Bilgisayarların birbirileri ile bağlanabilmesini aynı zamanda da internet erişimine ulaşabilmelerini sağlayan Access Point, bir erişim noktası sağlayıcısı olarak görev yapıyor. Ayrıca menzil arttırıcı olarak da görev yapan cihazlar, bağlandıkları internet kaynakları ve istemci bilgisayarlar arasında kablosuz köprü görevi üstleniyor. İnternet erişiminin güçlendirilmesinde etkin bir rol oynayan TP-LINK Access Point, kablolu ağ bağlantısını kablosuz ağ bağlantısına dönüştürüyor. Ürün, kablolu bir modeme bağlanarak ethernet kablosu yardımı ile interneti kablosuz olarak dağıtıyor. Modem tarafından ortama salınan ağ sinyallerini toplayan Access Point bu sinyalleri güçlendirerek kablosuz ağın hızını arttırıyor. Daha kaliteli ve güçlü sinyaller oluşmasını sağlayan TP-LINK Access Point modelleri sağladıkları geniş kapsama alanının yanı sıra çoklu cihaz kullanımını destekleyen teknolojileri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kullanıcının kablosuz ağ hızını arttırarak Ethernet cihazlarını kablosuz ağa dönüştüren modelle kolay ve pratik kullanımları ile de dikkat çekiyor.

Maksimun performansı ile göz dolduran TP-LINK Access Point çeşitleri internete bağlanan her bir cihazın maksimum hızda veriye ulaşmasını sağlıyor. aynı modemi kullanarak internete bağlanan telefon, bilgisayar, tablet ve laptop sayısı arttığında bile erişim hızı kalitesinde değişiklik oluşmuyor. Ürünler bu özellikleri nedeniyle birden fazla cihazın internete erişiminin sağlanmasını gerektiren iş yerlerinde muhteşem bir ağ çözümü sunuyor. Rakipsiz kapsama alanı ile farkını ortaya koyan cihazlar, sahip oldukları özellikleri ile yüksek metrekareli ev ve iş yerleri, çok katlı binalarda en son noktaya kadar internet hızının kalitesini sabitliyor. Antenli ya da antensiz modelleri ile bina içinde yer alan ölü alanları ortadan kaldırarak kablosuz bağlantıya ulaşımı en üst düzeye taşıyor. Özellikle internette oyun oynamayı seven kullanıcıların tercihi olan TP-LINK Access Point, online oynanan oyunlarda sağladığı kesintisiz erişimi ile oyunlarda yaşanabilecek donmaları ortadan kaldırıyor.

TP-LINK Access Point Fiyatları

Kurulum kolaylığı sağlayan arayüzü ile pratik bir şekilde kurulabilen Acces Point modelleri, akıllı televizyon, bilgisayar ve multimedya oynatıcıları gibi ethernet ile kullanılan cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Wi-Fi korumalı kurulum özelliği sayesinde güvenli bir ağ bağlantısı sağlayan cihazlar istenmeyen ağ misafirlerini ağdan uzaklaştırmayı sağlayan şifre kullanımını destekliyor. Şifreli ağ sistemi sayesinde kişisel bilgilere ulaşımı engelleyerek güvenli bir internet erişimine ev sahipliği yapıyor. Kullanıcılar ağlarını başka kişilerle paylaşmak istediğinde access point arayüzüne ulaşarak misafir ağlar oluşturabiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar oluşturulan misafir ağların oturum içinde ne kadar süre kalabileceğini de belirleyebiliyor.

Erişim noktası sağlamada kullanılan TP-LINK Access Point, sağladıkları güçlü ve kaliteli sinyaller ile ağ bağlantılarını güçlendirmelerinin yanı sıra kablolu bağları kablosuz ağa çeviriyor. Router özelliği de bulunan modelleri ile kullanıcılara sunulan modelleri alınan sinyali birden fazla bilgisayara en iyi kalitede aktarıyor. Kurulumu tek bir dokunuşla sağlanabilen ürünler, mükemmel performanslarının yanı sıra şık tasarımları ile de tercih ediliyor. Kablo karmaşasını ortadan kaldırarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm iletişimlerini tek bir cihaz üzerinden yapmalarına fırsat veren TP-LINK Access Point, şirketlerin iletişim ve işletim maliyetlerini de düşürüyor. Minimal boyutlarda tasarlanan cihazlar hafiflikleri ile kolayca taşınabiliyor ve çok az yer kaplıyor.

TP-LINK Access Point fiyatları özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Cihazın modem olarak kullanılabilir olması, fiber desteği vermesi, Mbps gücü, Router desteği gibi özellikleri fiyatlarını belirleyen önemli unsurlar arasında yer alıyor. TP-LINK Access Point modelleri  kaliteli tasarımları, kolay kurulumu, maksimum performansı  ve çoklu cihaz kullanımına sahip olan özelliklerine paralel fiyat politikası ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

TP-LINK Access Point Fiyatları

42 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. TP-LINK Access Pointler
  2. Ubiquiti Access Pointler
  3. Asus Access Pointler
  4. Engenıus Access Pointler
  5. Tenda Access Pointler
  6. Everest Access Pointler
  7. Keenetic Access Pointler
  8. Zyxel Access Pointler
  9. LigoWave Access Pointler
  10. Edimax Access Pointler
  11. HP Access Pointler
  12. Mikrotik Access Pointler
  13. Linksys Access Pointler
  14. Ubıquıtı (Ubnt) Access Pointler
  15. D-Link Access Pointler
  16. Draytek Access Pointler
  17. Hadron Access Pointler
  18. IP-Com Access Pointler
  19. Ruıjıe Access Pointler
  20. Airties Access Pointler
  21. Dark Access Pointler
  22. Jet Access Pointler
  23. LogiLink Access Pointler
  24. Pix-Link Access Pointler
  25. Ubnt Access Pointler
  26. Aruba Access Pointler
  27. Cisco Access Pointler
  28. Cnet Access Pointler
  29. Daftech Access Pointler
  30. Digitus Access Pointler
  31. Easy Idea Access Pointler
  32. GOMAX Access Pointler
  33. Google Access Pointler
  34. Havana Access Pointler
  35. Hikvision Access Pointler
  36. Netis Access Pointler
  37. Power Access Pointler
  38. Redline Access Pointler
  39. Reyee Access Pointler
  40. Ubiquiti Networks Access Pointler
  41. Versatile Access Pointler
  42. ZE-TA Access Pointler
 5. Port Sayısı
 6. Access Point Özelliği
 7. Router Özelliği
 8. Anten Sayısı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. 3G/4G Desteği
 12. Satıcı A-Z
 • Marka TP-LINK
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/tplink
Başa dön