratuvarının bilimsel çalışmaları sonucu, Fransa'da Chataou ve Dammarie-les-Lys adında iki ayrı merkezde üretilen cilt bakım ürünlerinde güvenliğe ekstra önem gösterilmektedir. Doktorlar ve pratisyen hekimler tarafında klinik ortamlarda testlerden geçirilen ürünler, dünyanın çeşitli ülkelerine maksimum kalite, güvenlik ve koruma ile ulaştırılmaktadır. İnsan sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştirmeye odaklanan marka, yüksek standartlarda ürettiği cilt bakım ürünleri ile sadece bugünün değil, yarının dermatologlarının da gönül rahatlığıyla önerebileceği çözümler sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Topicrem

177 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. İndirimli Ürünler
 6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön