Torpido Bakımı

Torpido bakım ve temizlik ürünleri aracınızda daha hijyenik bir iç kabine sahip olmak için kullanabileceğiniz pratik ürünler içerir. Teknolojinin sunduğu olanaklardan faydalanarak otomobilinizi hem daha sağlıklı bir hale getirebilir hem de kısa sürede tamamlanabilen temizleme işlemleriyle vakit kazanabilirsiniz. Köpük, jel ve sprey gibi farklı yapılara sahip olan bakım ürünleri, aracınızda daha parlak görünüme sahip bir iç kabine sahip olmanızı sağlar. Yolcuların konforunu da artıran torpido bakım ve temizlik ürünleri steril bir ortamda, parfümlü kokuların yaydığı rahatlık hissiyle seyahat edebilmeyi mümkün kılar.

Torpido gözünde, bagajınızda ya da garajınızda saklayabileceğiniz torpido temizleyiciler kolayca püskürtülebilen yapılarıyla da beğeni toplar. Püskürtme tuşuna bastırarak sıvıyı torpido yüzeyine fışkırtabilirsiniz. Ardından bezlerden yardım alarak ilgili yüzeyi oval hareketlerle silerek parlatabilirsiniz. Uzun süre parlaklığını koruyan bir yüzeye sahip olarak aracınızı daha zarif bir duruma getirebilirsiniz. Torpido bakım ve temiz ürünlerini güneşten uzak alanlara yerleştirerek hem aracınızda hem de dilerseniz garajınızda muhafaza edebilirsiniz. 

Kir ve Tozları Temizlik Ürünleriyle Ortadan Kaldırın 

Torpido bakım ve temizlik ürünleri arasında bulunan temizleyiciler aracınızın içerisinde zamanla biriken tozlardan ve kirlerden kurtulmanızı kolaylaştırır. Aracınızda bulunan plastik aksamı silmek için de yararlanabileceğiniz temizleyiciler aracılığıyla otomobilinizin kabinine kusursuz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Temizleyiciler elektrostatik yüklenmelerin önüne geçen formülleri sayesinde tozlanmaya karşı dayanıklı bir yüzey oluşturur. Silikon içermeyen çeşitlere de sahip olan ürünler, kolay ve güvenli bir kullanım yaşatmanın yanı sıra etkili içerikleriyle mikrop ve bakterilere karşı koruma da sağlar. Kullanım öncesinde temizleyici ürünü çalkalayarak ürün içeriğinin birbirine iyice karışmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik maddesini püskürtmek için sünger ya da bez kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz sünger ve bezlerin yumuşak yüzeye sahip olmasına özen göstererek daha hassas bir silme işlemi ortaya koyabilirsiniz.

Jel Ürünler ile Zorlu Bölgelere Ulaşın

Torpido bakım ve temizlik ürünleri içerisinde dikkat çeken ürünler arasında yer alan jeller, pratik bir uygulamaya olanak tanır. Özellikle zorlu bölgelere erişmek konusunda işinizi son derece kolaylaştıran olan jeller sayesinde toz ve kirlerin iç aksama ulaşmasının önüne geçebilirsiniz. Yumuşak yapılı jeller araç kabinindeki elektronik malzemeleri temizleyerek istenmeyen maddelerden arındırabilmek için de idealdir. Yumuşak yapılarıyla dilediğiniz noktaya anında uyum sağlayan jelleri ilgili bölgeye yayıp bastırdıktan sonra, çıkartarak kirlerin jel üzerinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Parçalanma sorunu yaşatmayan ve tek parça halinde çıkartabileceğiniz jeller aracılığıyla araç kabinini temizlemek için oto kuaförlerine gitmenize de gerek kalmaz. Uzun süreli kalıcılık yaratan güçlü parfümlerle üretilen temizleme sütleri, aracınızın ferah bir koku kazanmasına da imkan tanır.

Parlatma ve Bakım İşlemlerini Bir Arada Gerçekleştiren Ürünler

Çift fonksiyonlu torpido bakım ve temizlik ürünleri parlatma özellikleriyle dikkat çeker. Temizlik gerçekleştirirken aynı zamanda parlaklık da elde etmenizi sağlayan spreyler metal ve plastik gibi farklı yüzeylerde son derece başarılı sonuçlar verir. Tavan bölümünde, kapılarda, koltuk raylarında ve emniyet kemerlerinde kullanabileceğiniz spreyler sayesinde araç kabinini kısa sürede temizleyebilirsiniz. Düzenli bakım gerçekleştirerek otomobilinizin mikroplardan korunmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Kauçuk parçalarda da etkili olan formülleriyle dikkat çeken spreyler, araç içi sıcaklıktan etkilenmeyen yapılarıyla güven verir. Toz itici özelliğe sahip spreyler aracılığıyla otomobilinizin içerisindeki toz birikimini önlersiniz. Elektrik aksamını temizlemeye de yardım eden torpido bakım ve temizlik ürünleri ile kablolarda oluşabilecek neme karşı da koruma elde edersiniz. Renksiz bir şekilde formülize edilen spreyler, leke bırakmama özelliğine sahip oldukları için verimli bir kullanım yaratır. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Torpido Bakım ve Temizlik Ürünleri

982 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 982 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035756