Üçgen Profiller-Sırtlıklar

Dosyalarınızı, ciltleme aparatları yardımıyla sınıflandırarak düzenli ofis ortamları oluşturmanız oldukça kolaydır. Hem dekoratif hem de toparlayıcı özelliğe sahip üçgen profiller cilt malzemeleri arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Üçgen profiller, dosya sırtlığı olarak kullanılabilen düzenleyici aparatlar olduklarından, hem masa üstünüzdeki düzeni yakalamanızı sağlar hem de etkili sunumlar sırasında sizi karışıklıklardan kurtarır. Çeşitli boy ve genişlikte üretilen üçgen profiller kullanıcıların talebine göre farklı boyutlarda satın alınabilir.

Üçgen Profiller Ne İşe Yarar?

Üçgen profiller, dosyaladığınız A4 kâğıtlarınızı ya da daha büyük ölçekteki dokümanlarınızı düzenli hâle getirmenizi sağlar. Dosyalarınızın bir düzene kavuşmasını istiyor ve onları kategorilere ayırmak istiyorsanız rengârenk tasarıma sahip üçgen profilleri tercih edebilirsiniz. Kolay cilt profilleri arasından seçeceğiniz renk renk üçgen profiller ile kâğıt çıktılarınızın bir arada durmasını sağlayabilir, çantanızdaki kâğıt karmaşasına da son verebilirsiniz. Üçgen profil modellerini hızlı bir şekilde kullanabilmek için bir arada tuttuğunuz kâğıt destesinin bir ucundan diğer ucuna doğru itmeniz yeterlidir. Kâğıtlarınızı, üçgen profilin verev kesilmiş bir ucundan takmaya başladığınızda çok kolay bir şekilde takıldığını görebilirsiniz.

Üçgen Profiller ile Ne Yapılabilir?

Üçgen profilleri, yıl sonu ödevlerinizi cilt haline getirmek için kullanabilirsiniz. Çıktılarını aldığınız dikey ya da yatay pozisyondaki kâğıtlarınızı üst üste koyarak üçgen profiller ile sıkıştırıp dosya haline gelmelerini sağlayabilirsiniz. Estetik bir görünüm nitelik olarak size artı puan kazandıran etkenler arasında olacaktır. Öte yandan, müşteri memnuniyetine önem veren şirketiniz için hazırlayacağınız portfolyo örneklerini üçgen profiller ile destekleyebilir, şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle reklâm ve halkla ilişkiler ajanslarının sık kullandığı bu üçgen profilleri farklı dokümanlarınız için tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Müşterileriniz için oluşturacağınız 'Brief' dokümanlarınızı şeffaf kapaklar yardımıyla üçgen profiller kullanarak hazırlayabilir, ön tarafından yazılı kapak kısmını şeffaf tonda seçip kapağınızın görünmesini sağlayabilir, arka kapağınızda ise tek renk seçiminde bulunabilirsiniz.

Üçgen Profiller Dayanıklı Mıdır?

Kullanım sonrasında yeniden değerlendirmek istediğiniz üçgen profilleri ofis dolabınızda ya da kırtasiye malzemelerinizin arasında bir sonraki kullanımınız için muhafaza edebilirsiniz. Eğme ya da bükme gibi zorlayıcı darbeler olmadığı sürece ürünler kendi kendine kıvrılmaz ya da eğilmez özelliktedir. Her ürünü saklama koşullarına uygun ortamda tuttuğunuzda her kullanımınızda ilk günkü niteliklerine sahip olduklarını görebilirsiniz. Kurum içi raporlamalarda ya da elden ele gezen tanıtıcı broşürlerde de kullanabileceğiniz üçgen profiller, çok fazla kullanıldığında bile ilk günkü dayanıklılığa sahip olarak kalabilir.

Üçgen Profiller Hangi Boyutlarda Satın Alınabilir?

Hepsiburada.com’da yer alan üçgen profiller her ihtiyaca hitap eden boyut çeşitliliğine sahiptir. İçeriğinde farklı sayıda üçgen profil barındıran ürün paketleri, 3 mm, 6 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm şeklinde farklı boyutlarda üçgen profil çeşitleri barındırır. Farklı markalara ait belirli ölçülere sahip üçgen profil modellerinin dışında dilediğiniz ölçüde üçgen profiller de temin edebilirsiniz. Sunumlarınıza ya da belgelerinize zarar vermeyen kalitede üretilen üçgen profiller, kâğıt üzerinde baskı oluşturmadan bir arada kalmalarını sağlar. Her bir kutuda farklı renk seçeneğine sahip ürünler bulabileceğiniz gibi tek renk seçimi yaparak tüm dosyalarınızın aynı renkte üçgen profiller kullanılarak tek tipte olmalarını sağlayabilmeniz mümkündür. Özellikle dosyaları arasında sınıflandırma yapma ihtiyacı duyan kullanıcılar için çok pratik bir işleve sahip olan üçgen profiller ile kalıcı ciltleme yapma ihtiyacınız da ortadan kalkmış olur. Dilediğiniz zaman kullanacağınız üçgen profiller düşük maliyetli olduklarından satış fiyatları da oldukça uygun seviyelerdedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Üçgen Profiller

86 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 86 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?