Trukid, çeşitli kişisel çocuk bakım ürünleri ile tanınan markalardan biridir. Kaliforniya merkezli bir kuruluş olan Trukid, ürettiği çocuk ürünleri ile annelerin çocukların gelişimine pratik bir şekilde katkıda bulunmalarına yardımcı olur. Çeşitli zenginlikteki çocuk ürünleri ile hem bebeğinizin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebilirhem de çocuklarınızı daha sağlıklı bir şekilde yetiştirebilirsiniz.

Trukid markanın birbirinden farklı kullanım özelliğine sahip ürünleri vardır. Özellikle bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olan ürünler arasında güneş kremleri, yüz ve vücut losyonları, banyo köpüğü gibi çeşitli alternatifler bulunur. İhtiyacınıza göre ürünlerinizi seçerek çocuklarınızın ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde giderebilirsiniz.

Trukid Ürün Çeşitleri

Trukid'in ürün çeşitleri oldukça geniştir. Çeşitli kullanım özelliğine sahip olan ürünlerden ilki güneş kremleridir. Özellikle yaz aylarında ya da güneşin çok yoğun ve sıcak olduğu günlerde çocuklarınızı Trukid güneş kremleri ile koruma altına alabilirsiniz. Güneş kremlerinin çeşitli alternatifleri de mevcuttur. Derecelerine ve kullanım özelliğine göre farklı olan ürünlerden dilediğinizi seçerek çocuklarınızı güneşten koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin cildini daha sağlıklı tutabilmek için kullanabileceğiniz diğer Trukid ürünlerinden biri ise yüz ve vücut losyonlarıdır. Bebeğinizin cildini daima taze ve nemli tutabilmek için yüz ve vücut losyonlarını kullanabilirsiniz. Trukid yüz ve vücut losyonlarının günlük olarak kullanılan ürünleri haricinde farklı zaman aralıklarıyla kullanılan çeşitleri de mevcuttur.

Diğer Trukid ürün çeşitlerinden biri ise banyo köpükleridir. Paketler halinde satılan bir ürün olan banyo köpükleri, çocuğunuzun daha köpüklü ve eğlenceli banyo yapabilmesini sağlar. Tek kullanımlık olan banyo köpükleri ile dilerseniz köpüğün kıvamını artırabilir, çocuğunuz için banyoyu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Saç için kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda vücut için de banyo köpüklerini kullanabilmeniz mümkündür.

Trukid markanın en özel ürünlerinden biri solüsyon spreylerdir. Bu spreyleri çocuğunuzun saçına uygulayarak saçları düğümden ve karmaşıklıktan kurtarabilirsiniz. Dans eden saçlar için solüsyon sprey olarak bilinen bu ürünü çocuğunuzun saçına uyguladığınızda saçları kolay taranabilir hale getirebilirsiniz. Düğüm olan ve bu yüzden yıpranan saçların önüne geçebilirsiniz. Saçları daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirmek için en ideal ürünlerden biridir.

Trukid Ürün Kullanımı

Trukid ürünlerin farklı çeşitleri olduğu için kullanımları da birbirinden farklı olur. Her ürünün paketinde bilgi ve talimatlara ulaşabileceğiniz kullanma kılavuzu, prospektüs gibi çeşitli bilgilerin yazıldığı bilgilendirme kartları vardır. Bazı ürünlerin üzerinde de kullanma talimalatları ya da uyarılar yer alabilir. Alacağınız ürün bir kutu içinde geliyorsa içinde kullanma kılavuzu ya da prospektüs yer alır. Eğer sadece tekli olarak alırsanız ürünün üzerinde çeşitli bilgilerin yer aldığı bölümden de uyarıları ve talimatları takip ederek ürünü kullanabilirsiniz.

Trukid Ürün Fiyatları

Trukid ürün fiyatları, ürünün kullanım özelliğine göre farklılıklar gösterebilir. Güneş kremleri ve yüz vücut losyonlarının fiyatları daha yüksek olurken; banyo köpükleri, saç losyonları gibi ürünlerin fiyatı daha düşük olabiliyor. Trukid ürün fiyatlarını doğrudan etkileyen diğer önemli unsur ise, ürünlerin satış şeklidir. Tek olarak satılan ürünlerin fiyatları daha yüksek olabilir ancak paket dahilinde satılan ürünleri seçerek daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. Önemli olan nokta ihtiyacınız doğrultusunda karar vermenizdir. 

Trukid markanın çocuklar için ürettiği birbirinden farklı ürünleri kullanarak çocuklarınızın bakımını sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Banyo köpükleri ile eğlenceli vakitler geçirebilmesini sağlayabilir, güneş kremleri ile çocuklarınızı güneşten koruyabilirsiniz. Yüz ve vücut losyonları ile cildini daima bakımlı bir halde tutabilirsiniz. Hepsiburada.com üzerinden Trukid ürünlerinden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trukid

74 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön