Turbo Borusu

Motora giren havanın, sıkıştırılması için kullanılan turbo borusu, aracınızın ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermeye hazırlanan modellerle beğeninize sunuluyor. Motorunuzdan daha güçlü tork ve enerji elde etmenizi sağlayan modeller sayesinde, motor devir hızınızı maksimuma çıkarabilir, çok daha etkin bir çekiş gücü elde edebilirsiniz. Egzoz gazları içerisinde hareket eden atık enerjiyi, verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olan ve bu sayede motorunuz için ekstra güç üreten turbo özelliğini kullanmanızı kolaylaştıran borular, motoru terk eden basınçlı egzoz gazlarını yeniden kullanıma sokmanızı amaçlıyor. Göbeğindeki türbinle birlikte yeniden dönmeye başlayan ve milin diğer ucundaki kompresör çarkını çeviren turbo modelleri, turbo borusu sayesinde motorunuz içerisinde rahatlıkla hareket edebilir bir hale geliyor. Motorunuzun turbo özelliğini daha da verimli hale getirmek için ara soğutucu yardımıyla borudan geçen sıcak havayı daha verimli yönlendirebilir, havayı sıkıştırabilirsiniz.

Sağladığı kinetik dönüşüm ile motorunuza ekstra güç sağlamayı amaçlayan turbo motorlu araçlar, motorunuzun gücünü iki katına kadar arttırmayı amaçlıyor. Bu sayede motorunuzun ihtiyaçlarına çok daha doğru bir şekilde cevap vermeyi amaçlayan turbo motorlar sayesinde, etkin bir sürüş keyfi elde edebilir, sürüşünüzden maksimum keyif elde edebilirsiniz. Aracın her an gaz tepkilerine hazır olmasını sağlayan turbo özelliğini daha aktif bir şekilde kullanmak için turbo borusu modelleri arasından seçiminizi yapabilir, zorlu yol şartlarında etkin bir tutuş sağlayabilirsiniz.

Etkin bir besleme sistemi elde etmenizi sağlayan turbo sistemleri, yakıtı en doğru şekilde iletmeyi amaçlayan turbo boruları sayesinde, yanma odasına giren yakıtınızı çok daha etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. 150.000 rpm’ye kadar motor devir hızı elde etmenizi sağlayan borular sayesinde, normal bir motordan 30 kat daha hızlı bir çalışma prensibi elde edebilir, yakıt ve hava karışımını çok daha etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Turbo Borusu Fiyatları

Atık yakıtların ya da dolaşımdan çıkmış karışımların yeniden kullanıma alınmasını sağlayan turbo boruları, aynı zamanda çok daha etkin bir yakıt tüketimi elde etmenizi sağlıyor. Aracınızın yakıtından çok daha uzun süreler yararlanmanızı sağlayan turbo boruları sayesinde, tasarruflu bir benzin tüketimi elde edebilir, bütçenizi çok daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yakıt tüketiminde sağladığı tasarruf nedeniyle sıklıkla tercih edilen turbo borusu çeşitleri, aynı zamanda zararlı egzoz gazı atıklarını azaltmayı amaçlıyor. Aracınızın çok daha uzun süre yolda kalmasını, motor gücünü korumasını sağlayan turbo motorlarının yardımıyla, motorunuzun gücünü ve torkunu arttırabilirsiniz. Turbo borusu içerisinde hareket eden ve 200 dereceye kadar ısısı yükselen karışımı, intercoolerdan geçirerek, motorunuza ileten turbo çalışma prensibi, aynı zamanda 40 derece kadar soğutulmuş bir karışım elde etmenizi sağlıyor. Hem motorun kendisini hem de farklı motor parçalarını korumayı amaçlayan soğutulmuş turbo sistemi sayesinde, cıvata, subap gibi farklı motor parçalarınızın aşırı ısınmasını önleyebilir, gevşeme yapmalarını engelleyebilirsiniz.

Performansınızı hızlandırmayı ve yol tutuşunu arttırmayı amaçlayan turbo borusu çeşitleri, aracınız için üretilmiş farklı modeller arasından seçim yapma imkanı sunuyor. Motorunuzun ya da aracınızın modeline göre seçiminizi yapabilir, turbo borusu fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Yüksek devirli hızlara etkin ve pratik bir şekilde çıkmanızı sağlayan turbo borusu çeşitleri, aynı zamanda trafikte çok daha rahat hareket etmenizi sağlıyor. Tehlikeli sollama durumlarında, yüksek hızlara ulaşmanız gereken otobanlarda ya da kırmızı ışıklarda hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayan modeller, aracınızı daha hızlı devirlendirip, yol tutuşunuzu arttırmayı amaçlıyor. Yakıtınızı dönüşüme uğratan, yakıt tasarrufu sağlayan ve yol tutuşunu arttıran turbo boruları arasından seçiminizi yaparak, keyifli bir sürüş elde edebilir, güvenle aracınızı kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Turbo Borusu

5980 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 5980 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/60007209