Trukid

Bebekler birçok açıdan hassas ve bakıma muhtaç şekilde dünyaya gelirler. Cilt, saç ve göz hassasiyetleri çocukluk döneminde de devam edebilir. Bebeklerin ve çocukların çevrenin zararlı etkilerine karşı en hassas oldukları bu dönemlerinde onları doğal ve sağlıklı içeriklere sahip ürünlerle destekleyebilirsiniz. Trukid, özel olarak formülize edilen pek çok ürünü ile çocukların cildini ve saçlarını besler, güçlendirir. Geniş ürün yelpazesi ile çocukların gelişimlerini desteklerken anne babaların gereksinimlerine cevap veren çeşitli ürünleri de beğeniye sunar.

Güneşin Zararlı Işınlarının Etkisini Azaltan Trukid Ürünleri

Yaz ayları yaklaşınca hassas çocuk cildi için ekstra özenli olmak gerekir. Güneş ışınlarının yoğun olduğu aylarda ve saatlerde yüksek korumalı ürünlerden faydalanmak son derece önemlidir. Bu açıdan hem çocuk cildinin hassasiyetinin göz önünde bulundurulduğu formüllere sahip ürünler tercih edilmeli hem de güneşin zararlı etkilerini en aza indirme konusunda başarılı olan ürünler kullanılmalıdır. Trukid ürünleri içerisinde en çok dikkat çeken ürünlerden biri çocuk güneş kremleridir. Trukid, güneş ürünleri ile çocukların güneş keyfi ve plaj oyunlarına kesintisiz devam etmelerini sağlar.

Trukid Trubaby Everyday Play Güneş Koruyucu Krem Losyon, 30 faktör koruma özelliği, paraben, sles, silikon, gluten, sls, bpa barındırmayan mineralli doğal formülü ile anne babaların gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür. Suya dayanıklı güneş koruyucu, kolayca sürülen yumuşak kıvamı ve suya dayanıklı içeriği ile deniz ya da havuzda kullanmak için idealdir. 40 dakika etkisini sürdüren krem, narenciye aroması ile çocukların cildinde hoş bir koku bırakır.

Ekstra hassas cilt yapısına sahip bebeklerde ve çocuklarda egzama sorunu görülebilir. Trukid Egzama Güneş Kremi, egzama sorunu ile başa çıkmaya çalışan ebeveynlere mükemmel bir çözüm sunar. Kimyasal bileşenlerden uzak kokusuz formülü ile hem hassas ciltleri korur hem de güneş ışınlarına karşı geniş spektrumlu bir etki gösterir. Trukid, gluten barındırmayan güneş kremleri ile çölyak hastaları için de son derece idealdir.

Trukid Saç ve Vücut Bakım Ürünleri ile Banyo Keyfi

Çocuklar için banyo rutinleri sadece temizliği değil oyunu da çağrıştırır. Hoş kokulu, göz yakmayan şampuanlar çocukların keyifle banyo yapmalarını sağlar. Trukid kullananların favori ürünleri arasında yer alan saç ve vücut şampuanları doğal içerikleri ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Trukid Trubaby Bubbly Hair & Body Wash; içeriğinde bulunan turunçgil, tatlı portakal, aloe vera, Hindistan cevizi ve palmiye ağacı aromaları sayesinde hoş bir kokuya sahiptir. Kimyasal barındırmayan özel formülü ile doğumdan itibaren güvenle kullanılabilir. Özel pompalı başlığı, pratik kullanım avantajına sahiptir.

Saç temizliği sonrasında Trukid Cool Conditioner ile saç bakımını tamamlamak mümkündür. Tamamen doğal içeriği ile öne çıkan ürün, papatya özü ile saçları canlandırır, besler ve çocukların yumuşak saçlarına ekstra ipeksi bir görünüm katar. Pompalı özel başlığı banyo esnasında kolay kullanım sağlar.

Banyo sonrası bebeklerin cildinin sağlıklı gelişimi için uygulanması gereken bakım işlemlerinden bir diğeri cilt bakımıdır. Banyoda ferahlayan ve temizlenen cildin nemlendirilmesi son derece önemlidir. Trukid Trubaby Daily Bebeklere Özel Yüz ve Vücut Losyonu, meyvelerden oluşan ve kimyasal madde içermeyen doğal formülü ile bebeklerin ve çocukların narin cildini özenle besler, nemlendirir, kuruma ve kaşınmaya karşı koruma altına alır. Yumuşak dokusu ile banyo sonrası bebeklere masaj yapmak için ideal bir üründür. Doğumdan itibaren gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Trukid Temizlik Ürünleri ile Hassas Ciltler Güvende

Herkes için olduğu gibi bebekler ve çocuklar için de hijyen oldukça önemli bir konudur. Gün içerisinde pek çok farklı yüzeye temas eden çocukların ellerinin doğru ürünlerle etkili bir şekilde temizlenmesi gerekir. Trukid yorumlarına göre favori ürünler arasında yer alan bebek sabunları ve el temizleme sıvıları doğal içerikleri ve etkili formülleri ile tam hijyen sağlar. Trukid Helping Hand Wash Doğal El Sabunu, kimyasal içermeyen özel formülü ile günlük kullanım için uygundur. Özel pompalı ambalajı arzu edilen miktarda sabunun alınmasına imkan tanır.

Farklı Gereksinimlere Cevap Veren Doğal Trukid Ürünleri

Trukid’in ürün yelpazesi içerisinde yalnızca çocuklara yönelik hijyen ve bakım ürünleri değil ebeveynlere yönelik bakım ürünleri ile çocukların farklı ihtiyaçlarını karşılayan ürünler de bulunur. Doğum sonrası son derece hassas olan göğüs ucunu kuruma, çatlak ve yaralara karşı koruyan Trukid Organic Nipple Butter, annelerin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Doğal formülü sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılır, akıllarda soru işareti bırakmaz.

Banyo sonrasında ve günlük bakım sırasında çocukların saçlarını taramak karışma ve düğümlenmeler sebebiyle oldukça güç bir hal alabilir. Çocukların ince telli, ipeksi saçları karışmaya çok daha fazla meyilli olabilir. Trukid Kolay Tarama Saç Açıcı Sprey, özel içeriği ile saçların kolayca açılmasına ve çocukların canını acıtmadan saçların taranmasına yardımcı olur. Pro-vitamin B5, lavanta, beyaz çay, papatya yağı, aloe vera, gül esansı, arnika ve aynısafa bitkisi içeren sprey; narenciye yağlarından gelen hoş bir kokuya sahiptir. Banyodan sonra nemli saçlara uygulanır. Sprey şeklinde tasarlanan özel ambalajı uygulamayı kolaylaştırır. Paraben, alkol, sls, bpa, gluten, sles, parfüm, silikon gibi kimyasallar içermeyen yumuşak formülü ile saçlarda oluşan düğümlenme ve karışma sorunlarına etkili çözüm üretir.

Havaların ısınması ve sıcak yaz aylarının baş göstermesiyle birlikte çocuklar için böcek ve sivrisinek sorunu da gündeme gelir. Çocuklar özellikle akşam saatlerinde sivrisineklerin rahatsız edici etkisine maruz kalabilirler. Çocukların yaz keyfini bozmamak için Trukid Sivrisinek Kovucu Sprey, son derece ideal bir üründür. Tamamen doğal bileşenlerden üretilen sinek kovucu spreyin formülü, böcek kovucu olması ile bilinen doğal bitkilerden oluşur. Tahriş yaratmayan bitkisel içeriği ile gereksinim duyuldukça kullanılmasında sakınca yoktur. Çocukların ve yetişkinlerin cildine uyumludur. Saçlardan başlanarak yüz hariç tüm vücuda gönül rahatlığı ile uygulanabilir. Yüz için ürün önce ellere sıkılmalı, daha sonra yüze sürülmelidir. İçeriğinde organik sedir ağacı, lavanta yağı, okaliptus, ıtır ve limon bulunur. Sprey başlığı sayesinde arzu edilen uzaklıktan sıkılarak pratik bir şekilde uygulanabilir.

Trukid ürünleri nerede satılır?

Bebek ve çocuklara özel pek çok ürün hazırlayan Trukid ürünlerine mağazalar aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabilir. Mağazaya gitme zahmetine katlanmadan online alışveriş yapmak isteyen ebeveynler için çeşitli online mağazalarda da Trukid ürünlerinin satışı mevcuttur.

Trukid ürün fiyatları nasıldır?

Trukid fiyatları; ürünlere, ürünlerin çeşidine, ebatına göre değişiklik gösterir. İkili set halinde satışa sunulan ürünler ekonomik alternatifler sunar. Ürünlerin gramaj özelliklerine göre fiyatlarda farklılık görülebilir. Geniş ürün yelpazesi ve gramaj alternatifleri içerisinden bütçeye uygun ürünleri bulmak mümkündür.

Trukid’in ürün yelpazesinde neler yer alır?

Trukid koleksiyonu içerisinde bebek ve çocuklara yönelik birçok bakım ürünü bulunur. Güneş kremi, yüz ve vücut losyonu, saç kremi, cilt kremi, saç şampuanı, saç tarama spreyi, el yıkama sıvısı, losyon, sivrisinek kovucu bu ürünler arasında yer alır. Bebek ve çocukların yanı sıra yetişkinlere hitap eden ürünleri de bulunur. Tüm aile bireyleri için güneş kremi, göğüs ucu kremi bunlardan bazılarıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trukid

30 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın