Turna markasının geliştirdiği ürünler yaşamı kolaylaştıran özellikleriyle öne çıkar. Ev gereçleri üreten marka sayesinde dolabınızda ya da çekmecenizde yer verebileceğiniz birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda banyonuzda kullanabileceğiniz aksesuarlara da Turna ile erişebilirsiniz. Kullanışlı taraklar tasarlayan marka, dışarıya çıkmadan önce saçlarınıza istediğiniz şekli vermenize yardımcı olur. Duştan sonra da kullanabileceğiniz taraklar ıslanma sorununa karşı dayanıklıdır. Tarakların hafif ve ergonomik olması konforlu bir şekilde ayna karşısında saçlarınıza biçim kazandırabilmenizi sağlar. Kuaförlerin ve berberlerin kullanabilmesi için de elverişli olan taraklarla müşterilerinizin saçlarını kısa bir sürede tarayabilirsiniz. Saçlara takılmayan plastik çubuklardan oluşan taraklarla saçlarınızı koparmadan bakımınızı yapabilirsiniz. Saç kurutma makinelerini kullanarak tarağınızla saçlarınıza daha kolay şekil verebilirsiniz. Fön çekebilmeniz için uygun özellikler taşıyan tarakları tercih ederek saçlarınızın görünümünü arzu ettiğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Ev Temizliğinde Konfor Sağlayan Gereçler

Turna’nın ürettiği cam silme aparatlarıyla evinizi kısa bir sürede temizleyebilirsiniz. Oynar başlıklara sahip olan cam silme aparatlarını kolayca yönlendirebilirsiniz. Uzayabilen saplarla üretilen cam silme ürünleri dar noktalara rahatça ulaşabilmenizi sağlar. Yüksek noktaları silerken aksesuarınızın boyunu uzatarak konfor elde edebilirsiniz. Oynar başlıklı temizlik gereçleriyle camlarınızın yanı sıra fayanslarınızı da silebilirsiniz. Fayanslarınıza temizlik ürünlerinizi döktükten sonra cam silme aparatanızın lastikli başlığından yararlanabilirsiniz. Lastik kısmı suyu hapsederek çekebilmeniz için size yardımcı olur. Ürününüzün başlık kısmına mikrofiber bezinizi de takabilirsiniz. Mikrofiber bez yardımıyla fayanslarınızı çizmeden silebilirsiniz. Yumuşak bezler parkenizi ya da tezgâhınızı silebilmeniz için de elverişlidir. Cam sil ürünlerini kullanırken temizlik eldivenlerinden yararlanmalısınız. Temizlik eldivenleri cam silinizin elinizden kaymasını önler. Eldivenler aynı zamanda cildinizin tahriş olmasını da engeller. Cam sillerin gövdelerini ve başlıkları darbelere karşı dayanıklıdır. Bu özellik, temizlik ürününüzü düşürdüğünüzde ya da sert noktalara çarptığınızda aksesuarınızın sağlam yapısının korunmasına yardım eder.

Pratik Özellikleriyle Beğeni Toplayan Ürünler

Kumaş peçeteler tasarlayan Turna sayesinde evinizde temizlik yaparken yararlanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Dikişli bezler son derece dayanıklı kumaşlarla üretilir. Pamuk kumaşıyla imal edilen bezler yumuşak yüzeyleriyle çeşitli eşyalarınızı hassas bir şekilde silebilmenizi sağlar. Bezlerin emiş gücünün yüksek olması ıslak noktaları silerken işlerinizi kolaylaştırır. Yıkanabilir şekilde üretilen bez peçeteleri kullandıktan sonra bu ürünleri çamaşır makinenizde temizleyebilirsiniz. Turna’nın kullanışlı ürünleri arasında vakumlu hurçlar da bulunur. Vakumlu hurçlar çeşitli giysilerinizi ve nevresimlerinizi hijyenik bir şekilde saklayabilmeniz için uygundur. Vakum özelliğinden yararlanarak hurcunuzu hava almayacak şekilde kapatabilirsiniz. Giysilerinizin küflenmemesi ve koku yapmaması için vakumlu hurçları kullanabilirsiniz. Saydam renkli hurçların iç kısmını kolayca görebilirsiniz. Bu sayede, ulaşmak istediğiniz giysileri bulmak için tüm hurçlarınızı tek tek açmanıza gerek kalmaz.

Vakumlu hurçların yarattığı avantajlar nelerdir?

Alan tasarrufu yaratan vakumlu hurçlar giysilerinizi saklarken daha az alana ihtiyaç duymanızı sağlar. Suya karşı dayanıklılık gösteren vakum poşetleri giysilerinizi kuru tutarak taşıyabilmeniz için uygundur. Bavulunuza çok sayıda giysiyi yerleştirebilmek için vakumlu poşetlerden yararlanabilirsiniz. Vakumlu poşetlerin ağız kısmını kilitleyerek giysilerinizin içerisine tozların ve böceklerin ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Tarak kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Saçlarınızın uzunluğuna ve şekline uygun tarakları kullanmalısınız. Uzun saçlıysanız aralıkları geniş tarakları kullanarak saçlarınızı kolayca tarayabilirsiniz. Fön taraklarından yararlanarak saçlarınıza zarif bir şekilde biçim verebilirsiniz. Saçlarınızın şeklini koruması için jöle ve saç şekillendirici gibi ürünleri kullanabilirsiniz.

Cam silerken özen gösterilmesi gereken noktalar nelerdir?

Camlarını silerken yumuşak yüzeye sahip mikrofiber bezleri kullanarak çizik oluşumunu önleyebilirsiniz. Cam temizleme spreylerini yüzeye sıktıktan sonra cam çek ürünlerini kullanarak camlarınızı kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cam çekinizi kullandıktan sonra bezinizle yüzeyin üzerinden geçebilirsiniz.

 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Turna

31 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Miktar
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön