Tornavida

Tamirat işlerinde zaman kazanabilmek için yararlanabileceğiniz tornavidalarla birlikte çalışmalarınızı kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Hem tekli olarak tasarlanmış tornavidaları hem de set halindeki ürünleri tercih ederek işlerinizi güvenli ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tesisat işlerinde ya da araba tamiratı işlerinde kullanabileceğiniz tornavidalar size son derece geniş bir alanda kullanım olanağı yaratır. Evinizdeki kapı kollarını sökmek için ya da kullandığınız çeşitli elektronik aletlerin kasalarını açmak için tornavidalara başvurabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip olan birçok tornavidanın bulunması, dar ya da geniş alanlara rahatça ulaşabilmeniz konusunda size büyük bir konfor sağlar. Hafif oldukları için taşıma konusunda kolaylık yaratan bu ürünler, çalışmanız esnasında parmaklarınızın ve kolunuzun yorulmasını önlemeye de yardım eder. Tornoavidaların gövdelerinin ergonomik olarak dizayn edilmesi, kavrama konusunda size konfor sağlar. Ellerinizin kaymasını önlemeye yardımcı tutacak kısımlarından yararlanarak tornavidaları rahatça kontrol edebilirsiniz.

Düz ve Yıldız Tornavida Çeşitleri

Farklı vidaları söküp yeniden monte edebilmek için yararlanabileceğiniz tornavidalar, düz olarak ve yıldız tornavida şeklinde üretilmiş modelleri içerir. Böylece tamirat işlerinde doğru tornavidayı kullanarak işlerinizi kısa bir sürede yerine getirebilirsiniz. Vidaların yüzeylerine tam uyum sağlayan bu ürünler, fazla zaman harcamadan vidaları sökebilmenize yardımcı olur. Uçlarında mıknatıs bölümüne yer veren tornavida çeşitleri de vardır. Mıknatıslı tornavida modelleri sayesinde metal ve demir vidaları kolayca tornavidanızın ucunda tutabilirsiniz. Böylece hassas alanlarda ve dar noktalarda çalışırken konfor elde edebilirsiniz. Aynı zamanda tutacak bölümlerinde deliklere yer veren tornavida modelleri de bulunur. Bu ürünler sayesinde tornavidanızı çeşitli alanlara asmak konusunda ekstra konfor elde edebilirsiniz. Elektrik akımının geçtiği alanlarda çalışırken yararlanabileceğiniz ürünlere de tornavida modelleri arasından ulaşabilirsiniz. Bu ürünler sahip oldukları düzenek sayesinde çalışmanız gereken alanda elektrik olup olmadığını anlayabilmenize olanak tanır. Tornavidanızın ucu elektrikli yüzeye temas ettiğinde ürününüzün üst kısmındaki lambanın yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz. Gövdelerinde yer alan tuş sayesinde bu tornavidaların elektrikli bir alana temas edip etmediklerini anlık şekilde kavrayabilirsiniz.

Değişik Uçlara Sahip Tornavida Setleri

Sahip oldukları farklı uçlar sayesinde kullanıcılarına büyük bir konfor kazandıran tornavida setleri, tamirhanenizde zamanı daha iyi değerlendirebilmenize yardımcı olur. İrili ufaklı ürünleri tamir ederken doğru tornavidaları kullanarak, sökme ve monte işlemlerini güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlerin birbirine benzer gövde tasarımları, takım çantanızda yer alan gereçler arasından tornavida takımınızı kolayca ayırt edebilmenizi sağlar. Deforme olmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı şekilde imal edilmiş olan tornavida modelleri sayesinde güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilirsiniz. Takım çantasına sahip olan tornavida seti kullanarak da konfor elde edebilirsiniz. İçeriklerinde yer alan tüm tornavidaların güvenli bir şekilde yerleştirilebilmesini sağlayan çantalı modeller, tamirat yaparken rahatlık kazanabilmeniz için idealdir. Sert plastikten üretilen çantaları sayesinde büyük takım sandıklarının içerisine rahatça yerleştirebileceğiniz tornavida setleri, tüm parçaları bir arada tutabilmenizi mümkün kılar. Büyük boy tornavidaların yanı sıra mini boyutlarda üretilen modelleri de tercih ederek saklama alanını minimize edebilirsiniz. Hassas elektronik ürünler üzerinde çalışırken mini tornavida seti modellerinin marifetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda tırtıklı yüzey özelliği bulunan tornavida modelleri sayesinde kayma problemi de tamamen ortadan kalkar.

Metal Başlıkları Bulunan Tornavida Modelleri

Bir adet tornavida gövdesine sahip olmanızı sağlayan metal başlıklı modeller, içeriklerinde yer alan onlarca başlıkla size yardımcı olur. Bu ürünler sayesinde ihtiyacınız olan tornavidayı kendi kendinize yaratabilirsiniz. Size en uygun başlığı ürününüzün kutusundan seçerek tornavidanın alt kısmına takabilirsiniz. Kısa bir sürede başlık takıp çıkarabilmenizi sağlayan bu işlevsel ürünler, alandan ve zamanda tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için elverişlidir. Dizüstü bilgisayar, tablet ve telefon gibi elektronik ürünlerin sahip olduğu mini vidaları sökmek için başlıklı tornavida setlerinin zengin içeriğinden faydalanabilirsiniz. Kauçuk tutma yeri özelliği ile imal edilmiş olan tornavida çeşitleri sayesinde elleriniz terlese dahi hassas bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Kauçuk tutma yeri bulunan modeller, ellerinizin tahriş olmasını önlemeye de yardımcıdır. Açık alanlarda ve kapalı ortamlarda kullanabileceğiniz tornavida modelleri, dilediğiniz yere taşıyabilmeniz için de uygundur. Otomobilinizdeki takım sandığında tornavida çeşitlerine yer vererek acil durumlarda tamirat işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Saatçiler ve Telefoncular için Geliştirilmiş Tornavida Çeşitleri

Küçük vidaları söküp takmayı gerektiren tornavida modelleri, saatçiler ve telefon tamircileri için idealdir. Set halinde sahip olabileceğiniz onlarca tornavida çeşidini bir arada içeren bu ürünler size büyük bir kolaylık sağlar. Hassas noktalara özenle ulaşabilmenize imkân tanıyan tornavidalar aracılığıyla tamirhanenizde zaman kazanarak mesainizi çabucak bitirebilirsiniz. Özel ısıl işlem uygulanarak sağlamlaştırılmış olan tornavida modelleri sayesinde son derece dar alanlarda etkili bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ufak bozulmaların yol açabileceği sorunların önüne geçen biçimli tornavida başlıkları, formlarını koruyarak size verimli bir şekilde hizmet eder. Saat ve telefon gibi hassas ürünlerin yanı sıra gözlük tamiratı işlemlerinde de yararlanabileceğiniz tornavida modelleri ile çok yönlü bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Yatay veya dikey olarak saklayabilmeniz için uygun olan tornavidaları, çeşitli alanlarda muhafaza ederek ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Çantalarında yer alan yuvalarla dikkat çeken setler aracılığıyla sahip olduğunuz her bir parçayı güvenle sabitleyebilir, kısa sürede verimli bir tamirat gerçekleştirebilirsiniz.

Alüminyum Gövdeli Tornavidalar

Gövdelerinde alüminyum malzemeden yararlanılmış olan kaliteli tornavida modelleri, sağlamlıkları ve dayanıklı yapıları ile fark yaratmayı başarır. Bu ürünleri satın alarak çok sayıda farklı ürünün tamiratını güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tamirat setleri içerisinde yer alan tornavidalar da size verimli bir kullanım sağlayarak sorunlarınızı çözebilmeniz için yardımcı olur. Çeşitli elektronik ürünlerin tamiratı için tasarlanmış olan setlerde bulunan elemanlar, sökme ve takma işlemlerini gerçekleştirirken size büyük bir kolaylık kazandırır. Çok sayıda tornavidadan oluşan setler de tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bu setlerde bulunan ve birbirleriyle aynı özelliklere sahip olan parçalar, tamir atölyelerinde ve tamirhanelerde çalışanlarınızın işlerini kolaylaştırır. Aynı anda birçok tamir işleminin bir arada sürdüğü alanlarda aynı özelliklere sahip tornavidalardan birden fazla bulunması, tamirat işlemlerinin aksamasının önüne geçer. Su ile yıkanabilir olan tornavida modelleri, tamirat sonrasında ürününüzün uç kısmında kalabilecek yabancı maddeleri bertaraf edebilmeniz için idealdir.

Özel Uçlu Tornavidalar

Üretimlerinde kullanılmış olan özel uçlarla dikkat çeken tornavidalar, belirli bir ürüne yönelik tamirat gerçekleştirirken zaman kazanabilmenizi sağlar. Çekiç tornavida seti kullanarak tamir işlemlerinde ihtiyaçlarınıza uygun şekilde aksiyon alabilirsiniz. Özel vidalara sahip olan ürünleri sökerken yararlanabileceğiniz özel uçlu tornavidalar ise, tamir edeceğiniz ürüne hasar vermeden sökme işlemlerini tamamlayabilmenizi sağlar. Altıgen tornavida çeşitleri, üçgen tornavida modelleri ve U tipi uçlara sahip ürünler de size geniş bir kullanım alanı yaratır. Kutularının tasarımında her bir uç için ayrı bir yerleşim noktasın bulunan tornavida setleri, ihtiyaç duyduğunuz parçalara kolayca ve anında erişebilmeniz için size yardımcı olur. Aynı zamanda içeriğinde mıknatıslama aparatına yer veren setler de bulunur. Bu setler sayesinde tornavidanızın ucunu mıknatıslayabilir ya da demanyetize edebilirsiniz. İçeriklerinde kapak çıkarma aparatı, Sim kart sökme aleti, antistatik cımbız gibi yardımcılara da yer veren telefon tamir setleri ile işlerinizi konforlu bir biçimde yerine getirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tornavida Fiyatları

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 5409 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003168